Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yoney , MrFontana , bielsa , bielsa Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir - 14 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
76.193
Cevap
1.562
Favori
3.786.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 19821983198419851986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gowlet

Hocam bu da önceki de konuda ‘zilyon’ kez paylaşıldı hatta haberi de yapıldı. Yine de sağolun mesajınız için..
    valla sagolsun ben bilmiyordum :)
  • Payback’i 22 lira yapsalarda şenlense ortalık keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OuterHeaven

Nioh ve Diablo 3 eternal collection oyunlarını gösteren bir screenshot dolanıyor ortalıkta. Bunun dışında Sniper elite 3 için aynı şekilde bir söylenti var. Diablo 3 ve Nioh bana pek gerçekçi gelmedi tabi, diğeri belki olabilir.
    Nioh seri oyun mu hocam?
  • Adamlar biz tepki verdikçe zam bindiriyorlar hay maşallah bravo

Helal olsun sony müthişsin bravo
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    Benim mesajdan 15 dakika önce indirim başladı, o kadar sürede "zilyon" kere nerede yazılmuş merak ettim şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Payback’i 22 lira yapsalarda şenlense ortalık keşke.
    Ne kadar çöp olursa olsun o fiyata düşerse kendi hesabıma eklerim.
  • mraltun kullanıcısına yanıt
    Geçmişe bakın. Bi kez daha olmuştu zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mraltun

Benim mesajdan 15 dakika önce indirim başladı, o kadar sürede "zilyon" kere nerede yazılmuş merak ettim şimdi.
    BF1 premium geçtiğimiz haftalarda 10 gün kadar bedava olarak dağıtıldı. Arkadaş ona değinmiştir.
    https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Battlefield_1_Premium_Pass_Hediyesi_icin_Bir_Sans_Daha-92238.htm

Mesaj geçmişinde çokça bahsedildi.

quote:

Hocam bu da önceki de konuda ‘zilyon’ kez paylaşıldı hatta haberi de yapıldı.

Bu da kısmını soruyorum. Daha önce bir hafta bedava olmuştu onu bende biliyorum ama geçip giden bir konu. Ben mesajımda "geçmişte bi ara bedavaydı" demedim, yeni indirimi söyledim. Şimdi tekrar soruyorum, bu yeni gelen indirim nerede "zilyon" kere yazıldı gösterin lütfen.
    Sağdan soldan haber siteleri bulmak ile olmuyor o iş. Zaten o da 45 dakika önce haber olmuş saat bilgisi yazıyor. "Mesaj geçmişi" derken bu başlıkta benden 2 mesaj önce var zaten onlarda âlâkasız şeyler. Forumda benden 15 dakka önce bf1 başlığında yazan tek mesaj varhttps://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135142372.

Yani pasif agresif boş mesaj atıp gereksiz tartışma çıkarıyorsunuz, bi pardon diyip olayı geçmek yerine keh küh mesajlarla hâlâ uzatıyorsunuz. İşin kötü yanı bu saçmalığa benide dahil ediyorsunuz.
    Hocam boş yapan sizsiniz. Ben mesajım da yine de teşekkürler dedim.

• God of war 469 TL olmuş.. Sanırım bilerek yapıyorlar. Ölümü gösterip sıtmaya razı edecekler...

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    10 senelik ps3 oyunlarına zam yapıyorlar, GoW, Detriot gibi oyunları es geçmezler. Zaten amaç ilerde indirimlerde minimumu yüksekte tutmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mraltun -- 25 Eylül 2018; 23:4:27 >
  • Bende işbankası maximum kullanıyorum ve hiç komisyon almıyor, neyse oyun fiyatı onu çekiyor

• Oyun fiyatları 460 tl olmuş adamlar 8 tl neden fazla çektiden şikayetçi :)
  • haftanın fırsatı pes 19 olsa güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yellow canary01 -- 25 Eylül 2018; 23:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

God of war 469 TL olmuş.. Sanırım bilerek yapıyorlar. Ölümü gösterip sıtmaya razı edecekler...
    Black friday ve yılbaşı 12 indirim geliyor haliyle bilerek fiyatları şişiriyorlar ki yüksek fiyattan cakabilsinler kazığı bize.

Teknoloji marketlerde kutulu oyun 360 lira iken dijitalin bu fiyata çekilmesinin başka hicbir mantığı yok.

Aleni fırsatçılık yapıyor Sony Türkiye. Almayın aldırmayın arkadaşlar. Oyun zevkinden mahrum kalsak da ederinden fazla para vermemeliyiz bu firsatcilara. Yoksa fiyatlar 4 5 kata çıkacak bunların elinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son olarak devletten tek şunu rica ediyorum . Sony ve xbox in turkiyrdeki deki ofislerini kapatsın. Ve kredi kartımızla dünyadaki herhangi bir ülkenin storundan kartımızla kolaylıkla alış veriş yapalım.

Bizim sorunumuz sony veya xbox tr ninde ekstra bir aracı gibi fiyat koyması ve bunu dolar veya sterlin kuru üzerinden yapması üstüne üstlük ps store a kredi karti ulke kilidi getirerek bizi sadece tr stordan alış verişe zorlaması. Resmen insan hakları ihlali yapıyorlar. Düşününce dava bile açılabilir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19821983198419851986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.