Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arthur Eld

7 Rün sayfasının ne işe yarıyor acaba ?

ilk başta 2 rune sayfan var bunları doldurduktan sonra onu alıp istediğin champe yada role göre doldurabilirsin.7 rune paketi rp ile alınıyor daha kârlı oluyor.Ranked girmeden alıp tamamlanmalı.
  • Streamlerde supportların durup wardladıkları yerleri ben kendi oyunumda wardlıyamıyorum range yetmiyor,bunun için bir mastery var mı? Wardlamak için ipuçlarıda verirseniz iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Streamlerde supportların durup wardladıkları yerleri ben kendi oyunumda wardlıyamıyorum range yetmiyor,bunun için bir mastery var mı? Wardlamak için ipuçlarıda verirseniz iyi olur.

Bu ikisine bak derim, ayrıca utility kısmında olabilir öyle bir mastery.

• Henuz 10 tane ranked maci oynamamis arkadasimla duo ranked girersem ve kazanirsak bana elo gelir mi ?

Edit:Tamam yeni geldi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malcolm.X -- 13 Ocak 2013; 11:58:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ben westte oynuyorum ve en son 2 haftalık ban yedim.. arkadaşlarım bir sonraki banın perma olacağından bahsediyolar acaba ticket atıp TR ye egçsem ban geçmişim sıfırlanırmı öyle bir duyum almıştımda ve daha sonra rp ile yeniden Weste geçsem ban geçmişim sıfırlanmış olarak mı geri dönerim? yardım ederseniz çok memnun olurum ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmolla

Merhabalar ben westte oynuyorum ve en son 2 haftalık ban yedim.. arkadaşlarım bir sonraki banın perma olacağından bahsediyolar acaba ticket atıp TR ye egçsem ban geçmişim sıfırlanırmı öyle bir duyum almıştımda ve daha sonra rp ile yeniden Weste geçsem ban geçmişim sıfırlanmış olarak mı geri dönerim? yardım ederseniz çok memnun olurum ^^

Bu konuda bende benzer birsey duydum. Sanirim ise yariyor ama emin degilim :?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmolla

Merhabalar ben westte oynuyorum ve en son 2 haftalık ban yedim.. arkadaşlarım bir sonraki banın perma olacağından bahsediyolar acaba ticket atıp TR ye egçsem ban geçmişim sıfırlanırmı öyle bir duyum almıştımda ve daha sonra rp ile yeniden Weste geçsem ban geçmişim sıfırlanmış olarak mı geri dönerim? yardım ederseniz çok memnun olurum ^^

manuel olara geçtiğin zaman sıfırlanıyor
  • Lee sin gelcek nerf çok mu kötü ona göre skin alıcamda ? genelde solotop oynarım
  • vi nerf yermi sizce fazla vuryo biraz (severek kullanıyoz)

• şampiyonlar görünmez totemlerin içinden geçe biliyorlarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Francouzska

Lee sin gelcek nerf çok mu kötü ona göre skin alıcamda ? genelde solotop oynarım

Gayet stabil bir nerf gibi yani kullanani etkilemez ama yeni baslayan icin kotu bir baslangic olur bu nerf.

@mustacix
    Yiyebilir, damage ve CC yonunden oldukca bonkor bir mekanigi var. Yememesi icin bir neden yok yani. 2nci sorunun cevabi ise; evet geciyorlar.
  • Tr serverda oynayıp avrupa serverına geçince 0 dan mı başlanıyor avrupada yani aynı şekilde devam etmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Tr serverda oynayıp avrupa serverına geçince 0 dan mı başlanıyor avrupada yani aynı şekilde devam etmiyor mu?

arkadaş listen dışındaki herşey aynen olduğu gibi kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x21

quote:

Tr serverda oynayıp avrupa serverına geçince 0 dan mı başlanıyor avrupada yani aynı şekilde devam etmiyor mu?

Hadi ya çok iyiymiş teşekkürler.

Bir de bir soru daha sorayım. Herolara item alırken nelere dikkat etmem gerek bunun için bir rehber var mı? İtem konusunda çok bocalıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Bir de bir soru daha sorayım. Herolara item alırken nelere dikkat etmem gerek bunun için bir rehber var mı? İtem konusunda çok bocalıyorum.

önerilen itemler genellikle yeni başlayanlar için uygun. bunları aştım diyorsan

heronun pasifine göre, skillerine göre, oyunun gidişatına göre item almalısın.

mesela karşı takım adc(attack damage carry) çok güçlendiyse armor kas. karşında darius var diyelim. ultisi true damage vurduğu için armor yerine health kasmak daha mantıklı.

