Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.782.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denizcaptain

arkadaşlar daha yeni ps4 aldım acemiyim de bu konularda
    119 Tl lik Battlefield™ 1 & Titanfall™ 2 Ultimate Paket ile
    74 liralık Battlefield™ 1 Devrim oyunlarında Battlefield 1 oyunları aynı mı ? benim önceliğim Battlefield 1
    Ultimate paket diyor o sadece Titanfall İçin mi

Bende aldım. Açıklamalarda mevcut. BF1 Revolution (Devrim) ve Titanfall 2 Ultimate sürüm. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackFriday ve Yılbaşı indirim farkı anlaşılabilir de, Yılbaşı için büyük indirim diye lanse ettikleri oyuna 2 gün önceki indirimli fiyatının üzerine 15-20 lira indirim yapmak müşterileri kaybettirecek harekettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zinedine_zidane -- 22 Aralık 2017; 11:33:13 >
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    Gecen sene de ayni halti yemislerdi ama o zaman yine 15-20 gun falan vardi sanirim arada, bu sene isin iyice b.kunu cikardilar
  • Battlefield 1 tamamen türkçe seslendirme mi? Bir de Multiplayer oynamak için Plus üyelik yeterli mi Arkadaşlar

• Yıl sonu indirimlerden aldıklarım

Assassin's Creed Unity
    Assassin's Creed Syndicate
    Assassin's Creed Ezio Collection
    Watchdogs 2

Assassin's Creed Origins 119 TL ye girmişti şimdi 188TL ye satılıyor ilginç..

Benden bu kadar, herkese hayırlı alışveriler. Herkesin yeni yılını şimdiden kutlarım. İyi oyunlar
  • ben indirim diye buna derim işte bakalım alacaklarımıza
  • Bu nasıl indirim mantığı, FIFA nin fiyatı 119 dan 104 düşüyor, NBA 2k ise 104 ten 119 a çıkıyor gerçekten anlaması güç, birde FIFA nin indirimleri arasında 3 gün var, 3 gün önce alan enayi mi ki (ben de aldım) gerçekten saskinim, boyle bı satış politikası olabilir mi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada isyan edenleri anlayamıyorum (FİFA İçin) geçen yıl da aynısı olmuş biraz beklemekte fayda vardı 3 gün 1 hafta sabretmek gerekiyordu bence fiyatı düşmese bile yine en az aynı indirimi alacaktı Sony ye ea ya laf ediyorsunuz da biraz bilinçli tüketici olmak ta önemli bence.

• Pes 2018 89 tl şuan. Sec hakkı için mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdigursoyyy -- 22 Aralık 2017; 12:11:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntln

Battlefield 1 tamamen türkçe seslendirme mi? Bir de Multiplayer oynamak için Plus üyelik yeterli mi Arkadaşlar

Türkçe altyazı ve menü Türkçe. Multi oynayabilmek için plus üyeliği şart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle cevap için teşekkürler. Yani iki oyunda battlefield 1 aynımı yoksa Titanfall 2 olan oyunda üst paket mi acemiyim de ondan soruyorum oyun konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

Öncelikle cevap için teşekkürler. Yani iki oyunda battlefield 1 aynımı yoksa Titanfall 2 olan oyunda üst paket mi acemiyim de ondan soruyorum oyun konusunda

İki oyun da üst paket. Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedWheelBarrow -- 22 Aralık 2017; 12:14:17 >
  • arkadaslar wacth dogs 2 nasıl tavsiye edermisiniz

birde online oyun için destiny 2 yi düşünüyorum yoksa farklı bir tavsiyeniz olur mu ?
  • dolland82TR kullanıcısına yanıt
    watch dogs 2 eğlenceli gta alternatifi platlaması çok keyifliydi destiny 2 den ise uzak dur season pass almayacaksan oyunda bildiğin free to play oyuncusu gibi güçsüz kalıyorsun çoğu kişi saçma sapan loot boxlar ve season pass sorunu yüzünden oyunu bıraktı reddit yıkılıyor. Online oyun şuan için bf 1 veya cod ww2 idare edebilir eğer oynamadıysanız.
  • Geçen sene FIFA indirimlerini ben de biliyorum ve zarar da etsem yine de aldım benim elestirim bu politikanın yanlış olması geçen sene oldu ve Sony-EA boyle yapıyor diye doğru olduğu anlamına gelmiyor, NBA 2 k da tam tersi oldu yani adamlar çakal, elestirmekle hata yapmışım galiba fikrimi savunandan çok adamları haklı gören var..

• Persona 5 icin sec hak isteyen kardeslik yapacak varsa pmden ulasabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

watch dogs 2 eğlenceli gta alternatifi platlaması çok keyifliydi destiny 2 den ise uzak dur season pass almayacaksan oyunda bildiğin free to play oyuncusu gibi güçsüz kalıyorsun çoğu kişi saçma sapan loot boxlar ve season pass sorunu yüzünden oyunu bıraktı reddit yıkılıyor. Online oyun şuan için bf 1 veya cod ww2 idare edebilir eğer oynamadıysanız.

anladım bf1 daha önce oynamıştım o yuzden düşünmüyorum şimdi fiyatı her ne kadar çok düşük olsada

wacth dogs 2 hikaye olarak idare ederse ve meşgul ederse alayım en azından fiyat düşmüşken
  • ac origins çok düşmemiş zarar etseydim harbiden ağlardım çünkü tam son 120 liramdı o para :)
  • Sdoner S kullanıcısına yanıt
    Tabi ki haklı değiller. Ama bu her sene geleneksel olmuş artık.çokta birşey değil 15 tl sadece sorun etmeye değmez.ama keriz yerine koymaları evet yanlış.

Bir de çoğu kişi yılbaşı indirimi diyip duruyor black friday başlamadan ve baya beklentisi vardı pekte farkı yok diğer indirimlerden boşuna beklediler bunca zamana kadar.bazıları 5-10tl daha düşmüş bazıları öncekinden az indirim görmüş.

• Psn plus patladi galiba... 135e almadik. Girmez sanirim tekrar indirime...

• 
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.