Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Shingo Yabuki Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir (5 Mobil) - 15 Masaüstü5 Mobil3 Android
5 sn
107.621
Cevap
259
Favori
3.942.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Periah

Star Wars: Jedi Fallen Order yeni nesil güncellemesini aldı.

Xbox Series X 2160p

Playstation 5 1440p çalıştıracak en fazla.

Yeni nesilde 4kyı ancak ve ucu ucuna Series X'de görebileceğiz anlaşılan...

Geriye uyumluluk update i o akıllı bıdık. Ps5 te Ps4 Pro versiyonu çalışıyor. Xbox series x te ise xbox one x versiyonu.

Call Of Duty Cold War, Ac Valhalla , Dirt 5 , Watch Dogs Legion da gördük, alayında Ps5 tokatladı. 2 aydır microsoft ağlıyor neden böyle oldu diye

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

12 tf balonu patladı[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Periah kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi hocam. Oyun hala backwards compatibility ile çalışıyor. Yani tam anlamıyla bir next-gen update almadı, ghost recon breakpoint gibi.

Ha bu nesilde çok 4k 60 görebilirmiyiz orası ayrı.

EDİT: Biraz bakındım, oyun OneX ve Pro versiyonları üzerinden güncelleme almış. Zaten yanlış bilmiyorsam Pro versiyonunda tek bir mod vardı, onex modunda ise 2 tane olması lazım. Yani tam olarak next gen update değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Plasma -- 14 Ocak 2021; 20:33:3 >
  • Bütün Xbox tarihi, Ellie'nin kolundaki dövmenin yaprağına bile denk olamaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 14 Ocak 2021; 20:42:11 >
  • Periah kullanıcısına yanıt

hocam verdiğiniz bilgi tam olarak doğruyu yansıtmıyor. xbox da o çözünürlükte 30fps çalışıyor. 60 a çekince ps5 ile durumları aynı oluyor. xbox kullanıcısı olarak sizi düzeltmek istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

Konuya isik tutmasi acisindan:

https://forum.donanimhaber.com/2020-de-en-fazla-indirilen-ps-oyunlari--147444545
    Bu veriler sony nin pc ye oyun çıkarmak istemesinin nedenini açıklıyor. Sony oyun satamıyor. Kendi ekosisteminde bile geride kalmış. Sıralamaya giren oyunların diğer platformlarda da bir bu kadar daha sattığını düşünürsek olay netleşir. Sony exc oyunlarını pc ye getirmek zorunda. Getirmezse oyun piyasasının kaybedeni olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft'un iyi işler yaptığını nereden anlarsın ? Burda fake üyeliğiyle multiplatform oyunları pcde oynuyoruz xbox'a ne gerek var diyip Series S alan fanatikten :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Bütün Xbox tarihi, Ellie'nin kolundaki dövmenin yaprağına bile denk olamaz :)

Xbox ın tarihi mi varmış? [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 14 Ocak 2021; 20:46:56 >
  • Aynen, şöyle ufacıkta olsa bir geçmişleri var işte :)
  • sirinbaba33 S kullanıcısına yanıt
    Fifa, Cod gibi her sene çıkan servis oyunlarını bir kenara bırakırsak nintendo'dan sonra en çok sstış yapan firma sony'dir. Uncharted 4, spiderman, last of us ne kadar satmış. Horizon, got gibiyeni ip'ler ne kadar satmış bir bak. Senaryo ağırlıklı oyunlar 2-3 milyon satınca firmalar zil takıp oynuyor sen oyunları 10-15 milyon satan firmaya batacak muamelesi yapıyorsun.

• dark dragon kullanıcısına yanıt

Sony her sene batıyor nedense hocam ama batıramadılar bir türlü tüh [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]  Şimdi bu konuya uygun atasözlerimiz var ama kırıcı olmak istemiyorum, şikayet ediyorlar sonra [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Sony oyun dünyasının lideri olmaya devam eder. Diğerleri en fazla takipçi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Sony her sene batıyor nedense hocam ama batıramadılar bir türlü tüh   Şimdi bu konuya uygun atasözlerimiz var ama kırıcı olmak istemiyorum, şikayet ediyorlar sonra  

Sony oyun dünyasının lideri olmaya devam eder. Diğerleri en fazla takipçi olur.

Sony mi batacakmış? Gülüyoruz bunların haline artık.[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Adam cümlesinde batmak fiilini kullanmadı bile. Ayrı bir dünyadalar uzaktan izlerken.
  • Ahahhah ya bu perro da sonynin hissedarı fln değilse ben bir şey bilmiyorum.

• nintendo switch döver

• Perro’ya yine mamayı basmış Sony.

• Nat Pagle kullanıcısına yanıt

Haftalardır girmiyordum, konsollar çıkınca ortam sakinleşir aklı selim gelir diye düşünüyordum ama değişen bir şey yok.

Aldığı ürünün, almadığı rakip üründen daha iyi olduğunu ispat etmeye çalışmak? başka bir sektörde var mı gerçekten merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Haftalardır girmiyordum, konsollar çıkınca ortam sakinleşir aklı selim gelir diye düşünüyordum ama değişen bir şey yok.

Aldığı ürünün, almadığı rakip üründen daha iyi olduğunu ispat etmeye çalışmak? başka bir sektörde var mı gerçekten merak ediyorum.

Aldığı mı ?

çoğunun elinde ps5 bile yok.

alacağı almaya çalıştığı diye düzeltmen lazım.

• DePiedra0 kullanıcısına yanıt
    Batacak muamelesi yapıyor dedim zaten, bu cümlelerden bu anlam çıkar.

Sony oyun satamıyor. Kendi ekosisteminde bile geride kalmış. Sony exc oyunlarını pc ye getirmek zorunda. Getirmezse oyun piyasasının kaybedeni olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Aldığı mı ?

çoğunun elinde ps5 bile yok.

alacağı almaya çalıştığı diye düzeltmen lazım.

Alıntıları Göster

Konyadaki adamın üçüncü köprüyle hava atması gibi..

Espri amaçlı görseller falan da paylaşıp konuyu kirletmekten başka bir şey yapmıyor, uğraşmaya değmez.

Burada playstation'u da, xbox'u da mantıklı sebeplerle savunanlar var, onların yorumunu okuyup geçip gitmek lazım.

• Dwimmerlaik kullanıcısına yanıt

Heralde almıştır diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi ise durum mizah olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanApex -- 15 Ocak 2021; 11:6:37 >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.