Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2968. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 20 Misafir (3 Mobil) - 20 Masaüstü6 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
76.190
Cevap
1.562
Favori
3.786.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 29662967296829692970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu sony plus üyeliği için kampanya yapıyordu geçen sene yararlanmıştım, çok cüzi miktara 3 aylık üyelik gibi bir olaydı galiba. bu sene de olacak mı? bir de bu genel yüklü indirimler hangi tarih civarında olur bu sene (yanlış hatırlamıyorsam nba 20tlye falan inmişti korkunç indirimler vardı)

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Arada PS Plus yıllık üyelik 135 TL'ye düşüyor. O zamanlar almanızı tavsiye ederim.
  • Assassin's Creed: Origins'i nightmare modunda oynayın, oldukca zevkli bir hal alıyor. Hard mod bile oldukca kolay...ilgilenenlere naçizane önerimdir.
  • divx4mc D kullanıcısına yanıt
    Görev kalmayıp da seviyenin 1-2 tık üstünde görev alınca kötü oluyor hocam onda da ya özellikle askeri üslerde direkt yapıştırıyorlar
  • konusu açılmışken söyleyim ac origins almak isteyen arkadaşlara oyunu öneririm adamların en iyi yaptığı şey o atmosferi yaşatmak oyunun içine çekebilmek bunu gerçekten güzel yapmışlar ama harita çok gereksiz büyük ve oyun ana görevler + yan görevlerle çok uzun ben 60 saat oynadım ana hikayeyi bitirdim haritanın geri kalanını bitireyim derken bir yerden sonra inanılmaz sıkmaya başladı fillerle kapışma yerinde rage quit atıp dayanamayıp sildim 90 lira altında ideal güzel bir oyun baya da oyalar
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    64 TL ye nasıl aldınız hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• AlgoMan kullanıcısına yanıt
    Tosla kart %25 iade yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr hesaptan tr kredi kartıyla 14 günlük plus denemesi aldığım hesap banlanmış. İyi de madem banlayacaksın 14 günlük neden aldırıyor anlamadım sony neye ban atıyor kullandığım kart enpara ininal de değil. Şimdi kendi normal hesabımla aynı kartla parayla plus alsam ban yer mi hesabım anlamadım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 24 Ağustos 2020; 10:52:9 >
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Bunun innial olması ile bir alakası yoktur.

Aynı kart ile defalarca alındıysa banlamak isterse banlar. Sonuçta kart bilgilerini veriyorsun. Boşuna kızma haksız olan sensin

Birde unutmdan, bu başlık indirim vs. konusu. Plus ana başlığında ağlamaya devam edebilirsin. Fiyat takibi için bu başlıktayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiTRocy -- 24 Ağustos 2020; 11:30:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiTRocy

Bunun innial olması ile bir alakası yoktur.

Aynı kart ile defalarca alındıysa banlamak isterse banlar. Sonuçta kart bilgilerini veriyorsun. Boşuna kızma haksız olan sensin

Birde unutmdan, bu başlık indirim vs. konusu. Plus ana başlığında ağlamaya devam edebilirsin. Fiyat takibi için bu başlıktayız.
    kızmadım da şimdi ben kendi 5-6 yıllık hesabımla o kartla ücretli plus alırsam hesap ban yer mi onu düşünüyorum.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Hayır tabi ki. Kartla ilgisi yoktur. Bedava yeni açılan deneme üyeliklere bunu yapıyorlardır. Paralı alınmada böyle bir şey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Hayır tabi ki. Kartla ilgisi yoktur. Bedava yeni açılan deneme üyeliklere bunu yapıyorlardır. Paralı alınmada böyle bir şey olmaz.
    Sağ ol parayla alıcaz artık deneme olayı patladığına göre :)
  • The evil within 25 tl
    Little nightmares complete 34 tl

Bu iki oyun daha aşağı fiyat görür mü arkadaşlar yoksa alış kenarı atayım mı? Hemen oynayamayacağım ama daha altını da görür mü bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sergenss

The evil within 25 tl
    Little nightmares complete 34 tl

Bu iki oyun daha aşağı fiyat görür mü arkadaşlar yoksa alış kenarı atayım mı? Hemen oynayamayacağım ama daha altını da görür mü bilemiyorum
    Fiyatların daha ne kadar inmesini bekliyorsunuz? Misal 2 ay sonra iki oyunda 10 ar TL inecek desek 2 ay beklicek misiniz 20 TL için?

• Sergenss kullanıcısına yanıt
    2 yıl önce evil withini 24 tlye almıştım o tarihten bu yana daha da düşmedi sanırım. 6-7 yıllık oyun, parasına değer fazlasıyla. 2.oyun da güzel. Üçüncüyü merakla bekliyorum.

• Sergenss kullanıcısına yanıt
    Little nightmares completeye 2 yada 3 sene olabilir 24 tl verip aldim her kurusuna değer.

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Daha düşük fiyata inmişler önceden siteden kontrol ettim ve evet 2 ay bekleyebilirim gayet söylediğim gibi hemen oynamayacağım. İner inmez konusunda görüşünüzü istemiştim sadece, iyi günler

• L koltuk ve oyungazi teşekkür ederim yorumlarınız için arkadaşlar, almaya karar verdim ☺️

• 
Sayfa: önceki 29662967296829692970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.