Şimdi Ara

Motorlu Araçlar Dünyası Bölümlerine Yönetici Alımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
4
Favori
16.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thomassee

avensis42 hoca da olsun.

Daha önce siyasi tartışmalarda taraf olarak bulunduğu için bence sorun olur.. Verdiği karar doğru bile olsa karşıt görüşlü kişilerden yerli-yersiz tepki alabilir.. Öküz altında buzağı aranır..

Siyasi görüşünü belli etmemiş birileri olmalı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord66

quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

+1

Günerkanat forumda aklı başında yorum yapanlardan biri .Alıntılanan mesajında hakikaten şaşırmıştamı öyle bir şey yazmış bilmem ama tek yorumla adam elenecekse forumdan bir tane yöneticinin çıkmaması lazım.

Ben aklıbaşında değil demiyorum ki,iyi bir insan olduğuna eminim.Ama forumda yöneticilik yapmak farklı şeyler.
    Kendi aracına,farklı araçlara veya farklı araçların sahiplerine tarafsız bakamayanlarla yöneticilik olmaz,kaş yapayım derken göz çıkar.
  • quote:

Ben aklıbaşında değil demiyorum ki,iyi bir insan olduğuna eminim.Ama forumda yöneticilik yapmak farklı şeyler.
    Kendi aracına,farklı araçlara veya farklı araçların sahiplerine tarafsız bakamayanlarla yöneticilik olmaz,kaş yapayım derken göz çıkar.

Yönetici olursa öyle yorumlarda yapamaz artık tarafsızlık adına zannımca
  • En azindan bi tane Japoncu olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yonetici olunca insan bence bircok seyden mahrum kalir

Konu acamaz yorum yapamaz istedigi gibi

Gece bekcisi gibi nöbet tutar ancak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgünhan -- 15 Mart 2013; 0:06:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord66

quote:

Yönetici olursa öyle yorumlarda yapamaz artık tarafsızlık adına zannımca

Orasını bilemeyiz,en baştan risk almamak daha iyi değil mi
    Ben bu işi şu anki yöneticilerden daha iyi yapabilecek birini görmüyorum forumda,2-3 kişi hariç,onlar da kabul etmezler zaten böyle bir görevi.
    Şu ankiler iyi anlamında demiyorum,yenilerin daha iyi olduğunu düşünmüyorum sadece.

• quote:

Orasını bilemeyiz,en baştan risk almamak daha iyi değil mi
    Ben bu işi şu anki yöneticilerden daha iyi yapabilecek birini görmüyorum forumda,2-3 kişi hariç,onlar da kabul etmezler zaten böyle bir görevi.
    Şu ankiler iyi anlamında demiyorum,yenilerin daha iyi olduğunu düşünmüyorum sadece.

Kimmiş o 2-3 kişi merak ettim.Yönetim aslında ankette yapabilir konu ile alakalı.Sonuçta kimin ne olduğunu az çok biliyoruz forumdaşlar olarak.
  • Saim , bal974 , eczman2000 , Engin Akb

Bizde görüşümüzü söylemiş olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-HDI

haluk 23
    umıtsırvan
    cihanair

bu üç forumcu bence mutlaka seçilmeli .

koyu hondacı
    koyu toyotacı
    koyu vw ci
    otomobıl bılgısı sitelerden gördüklerini kopyala yapıştırdan öte olmayanlar

şahısların seçilmemesine özen gösterilmeli ki bunları herkes çok iyi biliyor.

Hocam yaptığınız sıralamaya göre;

Haluk hocam koyu hondacı ( eğilim olduğu gözüküyor )
    Cihan koyu vw ci o zaten allahın emri. İnkar etmiyor.
    Ben koyu toyatacı olarak gözüküyorum. Benim markalara mesafem çok koyu değildir. Tesadüf oldu bu sıralama değil mi ?

