Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (10. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü5 Mobil2 iOS
5 sn
75.885
Cevap
1.550
Favori
3.755.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCustomizer

Sleeping dogs oynayan arkadaşlar yorum yapabilir mi fiyatı çok uygun enparayla. Youtube'dan bakınca fena görünmüyor.

Gözün kapalı alabilirsin..ps3 de bitirme me rağmen tekrar aldım oyunu ps4'e 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://gamedealdaily.com/playstation-4/pick-1-of-4-games-ps4-download-code/

Merhaba bu kodu alırsam us psnden mi indirmem gerekli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

quote:

Orijinalden alıntı: TheCustomizer

Sleeping dogs oynayan arkadaşlar yorum yapabilir mi fiyatı çok uygun enparayla. Youtube'dan bakınca fena görünmüyor.

Gözün kapalı alabilirsin..ps3 de bitirme me rağmen tekrar aldım oyunu ps4'e 👍

Alalım o zaman fiyat güzel şaka maka bu tr psn güzel indirimler yapıyor arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Us psn de dikkat ediyorum 2 haftadir " ilkbahar atesi" adi altinda indie oyunlari indirim diye bindiriyorlar. Ya harbiden vallaha da billaha da anlamıyorum gercekten. Bu indie meselesini ben mi göremiyorum yoksa onlar mi bu kadar gözümuze gozumuze sokuyorlar.

Hadi usa adi altinda bahsediyim. Ps4 e veriyorsun 400$ oynadigin tv samsung smart ve oynadigin oyun yada sattiklari oyun 2 piksellik 1995 yilinda cikan oyunlardan. Ve sen bu oyunu 40 yada 42 inc led tv de oynuyorsun. Yahu neden? Neden ps4 e bunlari cikarip insanlarin onune atiyorsun. Ben o 400$ ı (1650 tl aslında) indie oyunlari oynamak yada gormek icin mi verdim?

Tamam indie oyun cocuklar icin guzeldi bir zamanlar hala da guzel. 5 8 yas arasi cocuklar oynasinlar ve onlara gore satsinlar.ama neden bunu bu kadar cok gosterip stora" spring Fever" diye satiyorsun. Madem bu kadar indie oyunu cikariyorsun ps bundle'i olarak koy bir feza i yada Oddworld gibi oyunlari. Niye koyuyorsun ac yi knacki yada infamous i alan oyuncularda ona göre alsin.

Artik plus oyunlarinda gormeye alistik tamam.. kabullendik plus demek online ve indie oyun demek . Sen bunu 2013 kasim ayindan beri yaptin zaten. Simdi senaryoyu geriye alalım. Sene 2013 . Hangi oyunlar çıktı? . Dmc, tomb raider, gow, bioshock inf, the last of us, gta, beyond two Souls, gt6 ve daha niceleri suan aklima gelmiyor. Bu saydigim oyunlari ps3 te oynadik. Ve keyif aldik. 2013 kasimda ps4 cikiyor. Ve ben gercekten heyecanlıydim..
    Ps4 un ozelliklerine bakalim;
    Ps4 main processor: CPU: X86-64 AMD JAGUAR 8 CORES
    GPU: 1.84 TFLOPS AMD NEX GENERATION RADEON BASED GRAPHICS ENGINE
    MEMORY GDDR5 8GB.

Devamini yazmaya gerek görmüyorum.
    ve bu ozelliklerden sonra nerdeyse ps3 un 10 kati bir fark var. Sunu soyluyordum " Yeni nesil geliyor! Bu ps3 oyunlari boyleyse ps4 te nasil olacak kim bilir! . " modundayim ve biliyorum ki bu oyunlar 1 sene sonra gelir diyordum.
    Ama gel gor ki ps4 un ici disi her tarafi indie oldu tasti. Ne beklerken ne gorduk. Her yer indie . Ps4 demek indie gibi birsey oldu. Oynayanlara sevenlere acayip derecede saygim var . Ama artik ps4 te indie oyun gormekten nefret eder oldum. Ps4 mu aldim yoksa ps1 mi? Tamam. Diyebilirsiniz ki " almak yada oynamak zorunda değilsin" . Dogru degilim.
    Sadece o şaşali 2013 yilindan sonra orda burda indie oyunlarin gosterilmesinden nefret ediyorum. Hele ki bu yukarda saydığım ozelliklerde bir konsolsa.
    Edit . Duzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 12 Mart 2015; 0:59:10 >
  • İndie oyunlara karşı bende çok ön yargılıydım fakat bi kaç oyun sayesinde ön yargım kalktı

Yaşla pek alakası yok tamamen zevk meselesi aaa oyunlar kadar olmasada kaliteli ve sıkmayan indie oyunlardan da keyif alabiliyorsun Store da çok fazla indie var o doğru ama kimseye zararı yok onlara gelen indirim onlar olmasa belki hiç bir oyuna gelmeyecekti en azından birilerini mutlu etmeye çalışıyorlar.

İnşallah beklediğimiz oyunlara güzel indirimler gelir de bizde seviniriz ne diyelim.

• Plus indie geldiği sürece sıkıntı yok isterse 100 dolar yapsınlar farketmez sonuçta eninde sonunda gelecek o indie ps4 de plus a.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AAA oyun alıp oyna o zaman. her yerde Trollemenin mantığı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

AAA oyun alıp oyna o zaman. her yerde Trollemenin mantığı nedir?

