Şimdi Ara

Oyun Odası - Aral Game Konuğumuz!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
26.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'nin en büyük oyun ithalatçısı Aral'ı konuk ettik. Hangi oyunlar Türkçe olarak geliyor? Fiyatlar, pazarın büyüklüğü ve Aral'ın geçmişi. Bütün detaylar bu programda!

• Teşekkurler.Hemen izliyorum
  • Gta konusunda heyecanlanmadım değil .İnşallah gta V türkçe çıkar .Gidip orjinal almayan ne olsun
  • valla ne deyim bu kadar çabuk bi oyunodası beklemiyodum teşekkürler
  • video için teşşekürler korsan piyasası içinde devletin bir sorumluluğunu belirtmek isterim. Birçok kamu spotu reklamlarını görüyoruz sigara ile rtük ile güvenli internet vb... bunlar çok güzel şeyler halkı bilinçlendirmek açısından buradakı sorun kültür bakanlığından korsanın bir emek hırsızlıgı olduğunu belirten bilinçlendirici reklamlar olmaması günümüzde korsanı bitirmek istiyorsa önce halk bilinçlenmeli tabi istiyorsa...
  • diablo 3 gerçekten mükemmel bi haber...mecburen steam den alıcaz...:)
  • Bilip bilmeden atıp tutanların mutlaka izlemesi gereken birşey. Ben tepki alacağımı bilsemde ARAL'ı çalışmalarından dolayı tebrik ederim.

Bu arada şu video oynatıcınızı lütfen değişin artık :/
  • xbox 360 Türkiye desteği gelecek mi aceba sormamışsınız.2012 de bekleniyordu.
  • Bu tarz söyleşi tadında hazırladığınız videolara bayılıyorum. İyiki varsınız. ^_^
  • harika bir program yapmışsınız sunum ,konuklar , içerik mükemmel devamını bekliyoruz.böyle beğenilen programlar hep çekilmemeye başlanır sakın bitirmeyin harikasınız zevkle izliyoruz.
  • korsancılar! bu videoyu izleyinde millet ne zorluklarla bu noktaya getirmişler işleri.sizin onlara verdiğiniz engllere rağmen gelmişler bu noktaya.lütfen. gelin hep beraber ''TÜRK'' oyuncuları olarak korsanı kendi ellerimizle öldürelim ve bizim için çabalayan bu insalara elimizden geldiğince destek verelim.EMEĞE SAYGI,KORSANA HAYIR!
  • Aral yetkilisi olsam konuşmaya utanırım.Skyrim gibi bir oyunu 200 tl den satan adamların "vergi cart curt " demesi gerçekten komik ötesi.Skyrim gibi bir oyunu o kadar az getirmişler ki 200 lira fiyat çekmiş beyefendiler.
  • Aral yetkilisi olsam konuşmaya utanırım.Skyrim gibi bir oyunu 200 tl den satan adamların "vergi cart curt " demesi gerçekten komik ötesi.Skyrim gibi bir oyunu o kadar az getirmişler ki 200 lira fiyat çekmiş beyefendiler.

Skyrim dağıtımcısı ARAL değil! Bilip, bilmeden sallıyorsunuz sadece...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Aral yetkilisi olsam konuşmaya utanırım.Skyrim gibi bir oyunu 200 tl den satan adamların "vergi cart curt " demesi gerçekten komik ötesi.Skyrim gibi bir oyunu o kadar az getirmişler ki 200 lira fiyat çekmiş beyefendiler.

Skyrim dağıtımcısı ARAL değil! Bilip, bilmeden sallıyorsunuz sadece...

skyrım yok denecek kadar az zaten ps3 için.
  • Arkada kasırga varmış gibi bi ses var o baya rahatsız ediyor dinlerken.

Onun dışında GTA V bi türkçe olsa birde optimazasyon problemi olmasa tam orijinal alınacak oyun olur. Bunları görmek harbiden güzel, 2005 yılında daha Türkçe oyunun T'sini edemiyorduk ama şuan tüm oyunların Türkçe olmasını istiyoruz. Onun dışında da hala PES'in FIFA'dan çok satmasıda beni baya şaşırttı. Biz Türkler'de bir oyuna taktık mı takıyoruz arkadaş bi diğer oyunlarada şans ver demi. :D BF3'ünde PC'de çok satması gayet normal, PC'de inanılmaz bi kalite artışı var konsola göre.

Teşekkürler video için.
  • evet aral yeni çıkanlarda haklı ama 1 senelik oyunu bile yurtdışından max 15 pounda falan alırken aral burada min 100 tl ye satıyolar konsol oyunlarını peki bufiyat bizde biraz azalsa olmaz mı bizde buradan alsak
  • Çok yararlı bir video olmuş teşekkürler
  • Minecraft incelemesinde söyledğin toplantı bunun içindi sanırım :)
  • Belki görürler diye yazıyorum Aral siteyi tasarım açısından güncellesin.
  • xbox 360 2012 yılında turkıye destegı gelmeyecegını duydum ben aral bolge sorumlusundan ama ıns gelır
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.