Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (3017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mguveli , cangk , promedyumx , Odrisa Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü5 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
76.185
Cevap
1.562
Favori
3.786.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 30153016301730183019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumda Rdr 2, Ghost of Tsushima çift hak ilanına denk gelemedim bir türlü. Mecburen indirimleri bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba iyi akşamlar 🎮
    Elinde bundan olup satmak isteyen varmı?
    1 adet şahsıma lazım mesaj ile ulaşabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir oyuna özel fiyatlandırma yok iken plus neden 240 TL ki? Yıllarca zam bile gelmedi. Plus’ı 400 tl yapın, biz de fiyatları İngiltere’nin ayarladığına inanalım. Böyle inandırıcı olmuyor.

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    10 Kasım akşamı Hepsiburada dan kutulu 349 a aldım.25 lira iade verdi karta 325 e geldi
    Bugün aynı siteye tekrar baktım en ucuzu 440 lira civarlarına yükselmiş tekrar.

Psn de indirime illaki girer ama nereye kadar düşer bilemem

• mustiua M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, resmi mağazaya girmiyorum ben uzunca süredir. Bir şeye bakacak olduğumda yukarıda bahsettiğim siteye giriyorum. Fiyat geçmişi detaylarını da görebiliyorsunuz.

• Makazaruz kullanıcısına yanıt
    vay ağaaam vay

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mortal combat tekken ve rayman legends ariyorum

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Kardeşlik konusundan alın

• Selamlar,

ps4 pro ile oynanabilen özellikle yüksek görüntü kalitesinde oyunlar nelerdir? Gran tourisimo Sport almak istiyorum ps4 teki en yüksek grafikli araba yarışı oyunu diyorlar. Yıllık PS Plus üyeliğim var zaten her ay 2 oyun veriyor, 1 TB depolama sorunu yaşıyorum. Arşivlik yüksek kaliteli oyunları CD olarak arşiv oluşturacağım.

• uqrtml U kullanıcısına yanıt
    Yüksek kalite grafik beklentisinden çok arcede simülasyon ne istediğin önemli. Yoksa oyunlar eski değilse belli grafik kalitesine sahipler zaten.

• Arkadaşlar benim plus hesabımın bitmesine az kaldı. Plus hesabımda olan bir oyunu indirimden almak istersem alabilir miyim ayrıyeten ?

• yeni tasarım, ps uygulaması ne rezalet olmuş. ps plus ı bulana kadar heryere girdim. wish listi ne demeye yok ettilerse birde. konsolda da görelim derken tamamen yok ettiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • codred kullanıcısına yanıt

ps5 üzerinden girince wishlist var sadece

• Horizon Zero Dawn plus ile verilir mi sizce? Almayı düşünüyorum da sorayım dedim

• çoktan verilmesi gerekti fakat verilmedi

bence yeni oyunu çıkacağı için verirler yakında

• Store içerisindeki bütün fiyatlar kaldırılmış. Acaba geçici bir hata mı yoksa komple bir fiyat güncellemesi mi yapılıyor?

• kazimerd89 K kullanıcısına yanıt

Yani youtube, google gibi yerlerde 'Best graphics ps4 games' filan bişeyler arattırıp liste yaptım kendime ama sizlerinde tavsiye ettiği arşivlik oyunlar var ise ekleyebilirim listeme

• Rayman Legends 42tl ye düğşmüş alınır mı

• Coming kullanıcısına yanıt

Plus ile verildiğinde her bölümünü bitirdim, çok keyifliydi. O tarz oyunları seviyorsanız bir bakın.

• 
Sayfa: önceki 30153016301730183019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.