Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emre456987 , Glasscannon Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
107.623
Cevap
259
Favori
3.942.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
92. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen bak birde yazısının sonuna dalga geçtini belli etmek için ‘’ ‘’ bunu koyuyor
  • [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps5'in maşsllahı var 60 fps kitlemiş. Xsx'de ise üzücü sonuç, 60 fps'de kalamıyor böyle antika bir oyunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt

Evet iki kişi ancak kullanabiliyoruz.

• Konsol savaşları kısa süre içinde anlamsız bir hale gelecek. Belki oyunlar kapıştırılır ama o da zevk meselesi olduğu için çok anlamsız.

Her iki konsol da RDNA 2

Xbox da Playstation da oyunların çözünürlüğünü native açmaya çalıştığı için acı çekiyor. DLSS gelince Series X'te ve Playstation 5'te 1080p DLSS ile 4K (şuanki dinamik çözünürlüklerden daha keskin görüntü oluyor) 60 FPS ve Medium ya da High ayarda Ray Tracing göreceksiniz. Exc oyunlar ise fotorealistik olacak. Az sabırlı olun bu nesilde çok değişik ve güzel işler olacak

• [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

Playstation 5'imiz yine şıkır şıkır nazar değmesin. [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• brnbry kullanıcısına yanıt

Allah'ın sopası yok cidden, burada bütün yaz 12 tf diye kafa ütüleyenlerin konsolu bu işte [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Microsoft yine kandırdı bunları. Xbox One Versiyon 2 oldu. [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]  Oyun da yok.

• Konuda gamepass içindeki tüm oyunların çöp olduğunu ve onların ister bedava ister 10000 TL olsun almayacağını söyleyen, bu çok çeşitli oyunları 1 tane AAA oyuna tercih edeceğini söyleyen süper kaliteli bir oyuncu grubu var, ben o grubun temsilcilerinden birinin adına yazdım hocam. Hatta söylediğine göre bu sistem yüzünden Microsoft sınıfta kalmış, demedi demeyin yakında departmanı kapatırlar. Sakın 1-3 yıllık abonelik falan almayın, Xbox kullanıyorsanız da elden çıkarmaya bakın. Bu kardeşimiz durumu önceden sezebilmişken Microsoft ayakta uyuyor, kimlerin eline kalmış..

• bu konuda sürekli aynı 3-4 kişiyi görüyorum, kimse laf atmadığı halde birbirilerini alıntılayıp çöppass, rezil xbox gibi birbirlerini alıntılayıp muhahahah diyip duruyor. Anlamadım ben bu konuyu valla.

• elimdeki playstation 4 slim'i hesapla beraber satıp xbox series s mi alsam diyorum... ağırlıklı olarak nba oynayan birisiyim ara ara hikayeli oyunlarda da vakit geçiriyorum ama %70 nba diyebilirim playstation malum alınabilecek durumda değil series s hem fiyat hem de next gen özelliklerinden dolayı çekici geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

elimdeki playstation 4 slim'i hesapla beraber satıp xbox series s mi alsam diyorum... ağırlıklı olarak nba oynayan birisiyim ara ara hikayeli oyunlarda da vakit geçiriyorum ama %70 nba diyebilirim playstation malum alınabilecek durumda değil series s hem fiyat hem de next gen özelliklerinden dolayı çekici geliyor

Xbox almak istiyorsanız Series X alın. Fiyatı 7000'e düştü ya da PS5 Dijital alın 6000'e. Series S'e vereceğiniz 3000-4000 TL boşa gider. 4A Games Series S'in next gen oyunlarda çok sıkıntı çekeceğini söyledi. Biz bir şey bilmiyorsak bile bunu AAA oyun yapan şirket söylüyor ben demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDF6E77A0 -- 4 Mart 2021; 1:5:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DDF6E77A0

Xbox almak istiyorsanız Series X alın. Fiyatı 7000'e düştü ya da PS5 Dijital alın 6000'e. Series S'e vereceğiniz 3000-4000 TL boşa gider. 4A Games Series S'in next gen oyunlarda çok sıkıntı çekeceğini söyledi. Biz bir şey bilmiyorsak bile bunu AAA oyun yapan şirket söylüyor ben demiyorum.

Alıntıları Göster

6000 tl ye PS5 dijital varken 7000 tl ye daha güçsüz sabit 60 fps oyun oynatamayan xbox series x alınmaz.[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• hocam o fiyata çıkabilsem hiç düşünmem ps5 dijital alırım zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

hocam o fiyata çıkabilsem hiç düşünmem ps5 dijital alırım zaten :)

Hocam 2000-3000 daha biriktirip alabilirsiniz astronomik bir fark yok arada yani öbür türlü 4000 TL birkaç sene içinde heba olacak
  • SONY'nin yeni hedefi, Benada Çikita Muz Xbox Sieee of Tayfaaaa oyuncuları olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 4 Mart 2021; 6:13:41 >

• AMD'nin DLSS'e rakip çözümü FidelityFX Super Resolution'un yakın zamanda çıkacağına dair bir haber düştü. Yazana göre bu geliştirme DirectML API temel alınarak yapılmış. XBox tarafında halihazırda bu çipler entegre olarak bulunduğu için XBox'a port etmenin son derece kolay olduğu yazıyor. Playstation 5 için nasıl bir implementasyon olacağı belirsiz.

AMD FidelityFX Super Resolution to launch as cross-platform technology - VideoCardz.com

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Bu mesaj silindi.

Hayatında para verip oyun almadığın için , gamepass kütüphanesi senin için çölde vaha gibi olabilir. Bizim için çöptür.

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.