Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (3013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.118
Cevap
1.561
Favori
3.780.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30113012301330143015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bazı yöntemleri uygulayarak hatasız alışveriş yapılıyor hocam.ben 1 kere bile sorun yaşamadım.

kredi kartı yerine banka kartı kullanımı

direk karttan çekme yerine konsol üzerinden cüzdana para atıp oyunu öyle alma.

sürekli tanımlı kartı sil tanıt yapmakta hataya sebep oluyor.kart kayıtlı kalsın.zaten banka kartı içinde fazla para tutma.

webden kartı ekleyip konsol üzerinden alımları yapınca hata vermedi hiç.

bu yöntemlerle hatasız alan çok.

bende korkuyordum.fakat 5 yıldır bir sorun yaşamadım.bir tane banka kartı alıp sadece psn den kullanın.

kart yalama olmayınca sorun olmuyor kısaca

cüzdana atmayıp direk karttan çekince zorlanıyor.saçma gelebilir dediklerim ama böyle bir psn burası  

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt

Hocam ben de öyle diyordum, başına gelmeyince anlayamıyorsun   bir kere hata verdiği zaman, bir de üstüne üstüne gittiysen o hesaptan vazgeçeceksin, yeni bir hesap açıp oradan alacaksın. Ben 200 TL bakiyeyi kredi kartımdan yükleyip, kalan bakiyeyi de farklı bir karttan çekmeye çalıştığım için sorun çıktı. Zaten bir kere sorun çıkınca geçmiş olsun kurtulamıyorsun, ee içeride de 200 TL kalmış ısrar etmek zorundayım. İnatlaşınca da hiç olmadı, neyse ki farklı kartlardan bakiye yükleyerek zar zor çözdüm. Yoksa ben de Enpara Banka kartıyla yıllardır sorunsuzca aldım. Hatta konsol falan açmadım bile, Web Store'dan ekleyip yine Web Store'dan aldım.

Mesela yıllardır adres hep olay olmuştur, türlü türlü efsaneler var bu konuda. Halbuki hiçbirisiyle alakası yok, ben adres satırlarımı ist ist ist ist olarak doldurup posta koduna 34500 yazıyorum hiç sıkıntı yaşamadım. Bir kere bile güncel adres yazmadım :) Dediğim gibi tam bi parametresi yok, Sony altyapısının keyfine kalmış.

• J.Valjean kullanıcısına yanıt

Çok varyasyon var hocam fakat ben Ps3'ten beri kullandığım ana hesabıma Plus'tan başka bir şey almadım. Misal ben indirimde nispeten ucuz bulduğum oyunu ayrı hesap açarak alıyorum daha sonra elimden çıkarabilmek için.

Kirala süresi bitince deaktive et, kardeşlikten pri-sec hesap veya çift hak al işin bitince sat, UK Ps Now deneme hesabı açıp ayın AAA oyununu oyna(artık yapılmıyor), bedava dağıtılan oyunlar için Alman Psn hesabı aç. Velhasıl kelam iki gram eğlence için yapmadığımız kalmadı :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TaKo kullanıcısına yanıt

Çin psnde karekodla ödeme seçeneği var.

Bunu dünyaya yaysalar kimse sorun yaşamaz ama ne hikmetse yapmıyorlar. 

• merhaba herkese. black friday'de indirim yapıyor mu tr psn? olursa fifa 21 ne kadara düşer? bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 250 tl ye inebilir ay sonuna doğru bekleyin.genelde yapıyorlar.

fakat indirim oranı belli olmaz tam.son zamanlarda indirim oranlarını düşürdüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 9 Kasım 2020; 22:28:14 >
  • Millet psn plus 12 aylık indirime girermi acaba ps5 de 12 aylık yapıştırmak istiyorum 😃

• şopen27 kullanıcısına yanıt

bu ay sonuna doğru bfriday indirimleri gelecek.yeni çıkan fifa 21 gibi oyunlar ilk indirimleri görecek.

bazıları Aralık ayında indirime girebilir.

PS Plus ta yüzde 25 indirim görecek bu dönemde

• Black friday indirimlerinde plus almak icin ortak ariyorum. %25 indirim ile 180 tl olacak

• Elimde daha oynamadığım division 2 varken sırf 29,75’e düşmüş diye division’ı aldım:S

• arkadaşlar bir sorum olacak bilgisi olan varsa yardıminizi rica ediyorum. şuan ps4 te olan oyunumu (fifa ) ps5 alip oyunu yükseltme yaparsam ps4 cihazimda kullanmaya devam edebiliyor muyum ? daha doğrusu ps kardeşim kendi ps4 ünde oyunu oynamaya devam edebilecek mi ??

• terianri kullanıcısına yanıt

Youtuberlara sor diyeceğim ama onlara oyunlar da beleş geldiğinden kardeşlik mardeşlik uğraşmazlar.

8300’e reyiz edition ps5 alanlar varsa bir ihtimal onlar denemiştir, onların cihazlar geceden teslim edilmeye başlandı diye biliyorum  

• Arkadaşlar nereye soracağını bilemedigim için buraya yazıyorum,

Bir hesaptaki oyun için eklentinin aynı aynı hesaptan alınması zorunlu mu, yoksa başka herhangi bir hesaptan alınsa da eklenti çalışır mı ?

Beat saber oyununu başka bir hesaptan aldim, fakat ek şarkıyı kendi ana hesabımdan alip, beat saber oyununun olduğu hesaba girip oynamak istiyorum, aldığım şarkıyı görür müyüm yoksa böyle birşey mümkün değil ?

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum

• rtaskinlar kullanıcısına yanıt
    Bir oyunun eklentisini aynı hesaptan değil ama aynı bölgeden almanız gerekmektedir. Oyun Amerika mağazasından eklenti Türkiye mağazasından olursa olmaz.

Avrupa bölgesinde ya da uzak doğu bölgelerindeki mağazalarda kendi içinde eklentileri kabul etme durumları olabilir. Onu da ancak oyunun kendisini aldığınız mağazadaki koduyla dlc yi alacağınız mağazada oyunun kodunu kontrol etmeniz ve aynı olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Yukarıda söylediğim oyunlardaki ilave görev ve sizin söylediğiniz müzik olduğu için geçerli, oyun içi ilave para, giysi silah vs gibi şeyler için mutlaka ama mutlaka aynı hesaptan alınmak zorunda.

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Hmm, o zaman oyunun olduğu hesaba bakayım eğer benim ana hesapla aynı bölgeyse şarkıları alabilirim sanirim,
    Detaylı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim, sağolun

• PS5'te kardeşlik devam ediyor mu?

• Merhaba, mobil uygulamada istek listesi kalktı mı? Son güncelleme sonrası bulamıyorum da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulluk -- 11 Kasım 2020; 11:0:40 >
  • Pulluk kullanıcısına yanıt

Evet, sadece mobilde değil webden giriş yapınca da artık istek listesi yok, tamamen kaldırdılar

• zepharoth kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim bilgi için. Çok kötü olmuş ama böyle. Sürekli fiyatını takip ettiğim 10 tane oyun vardı listemde. Şimdi sürekli tek tek bakacak mıyız :(

• Beyler 184TL'ye rdr2 alacağım sizce black fridayde rdr2 indirime girer mi? Bekleyim mi sizce?

• 
Sayfa: önceki 30113012301330143015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.