Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mickaelpote Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.141
Cevap
1.562
Favori
3.783.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25782579258025812582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde yas 37 fifa19 ve nba2k 19 almistim ancak hikayeli oyunlari bitiriyim derken fifa 20 cikti bikac mac yapabildim, nba daha hic oynayamadim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün plus alacaktım indirim bitmiş şansıma küs yazık oldu.
  • -HKN- kullanıcısına yanıt
    Bilmezligime geldi . Biraz geç öğrendim onu.
    Belki şimdi kardeşlik ile biraz maliyetleri aşağı çekerim.

Bu arada her oyuna farklı bir kardeş hesap tanımlanır mı?

Ve fiyat olarak burada aldığım fiyatların yarısını istemem makul müdür?

Yani bu işin piyasası böyle mi İşler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 yıldır ps4'ün yüzünü açmıyorum. Var mı şöyle hikayesi güzel oyunlar ? hazıe indirim bitmeden alayım arkadaşlar

• Yarın mı bitiyor bugün mü bitiyor indirim

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Bu arada Amazon olurda konsolu göndermez yada gümrükte sıkıntı felan çıkarsa siz o zaman bakın komediye .

İlan : 11 oyunlu iki yıllık PSN plus li hesap ve bir adet dual shock4 satılık ilanı 😂😂🤣

Kendimi çok oteledim yıllarca hep o mutlu olsun bu mutlulu olsun .
    Olan paraları eşe dosta borç verdik .
    Geri aldım ama aylar yıllar sürdü . Birikimler hep piç oldu.
    Artık yeter demenin , bir isyanın sonucu bu bundan sonra hep kendime harciyacam.

Yaşım çok değil belki ama genç arkadaşlara naçizane tavsiyem kendinizi kimse için otelemeyin.

Bundan 10 yıl önce alsam bu PS i çok daha mutlu olur hakkını verirdim . Sırf ölür isem felan Allah muhafaza içimde uhte kalmasın diye aldım inanın o eski hevesim yok.

Özetle herşeyi zamanında yaşamak lazım .

• Baxı kullanıcısına yanıt
    her oyun ayri bir ps4 hesabinda ise tek tek olabilirdi,butun oyunlar ayni hesapta ise ayrilamaz..komple degerlendirilebilir sadece..

• Baxı kullanıcısına yanıt
    evet kesinlikle hicbirsey ertelemeye gelmiyor..ama dert etmeyelim ben daha 90 yasima kadar ps devam diyorum nasipse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 2 Aralık 2019; 16:6:46 >

• re2'yi alsam mı ya,

oyunu rahat 5-6 ay sonra oynarım, o zamana kadar daha da düşer mi acaba
  • Wolfenstein 2,The Evil Within 2 ve Fallout 4 dip fiyat kaçmaz
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Aslında al falloutu yüzlerce saat oyna. Bence dev açık dünyası ile craft ları ile en iyi oyunlardan biri.

• days gone almayı düşünüyordumda psn fiyatı 180 düşmüş 180 nin altına düşmüşmüydü ve bu fiyatan alınacak bir oyun mudur sarar mı yada yılbaşınımı bekleyeyim güzel indirim gelir mi o zamana ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 2 Aralık 2019; 16:31:19 >
  • 2 gündür 2 farklı kredi kartıyla plus almaya çalısıyorum hata verip duruyor şimdide kampanya mı bitmiş magazada bulamıyorum plus indirimini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

re2'yi alsam mı ya,

oyunu rahat 5-6 ay sonra oynarım, o zamana kadar daha da düşer mi acaba
    Online'ı olmadığı için düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

days gone almayı düşünüyordumda psn fiyatı 180 düşmüş 180 nin altına düşmüşmüydü ve bu fiyatan alınacak bir oyun mudur sarar mı yada yılbaşınımı bekleyeyim güzel indirim gelir mi o zamana ?
    İngilizcen varsa US PSN'de daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uuRz

1 yıldır ps4'ün yüzünü açmıyorum. Var mı şöyle hikayesi güzel oyunlar ? hazıe indirim bitmeden alayım arkadaşlar
    Evil Within hocam kesinlikle
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    2 hafta daha bekleyelim hocam, yılbaşı indirimleri geliyor. 119'u görebilir Days Gone muhtemelen.

• Lookmania kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdayım. Kampanya bitti maalesef. Yılbaşında tekrar olacakmış kampanya.

• PS Plus tekrar indirime girer mi dün son günmüş ben bugün diye hatırlıyorum? Plus alacağım diye eldeki oyunu sattım kaldım ortada dımdızlak
  • Assassin's Creed oddyssey ve origins ultimate veya gold versiyon takp eden var mı ? us storeda ikisisini alan var mı ? fiyatı çok uygundu..
  • 
Sayfa: önceki 25782579258025812582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.