Ben orda neden bahsediyorum sen kalkip ne diyosun. adam gibi oku da oyle yaz

• tr psn yavaş yavaş yüz güldürmeye başladı geçen haftalardaki tomb raider ve bu haftaki sleeping dogs oyunlarıyla inşallah böyle devam eder
  • Zaten US psn Amerikadaki adam anlar indie oyunun kıymetini senin tarzındaki oyunculara hitap etmiyor.yanlış anlamada oyun kültürün zayıf GTA FIFA bf vb oyunlardan ibaret değil

• quote:

Orijinalden alıntı: rusty19

Zaten US psn Amerikadaki adam anlar indie oyunun kıymetini senin tarzındaki oyunculara hitap etmiyor.yanlış anlamada oyun kültürün zayıf GTA FIFA bf vb oyunlardan ibaret değil

Oyun kültürümün zayıf olduğunu nerden çıkardın? ben bu yaş gelişimine kadar '' Yaşımın icab ettiği'' oyunları oynadım. doğru söyledin , oyun dünyası GTA FİFA dan ibaret değil. ama herşeyin bir yeri de yok mu?
  • alsam mı bilemedim sleeping dogs'u? 1-2 aya plusla gelmesin sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: oz7oz

tr psn yavaş yavaş yüz güldürmeye başladı geçen haftalardaki tomb raider ve bu haftaki sleeping dogs oyunlarıyla inşallah böyle devam eder

Valla TR Psn çıktığından beri özellikle PS4 oyun fiyatlarıyla beraber.. Ben hep gülüyorum

Borderlands The handsome Collection : 254 tl.
  • Sleeping dogs da online içerik varmı varsa almayacağım bu arada indirim ne zamana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Sleeping dogs da online içerik varmı varsa almayacağım bu arada indirim ne zamana kadar

Single Player bir oyun yani multi içerik yok. Ha dlc diyorsan onların hepsi bu 35 tl lik pakette mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Yeni indirimler geldi.

Rockstar indirimi var PlayStation 3 için. Fiyatlar çok iyi.

Haftanın fırsatı da Sleeping Dogs: Definitive Edition. Fiyatı 36 TL. Yarın güncelleyeceğim ana mesajı.

Bilgi için çok tesekkurler , sayende ucuza kaptım oyunu. Konu süper takipteyiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: turgutvolkan

quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Yeni indirimler geldi.

Rockstar indirimi var PlayStation 3 için. Fiyatlar çok iyi.

Haftanın fırsatı da Sleeping Dogs: Definitive Edition. Fiyatı 36 TL. Yarın güncelleyeceğim ana mesajı.

Bilgi için çok tesekkurler , sayende ucuza kaptım oyunu. Konu süper takipteyiz :)

Bende kaptim vallahi.. Bakıcaz
  • Kaç tane indie oyun oynadınız, ne oynadınız? Çocukça olan hangisiydi?

Hotline Miami
    The Swapper
    Trine
    Transistor
    Apotheon
    LIMBO

Bu oyunları oynadınız mı ve size çocukca basitmi geldi? Herşey grafik değil emin olun. Ve bu tarz sağlam indie oyunlar sayesinde AAA oyunlar biraz daha uğraşıyorlar düşmemek için. Sizin gibi düşünse herkes inanın her 3 ayda bir aynı oyunlarının başka benzer serilerini oynuyor olurduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyerinRaina

Kaç tane indie oyun oynadınız, ne oynadınız? Çocukça olan hangisiydi?

Hotline Miami
    The Swapper
    Trine
    Transistor
    Apotheon
    LIMBO

Bu oyunları oynadınız mı ve size çocukca basitmi geldi? Herşey grafik değil emin olun. Ve bu tarz sağlam indie oyunlar sayesinde AAA oyunlar biraz daha uğraşıyorlar düşmemek için. Sizin gibi düşünse herkes inanın her 3 ayda bir aynı oyunlarının başka benzer serilerini oynuyor olurduk.

istersen biraz resimlerle konuşayim...
    ben 2013 te bu oyunları ve daha nicelerini ( dead space gibi ) ücretini vererek oynadım. ve bunların bazıları yakın zamanda zaten ps3 e Plus oyunu olarakta geldi .
    şöyle düşün, bu oyunları oynuyorsun ve ps4 le beraber büyük bir beklenti içine giriyorsun. oyunlara bakalım.....

Bu oyunlardan sonra;

Ps4 alıyorsun ve sana şu yukardaki oyunları hediye veriyorlar... ve hediye ettikleri gibi PS3 e AAA oyunları HEDİYE etmeye de devam ediyorlar.Ama maalesef sen ps3ü çoktan satmış bulunuyorsun. şimdi sen The last of us yada Bioshock modundasın, seni kalkıp şu yukardaki oyunlara indirgiyorlar.. yani bir anda yerin dibine giriyorsun.
    Lakin diyebilirsin ki '' bu oyunlar zaten ücretsiz verildi dediğin gibi sen ps3 te gösterdiğin oyunları ücretli aldın parasını vererek gidip ps4 e AAA oyunu alabilirsin'' .

Evet ama burdaki anlatmaya çalıştığım şey ücretli yada ücretsiz oyun değil. bir akımın ( AAA ) diğer akıma kayması ( indie) . ne demek istediğimi anlıyor musun?

Ben oddworld hariç bütün oyunları oynadım. Tek sevdiğim ve satın aldığım oyun '' Vailant hearts the great war '' dı . bu oyunu da sırf , eski savaşlara karşı ilgim olduğu için aldım. ve hikayesi gerçekten muazzamdı. sonunda ağladım.. çok kötü oldum ya

edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 13 Mart 2015; 17:49:04 >
  • bu yaptığının Trollük olduğunu ne zaman fark edeceksin? kabak tadı verdi iyice.

beklentiye girmen saflık zaten. PS4 ile PS3'ü aynı konsolmuş gibi kıyaslıyorsun. ikisi aynı şey değil. bunu ne zaman anlayacaksınız?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.