Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: carpenic , MarcafielRossa , TaKo , sakgoz79 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 18 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
76.196
Cevap
1.562
Favori
3.787.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: venomstr

PS3’teki Legacy Edition. Yolculuk hikaye modu falan yok. Kadro güncellemesi şeklinde.

Teşekkürler hocam. almaya gerek yok o zaman sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar media market den witcher 3 aldım goty 169 tl verdim valla kutulu. Şimdi de 59 olmuş biraz moralim bozuldu:-D konuya gelirsek bf1 devrim almak istiyorum sizce değer mi o fiyata ömrü ne kadar olur bu oyunun daha. Bu arada witcher 3 de daha oyunun yarısına gelmedim. Witcher le devam mı yoksa bf devrim de almalımı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gran Turismo sport 12. oyun olarak 89 lira. Kariyer modu bugun geldi. Mutlaka alın oynayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: auslaender

12. Oyun: GT SPORT

Kaynak 6. his mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ask11012007

quote:

Orijinalden alıntı: auslaender

12. Oyun: GT SPORT

Kaynak 6. his mi?

Şimdi indirimi gördüm kusura bakmayın.Yarım saat önce yoktu indirim.
  • Bf1 Devrim ve Undertale güzel indirim görmüş ortak olmak isteyen varsa mesaj atabilir

• O kadar oyun girdi indirime ama bi Nier uğramadı o indirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Arkadaşlar media market den witcher 3 aldım goty 169 tl verdim valla kutulu. Şimdi de 59 olmuş biraz moralim bozuldu:-D konuya gelirsek bf1 devrim almak istiyorum sizce değer mi o fiyata ömrü ne kadar olur bu oyunun daha. Bu arada witcher 3 de daha oyunun yarısına gelmedim. Witcher le devam mı yoksa bf devrim de almalımı.

Witcher tek başına baya oyalar seni zaten, GOTY sürümünü rahat 4-5 ay oynarsın. Keşke Media Markt'tan almasaydınız, ne gerek var o kadar masrafa ? 2.el kutulu olarak ucuza bulurdunuz, veya dijital çift hak alırdınız forumdan

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde indirime girmişti kutulu olarak o zaman kaçtı hatırlıyor musunuz? Nasıl fiyat sizce.Bir de bu kariyer modunu denediniz mi o söylendiği kadar eski oyunlardaki gibi iyi mi mod?

listem bu, bir de last of us düşse süper olacak.
    Bloodborne™: Game of the Year Edition 59 tl
    Gran Turismo™ Sport 89 t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 22 Aralık 2017; 15:59:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Gt sporta bugün sabah kariyer modu geldi bile hocam

haberim yoktu ondan , 1-2 ay daha indirim gelmez o zaman

edit: deluxe sürüm 119 a düşmüş. normal sürüm halen 219 gözüküyor akşam üstü o da güncellenir muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 22 Aralık 2017; 15:57:31 >
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    Benim eleştirdiğim konu sadece fifa neden 3 gün sonra daha ucuza satılıyor diyen arkadaşlara; 119 olduğunda burada konuştuk 104 olabilir dedik. Ben sadece bunu eleştirdim uygulamanın doğruluğunu yanlışlığını değil olacağı belli olan bir indirimi beklemek gerekirdi demek istiyorum. Benim söyledigim ile gelen cevaplar arasında çok fark var. Umarım anlaşılabilmişimdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shankssan kullanıcısına yanıt
    dr de bile 99 tl
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Kutulu 120 olmuştu sanırım. Yanlış hatırlıyor olabilirim. Hocam driveclubtaki event sistemi şeklinde bi mod olmuş. Ama mutlaka alın simulasyon seviyorsanız şahane
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Aldığımız o6unda kariyer moduda mi oluyor?

• IraArel kullanıcısına yanıt
    Evet hocam eklendi bugun indirince o da kurulur otomatik
  • 12 Aralık indirimin 10. Oyunu 2 gün önce Fifa 18 119 TL oldu ve 2 gün sonra Ocak indirimi kapsamında yine Fifa 18 104 TL oldu . Bu indirimler planlı şekilde yapılıyor Sony madem böyle birşey yapacaktınız neden Fifa 18'i 10. Oyun olarak 2 gün önce 119'dan satıldı ? Bari böyle birşey yapacaksanız ya bu Aralık 12 kapsamında oyunu indirimli satmayacaktınız veya Aralık 12 oyunu indiriminin ilk oyununu Fifa 18 yapsalardı aradan zaman geçmiş olurdu böyle sorun olmazdı . Kimse 15 TL' den ölmez ama 2 gün arayla böyle kampanya yapılmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrioVentus

quote:

Orijinalden alıntı: barbaros_ksk

Persona 5 deneyen var mı? Çok övülüyor ama turn-based tarzından nefret ediyorum ve çocuksu olmasından korkuyorum.

Anime izlemiyorsan tavsiye etmem. Ben şahsen çok beğendim oyunu. Çoğunlukla hikayeye odaklanan bir oyun. Çok fazla diyalog var. Anime sever birisiysen sıkılmadan oynayacağına eminim.

Hocam anime izlemiyorum ancak sevmediğimden değil, ilgim olmadı hiç. RPG'lerde hikaye iyiyse bayıla bayıla oynuyorum. Dövüş çok da büyük bir kısmı değil sanırım oyunun zorluğu düşürerek halledilebiliyormuş. Hikaye açısından yetişkinlere yönelik yazılmış bir hikaye mi yoksa Japon RPG'lerinde çocuksu öğeler olur ya genelde onlar da mevcut mu?

• valla indirimler harika olmuş..

gran turismo sport ve watch dogs 2 kesinlikle tavsiye ederim almayanlara, gerçekten harika fiyatları

ben şu an için rise of the tomb raider 59 tl ve megaton rainfall vr 29 tl almaya karar verdim.

Titanfall 2 tavsiye eder misiniz arkadaşlar, oyunun puanları da baya yüksek?
  • shankssan kullanıcısına yanıt
    Bf 1 için ps plus varsa oyne al. online modu baya oyalar yoksa hikaye modu çabuk biter
  • becks1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle tavsiye ederim. Hikaye kısmı şu ana kadar oynadığım en iyi fps oyunlarından. Multi kısmı da gayet keyifli. Tabi bir bf değil. 50 lirayı sonuna kadar hak eder.

• 
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.