Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.183
Cevap
1.562
Favori
3.785.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GT Sport'u beğendim gerçekten. 90 lira zaten fiyatı hiç bir şekilde paranız çöpe gitmez merak etmeyin. Sürüş okulu bile çok zevkli.

Bu tür oyunlarla da pek aram yok ama her kesime uygun mod var oyunda. Öyle çok bunalıma sokmasın diye orta seviye seçtim, DS4 ile zevkli oldu.

Araçların iç grafikleri v.s çok güzel. Bir tek gölge kalitesi hoşuma gitmedi.

DS4'ün motion sensor ile de denedim. Gayet hassas, yani 30 derece açıyla çevirirseniz direksiyon da aynı şekilde dönüyor iyi ama el kol ağrıtıyor.

Sonuç olarak düşünmeden alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lymph

Hangi oyunu aldınız hocam?

Grim fandango remastered aldım hocam

• Arkadaşlar Fifa 2018 104 tl galiba şuan alınır mı sizce fiyat iyi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Oha bu indirimler 6 ocak’a kadarmış ya. Pts yada salı gününe kadar acil ps4 pro’yu almam lazım. Şuan eurasia garantili en uygun nere satıyor acaba? Oyun, 2. kol falan istemiyorum.

13 ocak demişti resmi playstation hesabı?
  • codred kullanıcısına yanıt
    Watch Dogs 2’yi önermem.Ps4’te 4 aydan beridir yatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

GT Sport'u beğendim gerçekten. 90 lira zaten fiyatı hiç bir şekilde paranız çöpe gitmez merak etmeyin. Sürüş okulu bile çok zevkli.

Bu tür oyunlarla da pek aram yok ama her kesime uygun mod var oyunda. Öyle çok bunalıma sokmasın diye orta seviye seçtim, DS4 ile zevkli oldu.

Araçların iç grafikleri v.s çok güzel. Bir tek gölge kalitesi hoşuma gitmedi.

DS4'ün motion sensor ile de denedim. Gayet hassas, yani 30 derece açıyla çevirirseniz direksiyon da aynı şekilde dönüyor iyi ama el kol ağrıtıyor.

Sonuç olarak düşünmeden alın.

Gt sport için onlinedan başka birşey yok diyorlardı, single mod gelmiş mi?

• Division'ın fiyatı ne böyle ya? İndirimle 50 bile çok geliyor gözüme birkaç kez free weekend ile oynadığım için. 179 lira hala ana fiyat oyunun. resmen komedi.
  • makusla06 kullanıcısına yanıt
    Jestiniyap internet sitesine gir

oradan d&r firmasina gir orada hediye cekleri vs var ben 100₺ hediye veki Aldim ama Enpara olacak Enpara ile 100₺ cek al jesti kime yapacan diyince tel felan çikiyor oradan kendi tel nonu yaz sana mesaj gelecek mesajda alisveriş yaptigin zaman oradaki barkodu ya okutuyorsun yada söylüyorsun galiba ben daha hediye çekini kullanamadım daha 100₺ ceki alinca aninda 50₺ düştü

• arkadaşlar selam fifa 18 nba live one edition alinir mi 149 tl ye

normal oyundan bir farki var midir?

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Evet geldi ama içeriği uygun mu onu ben de tam bilmiyorum

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Siz oynadınızmı hocam ? Oyun güzelse indirme listeme ekleyeyim.

• Konuyla alakası yok ama dark souls hastaları bu indirimi kaçırmasın oyun steam de 30tl civarıydı 10tl olmuş ben aldım

http://store.steampowered.com/app/283640/Salt_and_Sanctuary/

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Şu an zaten 104 TL hocam

Aynen gördüm alıcaz

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız :) Bende de belki 15 oyun var bekleyen ama hala bakıyorum bir iki oyuna. Onları bitirene kadar belki daha iyi indirim görür hocam bu oyunlar. Harbiden gerek yok.

• Elimde ki oyun bitmeden oyun alma hastalığına yakalandım stokluyorum sürekli, ne alsam ne alsam diyorum hala doymuyor gözüm. Sony yeter yapma artık indirim 2018'de ki oyunlara para kalmadı

Resident Evil 7'yi gördükçe '' alsana güzel kardeşim '' diyor.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. PS4e bi türlü girmedi indirime bende aldım dün. Cok güzel oyun 20+ saat oynanır
  • -gt sport

-pes 2018

beraber alabiliriz. Güven Duyarsam sec hesapta olur farketmez..

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Single modu geldi evet.

• Arkadaşlar merhaba, assetto corsa ve project cars sahibi biri için gt sport ne derece gerekli sizce? Bu iki oyun ile kıyaslama şansı olan varsa çok makbule geçer. Sürüş dinamikleri, gerçekçilik hissi arıyorum , bu konuda assetto corsa hayli iyi. Sadece grafik, araç çeşitliliği ekleyecek ise satın almayı düşünmüyorum. Direksiyon seti ile oynayacağım.

• RE7 gold alınması lazım o da 149 lira. Şöyle bir şey var yalnız oyunu ve season pass'i ayrı ayrı alırsan 134'e geliyor
  • 
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.