Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1976. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Neco. Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
76.085
Cevap
1.560
Favori
3.777.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19741975197619771978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıklar kapandı diye söylemiştim. Aslında açık değil ama bir nevi öyleydi. Türk, US ve Endo hesaplarıyla plus denemesi alamadığım için İspanya yöntemi vardı kart numarası oluşturup ekliyordun kredi kartı gibi alabiliyordun en sonunda o da olmadı. Bende storedeki 3 aylık plustan daha ucuzunu nette bulup satın aldım bunu demel istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gowlet -- 22 Eylül 2018; 22:47:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Yok hocam malesef para kazanmak takipçi kasmak uğruna youtubede dünyaya duyurulduğu için tek tek kapandı onlar olmuyor yani. Bende storeden daha ucıza plus kartı bulup 2 tane 3 aylık aldım. İlk kezz..
    siz kalktı dediniz diye doğrulamak için denedim ve ps olmadığı halde masaüstünden 14 gün bedava plusu alabildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneme plus devam ediyor. Şimdi denedim

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Masaüstünden denemedim.

• gowlet kullanıcısına yanıt
    Konsoldan denedim oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Masaüstünden denemedim.
    masaüstü asıl sorunlu olan, ps üzerinden alması daha sorunsuz oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: anosrep78

Arkadaşlar son Ps plus zammında ve Xbox live zammında olduğu gibi Psn Tr açıklama yapar mı acaba 'şu tarihten itibaren şu fiyat olacak' diye? Yoksa bir gecede ansızın fiyat mı arttırırlar acaba? Ona göre uzatmayı düşünüyorum üyeliği.
    Ps turkiye tam cakaldir. Zamaninda yillik fiyati 99dan bir gece ansizin 149 yapmislardi. Kesin yakinda boyle bir sey olacak.

• 179 TL'ye 12 aylık plus aldım. Ne olur ne olmaz.

• Oyunlara yapılan zamlara bakacak olursak bence plus 300-350 lira arası olacaktır ki bence 180 lira bile fazlaydı. Eğer tahminim gibi bir zam yapılacak olursa bir daha kimse plus almaz. Makinesini satmayanlar da offline eski oyunları yeni çıkmış gibi 1 yıl sonra alıp oynar

Zam yap ama insan bir haber verir 1 saat öncesi bile olsa haber ver bu tamamen ahlaksızlık hiç haber vermeden çat diye fiyat arttırılmaz. Benim kişisel olarak üst sınırım 150 TL bir oyun için daha fazlasını veremem bir ay içinde. İndirimlerde bile yeni oyunlar 150 veya altına inmeyecek gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterInTheNight -- 23 Eylül 2018; 0:12:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Biz endo dan oyun alırken nasıl kapattılar orayı bölge kilidiyle bizede aynısını yapmaları lazım. Bölge kilidi yapıp oyun fiyatlarına bizim ülkenin alım gücüne göre bir ayarlama çekemiyorlarsa ben bu işte art niyet ararım..

Haa keyifleri bilir kendi adıma en ufak bir destek vermeyeceğim bu playstatıon türkiyeye. Artık Tr altyazılı ex oyunları bile dijital alıp satarım, plusada deneme hesaba devam veya en rahatı gider kırık makina alırım en temizi olur artık keyfime kalmış...

Bu playstatıon türkiye hiçbir desteği hak etmiyor hemde hiçbir desteği...
    Ps turkiyede ekstra karını koyup satıyor . Teknik olarak ingiltere veya usa veya asya psn den direkt alsak bizim için daha karli olacak .

Kredi kartınızla diğer psn lerden oyun almamizi engellemek kişisel hak ihlalidir. Ama bizim gibi 3. Dünya ülkelerinde kimse umursamıyor . Neredeyse tüm internet siteleri yasaklı , yönetim insanları kendi kalıplarına gore yetiştirmeye ve yönlendirmeye çalışıyor ama bu daha büyük felaketlere yol açıyor

• Baba parası vermem, kendi paramı hiç veremem.

Oyun furyası kapandı.
  • ister demagoji diye nitelendirin ister ne alaka diyin, oğluna pantolon alamayıp intihar eden bir babayla aynı ülkede yaşayıp bir oyuna 450 lira vermek benim kanıma dokunuyor. maddi durumum şu anlık 450tl vermeye yeterli ama ben bu fiyatlar olduğu sürece oyun hobimden giderek uzaklaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefayksl

Lobi ekranına gelemiyor musunuz?

Alıntıları Göster
    Geliyorum geri aatım falan sayıyo ama oyuna girmiyor

• PSN fiyatları zaten kol gibi, modası geçen oyunları beleş vermesi de hiçbir işe yaramıyor, çoğu kişi sadece online için alıyor ve online hizmetinin çoğunu oyun firmalarının kendi serverları sağlıyor, online oyun parasız olmalı derken bunlar eşeğin bi tarafına iyice su kaçırmaya başladılar, biz de cihazlara JB dönemine geri döneceğiz, bu saatten sonra offline oynamak için bile oyun alınmaz bu fiyatlarla (yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, maddi durumum rahatça yetiyor olsa bile bu ülkede acından ölen insanlar var...)
  • atmosferikmotor kullanıcısına yanıt
    Bu bir sosyolojik vakıa mı? Yoksa tamamen klavyeden salladığın uydurmasyon mu?

• Uff bırakın işte dikkat çekmeye çalışan bir gereksiz bu forumda işi yok böyle tiplerin, konu popülere çıkınca gereksizler damlıyor malesef...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12henry14 kullanıcısına yanıt
    Demogoji veya duyar kasma herne ise bu mantıkla bir yerlerde aç olan insan var o halde hiçbirimiz oynamamalıyız. Sizin bir oyuna çok para vermeniz sizi duyarsız yapmaz yani

• [sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Admin uyuyor musun birader konuda 2 gündür oyun dışında her şey konuşuluyor

• 
Sayfa: önceki 19741975197619771978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.