Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1403. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 13 Misafir (4 Mobil) - 14 Masaüstü9 Mobil2 Android
5 sn
76.202
Cevap
1.563
Favori
3.787.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu konuda en çok gıcık olduğum şey bir oyun çıkıyor mesela 269 tl fiyatla. 269 tl X oyununa değer mi beyler soruları. Bir hafta sonra aynı oyun indirimde 200 tl ye düşüyor. 200 tl X oyununa değer mi beyler soruları. 1-2 ay sonra sonra oyun 160 oluyor bu sefer 160 tl X oyununa değer mi beyler? 104 oluyor yine aynı sorular 89 oluyor fiyat yine aynı soru 59 a düşüyor yine aynı soru. En son oyun 15 tl ye düşüyor. 15 tl bu oyuna değer mi beyler diyenleri bile gördü bu gözler. Yahu kardeşim bir aşamadan sonra baktın oyun dip fiyatı gördü al gitsin. Bedava mı verecekler oyunu sana.

Yemin ediyorum bugün Call of Duty WW2 74 tl ye düşsün, ilk sorulacak soru 74 tl ye değer mi beyler? Fiyatı bilmem ne indiriminde daha da düşer mi beyler? Oyun bu ya illa ki fiyatı düşecek, bir aşamadan sonra zarar edeceksin. Bir noktadan sonra bas satın al tuşuna gitsin.

Tamam böyle sorular sorulabilir ama Bf1 devrim 104 lirayken bu sorular milyon kere soruldu alınır dendi. Şimdi 74 e düşmüş, 74 lira Bf1 devrime verilir mi soruları türemiş. Yarın öbür gün oyun 59 a düşse 59 verilir mi diye soracaklar. Bunun sonu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Hocam sizce deluxe edition farkina defer mi ?

• Oyun türkçe dir herhalde :D

Değilmş :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YavuzÇ. -- 22 Aralık 2017; 18:31:59 >
  • gran turismo sport 89 lira beyler
  • Rainbow Six Siege alacak var mı ortak arıyorum. Complete ya da standart. Pri bende olacak.

• Battlefied 1 Devrim ve GT Sports oyunlarını almak isteyen arkadaşların PRİ haklarına talibim arkadaşlar
  • exc. oyunlardan indirime girenler hangisi

gözüme bir tek uncharted 4 ve lost legacy bir de bloodborne çarptı

daha yok mu? Until dawn,the last of us,the order,infamous ,uncharted collection falan?=
  • spidey1907 kullanıcısına yanıt
    Ben Fifa almadım önce onu belirteyim. Maddi zarara uğramış değilim yani. Durumdan şikayet etme hakkına sahip olduğumu düşünüyorum yine de bir PS4 kullanıcısı olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black friday indiriminde ps4 pro aldım ilk defa konsol sahibi oluyorum, konsolla birlikte fifa 18 ve gta 5 aldım bu ay ps plus ile darksiders 2 geldi. Tavsiye edebileceğiniz oyunlar var mı bütçe maksimum 120-150 olabilir. Teşekkür ederim şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurOnly

Allahsız Square gene FFXV season pass'e indirim yapmamış.

Adamlar zırt pırt digital premium sürümünü sezon pass ile aynı fiyat yapıyorlar ama direk sezon pass indirime girmiyor,uyanıklar tekrar tekrar satacaklar inadına bekliyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: cemal85

Aralık’ta 12 İndirim” fırsatları için son şans! Gran Turismo Sport 219 TL yerine 89 TL!

kaçırmayın...

Ne zamana kadar hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Arkadaşlar media market den witcher 3 aldım goty 169 tl verdim valla kutulu. Şimdi de 59 olmuş biraz moralim bozuldu:-D konuya gelirsek bf1 devrim almak istiyorum sizce değer mi o fiyata ömrü ne kadar olur bu oyunun daha. Bu arada witcher 3 de daha oyunun yarısına gelmedim. Witcher le devam mı yoksa bf devrim de almalımı.

