Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Uncharitable , Cncvdr Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.160
Cevap
1.562
Favori
3.784.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel bindirimler de olmuş. God of War 3, The Last Guardian ve Until Dawn 60 liradan 104 liraya; Gravity Rush 2, Digimon Story Cyber Sleuth, Last of Us 60 liradan 120 liraya ve The Order: 1886 60 liradan 180 liraya (Oha!) çıkmış. Bunlar sadece istek listemde olup dikkat ettiklerim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dynamole -- 22 Aralık 2017; 12:41:7 >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    NBA live us psnde $10
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Fifa 18 29 eylulde cikti. 3 ayda 269 TLde 104e indi. 3 ayda 165 TL indirim gayet normal.

Need For Speed Payback 9 kasimda cikti 1.5 ayda ayni fiyata indi 269dan. PSNdeki cogu indirme kiyasla yazik denecek bir durum yok.
  • dolland82TR kullanıcısına yanıt
    evet çok güzel oyalar san franciscoyu birebir yapmışlar hiçbirşey yapmayıp şehirde gezmek bile keyifli.
  • Nba live kötü diyorlar.

Nba 2k18 le karistirmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanet olsun indirim yapıp durmayın hep bu son diyorum 1 ayda neredeyse 1000 lira verdim oyuna yeter artık.. BF 1 Premium passlı fiyatı iyiymiş alacağım sanırım. Cod WWII Season pass, Cod IW, RMW, Battlefront II, BF1 ulan hangisini kasacağım FPS türünde ? Daha alıp bitiremedim AC Origin, UC4 yığınla oyun var. Valla God of war çıkana kadar indirim mindirim yapmasınlar vaktim yok oynayamıyorum para verip duruyorum dayanamayarak
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    yorumların için teşekkür ediyorum iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dynamole

Çok güzel bindirimler de olmuş. God of War 3, The Last Guardian ve Until Dawn 60 liradan 104 liraya; Gravity Rush 2, Digimon Story Cyber Sleuth, Last of Us 60 liradan 120 liraya ve The Order: 1886 60 liradan 180 liraya (Oha!) çıkmış. Bunlar sadece istek listemde olup dikkat ettiklerim bu arada.

Bunlar bindirim degil. O oyunlar kampanya icin indirime girmisti, kampanya bitince eaki fiyatlarina cikti. Fifa 104 TL olmus, kampanya bitince 269 liraya cikacak, o zaman da bindirim dersiniz kesin.

• Kayıp miras kara cumada 60 liraydı almadım yılbaşında indirime girer diye 84 tl yapmışlar. Bari indirimdiye gözümüze sokmayın şunu

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

quote:

Orijinalden alıntı: Dynamole

Çok güzel bindirimler de olmuş. God of War 3, The Last Guardian ve Until Dawn 60 liradan 104 liraya; Gravity Rush 2, Digimon Story Cyber Sleuth, Last of Us 60 liradan 120 liraya ve The Order: 1886 60 liradan 180 liraya (Oha!) çıkmış. Bunlar sadece istek listemde olup dikkat ettiklerim bu arada.

Bunlar bindirim degil. O oyunlar kampanya icin indirime girmisti, kampanya bitince eaki fiyatlarina cikti. Fifa 104 TL olmus, kampanya bitince 269 liraya cikacak, o zaman da bindirim dersiniz kesin.

Kampanya fiyatları değil, sabit fiyatları 60 lira olarak gözüküyordu bu birincisi. İkincisi de God of War, Until Dawn, Last of Us 20 dolar us'de. Bizde nasıl 104 lira, 120 lira oluyor? Son olarak olayı da açıklayayım, Playstation Avrupa genel bir kampanya yaptı 2 oyun 30 Euro diye. Çünkü indirime giren oyunların neredeyse hepsi 20 euro'ydu. Bizim süper Türkiye ps store yetkilileri de mecburen oyunları olması gereken fiyata indirdi yıllar sonra (60 liraya yani) ama yine bir çakallık yapıp yüksek fiyatlarına geri çektiler. 20 dolarlık oyunu 60 liraya indirip sonradan 120 liraya çıkarmak bindirim olmuyorsa haklısınız.

• rerea kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen ben de 15 TL yi sorun etmiyorum fiyat - indirim politikası doğru degil dedim ve bunun icin FIFA ve NBA deki tezatligi ornek verdim, ama isim vermeden benim yorumuma yazılan bilinçli tüketici olacaksın yorumu gereksiz geldi, zaten benim sızlanmam da gereksiz o ayrı konu mutlaka her fikre bir muhalif fikir vardır zaten sadece saygı duyarım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dynamole kullanıcısına yanıt
    60 Lira değildi o oyunlar. İndirimde diye 60 TL olarak gözüküyordu. İndirim bitince eski fiyatına döndü.

• bu psn store kredi kartı hatası veriyor kriz geçircem en son.birisine eft yapsam bana Heavy Rain™ & BEYOND: Two Souls koleksiyonu alabilir mi?
  • Adamlar kuru 3 alıyor hala dediğiniz laflara bak akıl alır gibi değil ya... 2 senedir olan olay toplu indirimlerde daha ucuz olması çoğu oyunun.

Bu 60 tl ne zaman yaptilar

• quote:

Orijinalden alıntı: peptidoglikanq

Bu 60 tl ne zaman yaptilar

Geçen hafta kampanya vardı 2 oyun 90 TL diye. Normalde kampanyaya dahil olan oyunlar 20 Euro, adamların kampanyası da 2 oyun 30 Euro olsun böylece 10 Euro indirim olsun şeklindeydi. Bize de 2 oyun 90 TL diye uyarlamışlar. Euro'yu tam 4.5 almışlar yani. Mecburen de kampanyadaki oyunları olması gereken fiyata, 60 liraya çektiler. Ama indirim olarak göstermediler, kalıcı fiyatmış gibi yaptılar. Normalde olması gereken fiyatları yaptılar yani. E kampanya bitti şimdi, adamların kampanyaya soktukları oyunlar hala 20 Euro. Bizdekiler iki katına çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dynamole -- 22 Aralık 2017; 13:21:1 >
    Keste takip etseydim şimdi oyun alicam ne alıyım öyle fırsat pek yok gibi indirimde

• Bloodborne fiyat iyi mi arkadaşlar daha önce oynamadım

İyi fiyat türü seviyorsanız kaçırmayın.
    Çok iyi goty sürümünü tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.