Şimdi Ara

Motorlu Araçlar Dünyası Bölümlerine Yönetici Alımı (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
4
Favori
16.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rds

Arkadaşlar tekrardan merhabalar. Motorlarımız yeterince soğudu tekrar hararet yaptırabiliriz.

Konuyu açtığımız günden bugüne kadar çok sayıda başvuru geldi. İlgi ve alakanız için tüm samimiyetimle çok teşekkür ediyorum. Bizler başvurularınızı tek tek değerlendirip sizlerle önce özel mesaj üzerinden sonrasında, mail, skype, msn, google talk vb. iletişim araçları ile iletişime geçeceğiz. Başvurular çok olduğu için tek tek incelemek, görüşmek zaman alacaktır. Bu sebeple bizlere biraz zaman vermenizi rica ediyorum. Birkaç gün içinde değerledirmek, görüşmek ve yetkilendirmek çok mümkün olmayacak. Birkaç haftalık bir süreçte yetkilendirmeleri bitirmek istiyoruz. İnşallah güzel sonuçlarla bölümdeki muhabbetimize devam ederiz diye umuyorum.

Herkese iyi muhabbetler, kaza-kırımsız sürüşler dilerim. :)

Yönetici mesajında ne diyor? siz ne diyorsunuz arkadaş?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: AkdenizLee

Eczman2000-Haluk23-umutsirvan bu üyeler hemen her konuda polemik yaratip tartisma cikaran üyeler kesinlikle desteklemiyorum.

Diğer üyeleri bilmiyorum da Yeni araç alacağım için umutsirvan'ın tüm konularını/mesajlarını takip ediyorum, bir tane dahi tartışma çıkaran mesajını göremedim, örnek verir misiniz?

1 tane konum var hocam. Polemik amaçlı acmadım ama fanatikler yüzünden polemiğe dönüştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

1 tane konum var hocam. Polemik amaçlı acmadım ama fanatikler yüzünden polemiğe dönüştü.

Beklenmeyecek bir şey değil malesef...

Bazen gerçekten tek amaçlarının polemik çıkarıp konuyu kilitlettirmek olduğunu düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

quote:

Eczman2000-Haluk23-umutsirvan bu üyeler hemen her konuda polemik yaratip tartisma cikaran üyeler kesinlikle desteklemiyorum.

Kesinlikle katılmıyorum...

Keşke 3'ü de yönetici olabilse...

Göze cok batan ve uyari puanlari 3.istanbul köprüsü olacak üyelerin admin olmasindan yana degilim kisacasi.

• yönetici olunca ne oluyor maaş filan mı bağlıyorlar nedir bu istek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Senin zaten liseli oldugunu post kasip konu disi ve bilimum forumlarda atar yaptigini cümle alem biliyor simdi mutlu oldunmu hadi bir post daha kas

Bu daha komikti. Liseli degilim, post kasmaya da çalışmıyorum. Şimdi uzayabilirsin..

• aday kişilere şimdiden başarılar dileyelim o zaman
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Senin zaten liseli oldugunu post kasip konu disi ve bilimum forumlarda atar yaptigini cümle alem biliyor simdi mutlu oldunmu hadi bir post daha kas

Bu daha komikti. Liseli degilim, post kasmaya da çalışmıyorum. Şimdi uzayabilirsin..

Senin gibilerle hic polemige giremem konu kapanmistir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Senin gibilerle hic polemige giremem konu kapanmistir

Aferin hep boyle devam..

• quote:

Orijinalden alıntı: A380

yönetici olunca ne oluyor maaş filan mı bağlıyorlar nedir bu istek

hiç
  • ÖNEMLİ BİR TALEP... Yönetici her kim seçilirse asla ve asla ilan edilmesin . Nickinde ilave açıklama olmasın..Kimseler bilmesin..Bol düşman sahibi olacak..İstenmeyen adam ilan edilecek..Görünen köy kılavuz istemez..Saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

ÖNEMLİ BİR TALEP... Yönetici her kim seçilirse asla ve asla ilan edilmesin . Nickinde ilave açıklama olmasın..Kimseler bilmesin..Bol düşman sahibi olacak..İstenmeyen adam ilan edilecek..Görünen köy kılavuz istemez..Saygılarımla..

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

ÖNEMLİ BİR TALEP... Yönetici her kim seçilirse asla ve asla ilan edilmesin . Nickinde ilave açıklama olmasın..Kimseler bilmesin..Bol düşman sahibi olacak..İstenmeyen adam ilan edilecek..Görünen köy kılavuz istemez..Saygılarımla..

Sonra Mustafa Denizli'nin "İçimizdeki İrlandalılar " sözü dh tarihinde de yer etsin

• Zor bir görev; Bir şikayet gelecek, geriye dönük 2 sayfa okunacak, haklı haksız bulunacak vs..

Konuyu açıp sonra kaybolan, gereksiz, polemik amaçlı konu açanların bir süre ( en azından 3-5 yıl) konu açmaları engellenirse, forum rahata erer.
  • uğraşmaya değmez zaten.
  • quote:

Arkadaşlar tekrardan merhabalar. Motorlarımız yeterince soğudu tekrar hararet yaptırabiliriz.