şampiyonların base statlarına bak. skillerinin ap ve ad ratiolarına bak. mesela kog'maw ve vayne % olarak damage ile vuruyor. bu yüzden atak hızı kasmak daha mantıklı. ya da ezrael urgot gibi herolar kısa cooldown lı skiller skiller üzerine vurduklarından atak damage kasmak daha mantıklı.

yani biraz da senin yorumlaman gerekiyor. hazır build istersenwww.mobafire.com (başka siteler de var aklıma ilk bu geldi) bakabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

önerilen itemler genellikle yeni başlayanlar için uygun. bunları aştım diyorsan

heronun pasifine göre, skillerine göre, oyunun gidişatına göre item almalısın.

mesela karşı takım adc(attack damage carry) çok güçlendiyse armor kas. karşında darius var diyelim. ultisi true damage vurduğu için armor yerine health kasmak daha mantıklı.

şampiyonların base statlarına bak. skillerinin ap ve ad ratiolarına bak. mesela kog'maw ve vayne % olarak damage ile vuruyor. bu yüzden atak hızı kasmak daha mantıklı. ya da ezrael urgot gibi herolar kısa cooldown lı skiller skiller üzerine vurduklarından atak damage kasmak daha mantıklı.

yani biraz da senin yorumlaman gerekiyor. hazır build istersenwww.mobafire.com (başka siteler de var aklıma ilk bu geldi) bakabilirsin.

Güzelmiş. Peki şimdi mesela başlangıç itemlerini aldım ileride bu başlangıçları satıp core itemlere falan geçicem galiba. Bu şekilde mi ilerliyor? Çünkü çantamız malum 6 kutu.

• quote:

Güzelmiş. Peki şimdi mesela başlangıç itemlerini aldım ileride bu başlangıçları satıp core itemlere falan geçicem galiba. Bu şekilde mi ilerliyor? Çünkü çantamız malum 6 kutu.

hayır item satma olayını doğru bulmuyorum. yani eğer itemleri fullediysen olabilir de o da çok nadir oluyor.

başlangıç iteminden kastın ne anlamadım biraz açar mısın. şu pot işlevi gören her base gittiğinde 3 kullanım hakkı olan item diyorsan slotların full olduğu zaman sat zaten hiç düşünme.

diğer itemlar diyorsan zaten daha büyük itemlere yükseltildikleri için sorun yok. eğer itemleri al sat yaparsan zarar edersin o yüzden yapmamanı öneririm.

önerilen item kısmında defansif item / ofansif item tarzı şeyler var. onlar sana bayağı yardımcı olur diye düşünüyorum. kendini geliştirdikçe kendi buildini yaparsın zaten.

• quote:

quote:

hayır item satma olayını doğru bulmuyorum. yani eğer itemleri fullediysen olabilir de o da çok nadir oluyor.

başlangıç iteminden kastın ne anlamadım biraz açar mısın. şu pot işlevi gören her base gittiğinde 3 kullanım hakkı olan item diyorsan slotların full olduğu zaman sat zaten hiç düşünme.

diğer itemlar diyorsan zaten daha büyük itemlere yükseltildikleri için sorun yok. eğer itemleri al sat yaparsan zarar edersin o yüzden yapmamanı öneririm.

önerilen item kısmında defansif item / ofansif item tarzı şeyler var. onlar sana bayağı yardımcı olur diye düşünüyorum. kendini geliştirdikçe kendi buildini yaparsın zaten.

http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/brand-the-world-will-end-in-fire-229045
    mesela arkadaşın verdiği siteden. Burda full build itemlerde ilk aldığımız doran's ring yok mesela onu satmak zorunda kalıcaz muhtemelen ben o şekilde sormuştum aslında. Ama bu olay yavaştan kafama oturmaya başladı oynadıkça gelişiyor sanırım:)

• quote:

quote:

quote:

http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/brand-the-world-will-end-in-fire-229045
    mesela arkadaşın verdiği siteden. Burda full build itemlerde ilk aldığımız doran's ring yok mesela onu satmak zorunda kalıcaz muhtemelen ben o şekilde sormuştum aslında. Ama bu olay yavaştan kafama oturmaya başladı oynadıkça gelişiyor sanırım:)

evet doğru ya unutmuşum :) doranlar oyun ilerleyince satılır yerine yeni itemler alınır haklısın

• Beyler kite ne demek açıklayabilir misiniz?
    Ayrıca last hitimi geliştirmem gerek, sürekli geride kalıyorum aşırı sinir bozucu. Geliştrimek için ne yapabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.