• bal974 abi yapar , saim abi yapabilir, engin abi ve haluk abinin pek vakitleri yok sanırım bu aralar.
    eczman2000 abimiz de yapabilir bu görevi.

Umutsirvan abiyede desteğim tam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

bal974 abi yapar , saim abi yapabilir, engin abi ve haluk abinin pek vakitleri yok sanırım bu aralar.
    eczman2000 abimiz de yapabilir bu görevi.

Umutsirvan abiyede desteğim tam.

Kardeşim desteğin için sağol. Şu buluşma olayını da bir ayarlayamadık gitti. Bu cmtsi müsaitlik durumu nedir ?

• Umut Bey'i destekleriz.

Ayrıca bir zamanlar tralles hocamız vardı onu küstürdüler galiba böyle kişilere ihtiyaç var.

Objektif değerlendirme sahibi ve otomobil bilgisi engin olmalı.
  • şirvanbey bu iş için uygun gözüküyor bence ne zaman foruma girsem bir konusu oluyor özellkile büyük çoğunlukla online oluyor
    haluk abi de iyi bir yönetici olur neticede ikiside üslüp olarak son derece seviyeli insanlar

bazı arkadaşlar cihanair demiş ama pek ihtimal vermem ama seçilirsede hayırlı olsun ne diyelim
  • ÖNCELİKLE HERKESE SONSUZ SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM

PM KANALIYLA VEYA FACEBOOK'TAN BANA ULAŞIP ADAY OLMAMI , HUKUKÇU KİŞİLİĞİM VE ADALETE OLAN BAĞLILIĞIM TARAFSIZLILIĞIMDAN ÖTÜRÜ .

MAZLUMUN YANINDA YER ALMIŞIM AMA FORUMA ZAMAN AYIRAMIYORUM . ÜZGÜNÜM TERCİHİNİZİ KABUL EDEMEYECEĞİM .
  • Gunerkanat bu isi yapabilecek suanki aktif uyeler arasinda bence tek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Kancar -- 15 Mart 2013; 0:37:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

şirvanbey bu iş için uygun gözüküyor bence ne zaman foruma girsem bir konusu oluyor özellkile büyük çoğunlukla online oluyor
    haluk abi de iyi bir yönetici olur neticede ikiside üslüp olarak son derece seviyeli insanlar

bazı arkadaşlar cihanair demiş ama pek ihtimal vermem ama seçilirsede hayırlı olsun ne diyelim

Teşekkür ederim. Bilmukabil bende sizi desteklerim. Ben forumda değilken bile online gözüküyorum. Mobilden çıkarken çıkışa basmadan çıkıyorum girmesi kolay oluyor diye

Biraz önce de bir test konusu açmıştım forum azizliğine uğradım hata mesajı verdi. O kadar yazı boşa gitti üşendim açıkçası tekrar yazmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nobody knows

ÖNCELİKLE HERKESE SONSUZ SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM

PM KANALIYLA VEYA FACEBOOK'TAN BANA ULAŞIP ADAY OLMAMI , HUKUKÇU KİŞİLİĞİM VE ADALETE OLAN BAĞLILIĞIM TARAFSIZLILIĞIMDAN ÖTÜRÜ .

MAZLUMUN YANINDA YER ALMIŞIM AMA FORUMA ZAMAN AYIRAMIYORUM . ÜZGÜNÜM TERCİHİNİZİ KABUL EDEMEYECEĞİM .

kazandibi misin acaba ?
  • Şimdiden hayırlı olsun yönetici olacak arkadaşlara. Umarız tarafsız ve ilgili olunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

quote:

Orijinalden alıntı: Nobody knows

ÖNCELİKLE HERKESE SONSUZ SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM

kazandibi misin acaba ?

pm
  • Haluk23, daturkishulan, 19can84, bal974 olabilir bence eğer istiyorlarsa. Ben şahsen hepsini canı gönülden desteklerim.

The Division Bell'i de kesinlikle öneririm. Kılıcı keskindir, bir indirdi mi tartışma falan kalmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.