Witcher tek başına baya oyalar seni zaten, GOTY sürümünü rahat 4-5 ay oynarsın. Keşke Media Markt'tan almasaydınız, ne gerek var o kadar masrafa ? 2.el kutulu olarak ucuza bulurdunuz, veya dijital çift hak alırdınız forumdan

Yok hocam kardeşlik le almıyorum troph için filan. Masraf olarak da valla o anda 120 den aşağı gitmiyor idi. 170 tl ye sıfırıng alayım dedim. Oda 2 saat sonra dr indirime gitti bizimkisi de kısmet artık. Dediğiniz gibi bitecek gibi durmuyor hiç goty sürümü :-) bir unc collec aldım yeter oda.

• Arkadaşlar benim için çok önemli 2 sorum olacak. Gran Tourismo alacağım ancak üst paketi Dijital Deluxe Sürümü almaya değer mi? 30TL fazla verilir mi?

İkinci olarak, Mortal Kombat X ve XL arasındaki farklılıklar çok mu? Combat pack 2 dahilmiş XL versiyonuna ama neler farkediyor? Karakter mi çok?

Cevaplarsanız çok sevinirim.
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    Gts nin standartı

Mk ın xl ı iyidir

• mkul61 M kullanıcısına yanıt
    Witcher 3

Hocam ben de senin gibi aldim öncelikle hayırlı olsun

Oyuna gelicek olursak uncharted 4 mutlaka oyna adamlar bildiğin film yapmışlar

Bunun dışında horizon zero dawn tavsiye edebilirim

Şu anda indirimler devam ederken bloodborne ve wacth dogs 2 de alacakların listesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Arkadaşlar benim için çok önemli 2 sorum olacak. Gran Tourismo alacağım ancak üst paketi Dijital Deluxe Sürümü almaya değer mi? 30TL fazla verilir mi?

İkinci olarak, Mortal Kombat X ve XL arasındaki farklılıklar çok mu? Combat pack 2 dahilmiş XL versiyonuna ama neler farkediyor? Karakter mi çok?

Ben biraz araştırdım. Deluxe paketinde verilen arabaları normal sürümde de alabilirsin. Tabi ki yorumlarda alması zor diyorlar ama bana göre asıl zevki orada. Bir de normal oyun fiyatının neredeyse 3'de birini vermiş olacaksın ki hiç değmez bence. Geriye bir tek krom kask kalıyor, onu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Arkadaşlar benim için çok önemli 2 sorum olacak. Gran Tourismo alacağım ancak üst paketi Dijital Deluxe Sürümü almaya değer mi? 30TL fazla verilir mi?

Ben biraz araştırdım. Deluxe paketinde verilen arabaları normal sürümde de alabilirsin. Tabi ki yorumlarda alması zor diyorlar ama bana göre asıl zevki orada. Bir de normal oyun fiyatının neredeyse 3'de birini vermiş olacaksın ki hiç değmez bence. Geriye bir tek krom kask kalıyor, onu bilmiyorum.

Yanıtlar için teşekkür ederim. GT için aynısını düşündüm oynayarak açmak daha keyifli olur diye ama oynayan bir arkadaşa sordum. Söylediğin araçlar 1-2M en azından her biri dedi. O kadar oynayıp hiç açamazsak o araçları o da koyar insana :) İnanın çok kararsız kaldım GT konusunda.

Mortal kombat kesin XL alıyorum :)

• @lymph witcher 3 uzun zamandır listemde iyi bir pc olmadığı için oynayamamıştım niyetim var goty sürümü sürekli 60 liraya düşüyor artık cihaz da olduğuna göre değerlendirmeyi düşünüyorum.

@dolland82TR uncharted niyetlendim fiyatına değer ama bütün oyunlar aynı tür olsun istemiyorum. Bugün horizona niyet açtım psnyi ama indirimi sona ermiş. Gta olduğu için watch dogsu biraz geri plana attım. Sizce bloodborne mu dark souls 3 mü? Ve hiç bu tarz oyun oynamadığım için beni zorlar mı? Gtada oto aimle alışana kadar zorlandım. Alıp oymayamayan çok varmış.

Açıkçası darksouls ben de oynamadım

Bloodborne da oynamadım ve turkce desteği olduğu için almayı planlıyorum

GTA güzel oyun ama PS3 zamanında oynamistim o yüzden hevesim kalmadı diyebilirim

Wacth dogs 2 ise fiyatı baya bir güzel ayrıca pro da ayrıca güzel diyorlar

• 
Sayfa: önceki 14011402140314041405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.