Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Venomstr , movistar73 , 22MARTLI , Hortlak Fuat Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü5 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
107.798
Cevap
260
Favori
3.950.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konsol geleli 2 ay oldu profile bir gireyim dedim toplamda gamepass'ten 20 oyun bitirmişim. Hani şimdi ben 3 yıllık hesaba 285 lira verdim ve 2 ay oldu 20 oyun bitirdim anlatabiliyor muyum? Daha önümde 30 küsür ay var. Arkadaşta ps4 var, pillars of eternity çok güzel oyun alsana dedim, ne dese beğenirsiniz? Oyun 465 lira o ne öyle lan falan dedi nfkdndjfd söyleyeceklerim bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C4151550C

Konsol geleli 2 ay oldu profile bir gireyim dedim toplamda gamepass'ten 20 oyun bitirmişim. Hani şimdi ben 3 yıllık hesaba 285 lira verdim ve 2 ay oldu 20 oyun bitirdim anlatabiliyor muyum? Daha önümde 30 küsür ay var. Arkadaşta ps4 var, pillars of eternity çok güzel oyun alsana dedim, ne dese beğenirsiniz? Oyun 465 lira o ne öyle lan falan dedi nfkdndjfd söyleyeceklerim bu kadar.
    285 lira çok vermişsin ben pc'de hepsini bedavaya oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C4151550C

Bu mesaj silindi.
    Çok ayıp sinirlenip verecek cevap bulamayınca hemen büyüklerine küfür etmemelisin. Yönetici arkadaşlar sana bir tatil versinler kafanı topla da gel yavrucum

Not : Bu arada seviyeyi görüyorsunuz diyecek bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 19 Ocak 2021; 4:43:36 >
  • Sinirlenip cevap veremeyen sen olmayasın ? Burda konsollar karşılaştırılıyor ama karşılık veremeyince hemen pcde de var.

Microsoft'un iyi işler yaptığını burda sabah akşam xbox gereksiz deyip series s alan saz arkadaşından anlıyoruz zaten.

• geçmiş olsun
  • Kitlenin seviyesini gördünüz işte. Cevap veremeyince hemen küfür. İşin acı tarafı ise o mesajın 8 saattir silinmemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 19 Ocak 2021; 12:50:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tartışmayı beceremeyen Xboxçılar yine küfüre başvurup şaşırtmıyor, kalite yerlerde. Yalnız bu sefer korkak gibi Discord gruplarında toplanıp arkadan sallayarak değil direkt foruma gelip terbiyesizlik yapmaları biraz yürek kazandıklarını gösteriyor iki, üç ay önce onu da yapamıyorlardı bunlar. Yavaş, yavaş artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 19 Ocak 2021; 13:0:24 >
  • git mağazadan playstation oyunları çal onları da bedava oynarsınki, yoksa yapıyor musun :=?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamacti Jun

git mağazadan playstation oyunları çal onları da bedava oynarsınki, yoksa yapıyor musun :=?

Adamın korsan oynadığını düşünüp hırsız demek istiyorsun ama işin rengi öyle değil.

Pillars of Eternity de dahil olmak üzere pek çok indie oyun ( bu oyunların çoğu isminden bahsettirmiş oyunlar ) hepsi Epic bedava dağıttı. Yani evet arkadaş sana nimet diye sunulan Gamepass kütüphanesinde oyunların bir kısmını tek kuruş ödemeden oynadı.

Ve ek olarak bedava dağıtılmasa bile PC tarafında oyunlar sudan ucuz. Yani istediğin oyunu alıp yine çok ucuza oynuyorsun. İnsanlara hakaret etmek bu kadar olmamalı.

• hepsini bedavaya oynuyorum ne demek? ben hakaret mi ettim? :) Ana ekranımda çıktı konu öylesine tıklamış bulundum daha da gelmem yiyin birbirinizi :D

• Microsoft konsollarına native klavye mouse desteği getirmediği sürece bu jenerasyonda da geri kalacak. Madem herşeyin pc ye benziyor koy klavye mouse desteki gamepadden korkupta konsol almayan bir sürü insan xboxa geçer. Xim4 culardan bıkmış tayfa da xboxa geçer. Ama microsoftta o zeka yok
  • Vah vah çok üzüldüm. Efendilik kaybediyormuş, halk eziyete uğruyormuş. Hem hakaret et hem zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalış.

Eziyet edermişmiş. Gelip eziyet etsene lütfen çok merak ettim ne yapacağını sevgili efendi erkek.

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Bu kafadan bana biraz ödünç versene çok zeki bişeye benziyorsun.
  • Eyvallah hocam.
    Bide şunu sorsam battlefield gibi oyunlarda one x ile ps pro arasında olduğu gibi çözünürlük farkı filan olur mu yani ps5 gpu dan dolayı geri kalmaz diyosun dimi series x ten ?
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.