Konuyu açtığımız günden bugüne kadar çok sayıda başvuru geldi. İlgi ve alakanız için tüm samimiyetimle çok teşekkür ediyorum. Bizler başvurularınızı tek tek değerlendirip sizlerle önce özel mesaj üzerinden sonrasında, mail, skype, msn, google talk vb. iletişim araçları ile iletişime geçeceğiz. Başvurular çok olduğu için tek tek incelemek, görüşmek zaman alacaktır. Bu sebeple bizlere biraz zaman vermenizi rica ediyorum. Birkaç gün içinde değerledirmek, görüşmek ve yetkilendirmek çok mümkün olmayacak. Birkaç haftalık bir süreçte yetkilendirmeleri bitirmek istiyoruz. İnşallah güzel sonuçlarla bölümdeki muhabbetimize devam ederiz diye umuyorum.

Forumun en büyük trolü senmişsin.

Yönetici alımı adı altında konu açıyorsun, çok güzel. Peki bu konunun yoruma açık olmasının amacı nedir? Konu içinde herkes birbirine girdi, girdikten sonra da yöneticilik yapmış gibi (Dostlar iş başında görsün hesabı) hararet çok, soğutmak lazım diye iş işten geçtikten sonra, kan gövdeyi götürdükten sonra konuyu kilitledin.

Ardından sadece bilgilendirme yapmakla kalmayıp yine konunun kilidini kaldırıyorsun, konuyu kavga çıkmaya hazır şekilde tutmaya devam ediyorsun. Forum sahibi reklam geliri yani tıklanma sayısı azalmasın diye sayısız sahte hesap alanların ya da ağza alınmayacak küfürler savuran kımıl zararlılarının dahi forumdan tamamen uzaklaştırılmasına karşı, rds de fırtınalar kopmuş ve üyelerin yorumlarının hiç bir işe yaramadığı bir yönetici alımı bilgilendirme konusunun yine kilidini kaldırmış. (Et kokarsa bas tuzu, peki tuz kokarsa? Bence tuz kokmuş.)

Özet geçeyim, 2 sorum var.

1. Bu konunun baştan yoruma açık olmasının mantığı nedir?

2. Bu konuda onlarca insanın ceza almasına karşın basit bir bilgilendirmenin devamında konunun kilidinin kaldırılmasının mantığı nedir?

Hatta bunu bile okumakta zorlanan bir yönetici olur diye bu iki soruyu tek cümlede meczetmek icap edebilir sanırım: Basit bir yönetici alımı duyurusunun kilitli konu olarak açılıp üst konular arasında yerinin almamasının gerekçesi nedir?

Ben de oturup mesaj yazıyorum, üst yönetimden bu soruların cevabını kim almış ki ben alayım?

• Rds kardes sende biraz acik olsana.

Burada yazmissin iyi,guzel ama biraz bize bilgi verin.

Kim basvurdu neler gorusuyorsunuz??

Bizde burda birseyler soyleme hakkina sahibiz.

İyi kotu buraya vaktimizi veriyoruz.

Kim secilecek bilgi sahibi olsak guzel olur.

Buradan ne kadar haberdarsiniz bilmiyorum ama simdi alakasiz birini mod yaparsaniz hata yaparsiniz.

Bi parca seffaf olun lutfen.

• quote:

id 1390045, imzada 2001-2005 üyeleri yazıyor.
  • RDS'le bu is olmaz beyler. Herkes yoluna baksın....... Adam iki eliyle bir forumu doğrultamiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Forumun en büyük trolü senmişsin.

Yönetici alımı adı altında konu açıyorsun, çok güzel. Peki bu konunun yoruma açık olmasının amacı nedir? Konu içinde herkes birbirine girdi, girdikten sonra da yöneticilik yapmış gibi (Dostlar iş başında görsün hesabı) hararet çok, soğutmak lazım diye iş işten geçtikten sonra, kan gövdeyi götürdükten sonra konuyu kilitledin.

Ardından sadece bilgilendirme yapmakla kalmayıp yine konunun kilidini kaldırıyorsun, konuyu kavga çıkmaya hazır şekilde tutmaya devam ediyorsun. Forum sahibi reklam geliri yani tıklanma sayısı azalmasın diye sayısız sahte hesap alanların ya da ağza alınmayacak küfürler savuran kımıl zararlılarının dahi forumdan tamamen uzaklaştırılmasına karşı, rds de fırtınalar kopmuş ve üyelerin yorumlarının hiç bir işe yaramadığı bir yönetici alımı bilgilendirme konusunun yine kilidini kaldırmış. (Et kokarsa bas tuzu, peki tuz kokarsa? Bence tuz kokmuş.)

Özet geçeyim, 2 sorum var.

1. Bu konunun baştan yoruma açık olmasının mantığı nedir?

2. Bu konuda onlarca insanın ceza almasına karşın basit bir bilgilendirmenin devamında konunun kilidinin kaldırılmasının mantığı nedir?

Hatta bunu bile okumakta zorlanan bir yönetici olur diye bu iki soruyu tek cümlede meczetmek icap edebilir sanırım: Basit bir yönetici alımı duyurusunun kilitli konu olarak açılıp üst konular arasında yerinin almamasının gerekçesi nedir?

Ben de oturup mesaj yazıyorum, üst yönetimden bu soruların cevabını kim almış ki ben alayım?

1.Kavga sonuna kadar çekirdek çitleyip izleyerek sonunda kilitlemek gibi bir opsiyon varken,ki yöneticiliğin en tatlı yeri,niye ilk baştan kilitlesin ki ?
    2.Hayatında kaç kere üst konu okudun ? Ben 4 senedir forumda aktifim aşağı yukarı,toplasan 10 kere girmemişimdir.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.