Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ohshit

beyler sizce thresh-vi-kha'zix-zed arasından hangisi daha kullanışlıdır

oynadigin lane e gore bu sorunu champion tavsiye ana konusuna yazman daha uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maç kazanıyorum 2 lp gelıyor kaybedınce 25 gidiyor boyle bir fikri olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BelRosso -- 3 Nisan 2013; 6:09:49 >
  • rumble ile nasıl oynanır? skill sıralamaları, kombosu vs bilgi verebilecek var mı?

Not: alıntı yaparak cevaplarsanız müteşekkir olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123Sharky

rumble ile nasıl oynanır? skill sıralamaları, kombosu vs bilgi verebilecek var mı?

Not: alıntı yaparak cevaplarsanız müteşekkir olurum

ilk q sonra w git.Once e ac.Kombodan ziyade w basip e ile yavaslatip q ile saldir.Sonra olcek duzeye gelince ultiyi at.W+E+R+Q gibi.Ulti artik atar atmaz damage vermiyor.

• TR serverinde içi şampiyon dolu hesabım -8 e düştü rankedde.Bronze IV teyim.Bu hesaptan hayır gelir mi gelmez mi ne yapmak lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper_town

TR serverinde içi şampiyon dolu hesabım -8 e düştü rankedde.Bronze IV teyim.Bu hesaptan hayır gelir mi gelmez mi ne yapmak lazım ?

İyi oyna hesabı yükselt. Yada bekle 1 sene bronz 2 civarına kendi çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: sniper_town

TR serverinde içi şampiyon dolu hesabım -8 e düştü rankedde.Bronze IV teyim.Bu hesaptan hayır gelir mi gelmez mi ne yapmak lazım ?

İyi oyna hesabı yükselt. Yada bekle 1 sene bronz 2 civarına kendi çıkar.

1 sene bekleyemem hocam ama duo giricek kimse yok o yüzden kazanmakta zor oluyor
  • Rune page kampayasi icin son gun ayin kaci

• quote:

Orijinalden alıntı: Malcolm.X

Rune page kampayasi icin son gun ayin kaci

5 Nisan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ohshit

beyler sizce thresh-vi-kha'zix-zed arasından hangisi daha kullanışlıdır

Champion tavsiye konusuna danış.
  • indirimler saat kaç gibi belli oluyor ?
  • quote:

indirimler saat kaç gibi belli oluyor ?

belli olmuyor gecen haftalarda bu saatlerde acikladilar hep.Bu hafta aksam aciklaniyor 8 gibi.Eskiden gece 1-2 deydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

indirimler saat kaç gibi belli oluyor ?

belli olmuyor gecen haftalarda bu saatlerde acikladilar hep.Bu hafta aksam aciklaniyor 8 gibi.Eskiden gece 1-2 deydi.

neyse gerek kalmadı tutamadım kendimi yine

Edit:tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malcolm.X -- 4 Nisan 2013; 17:45:05 >
  • 3 gün full oyunda olduğum bi zaman ip boost alsam işe yararmı? Malum runeler rp yle alinmiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

3 gün full oyunda olduğum bi zaman ip boost alsam işe yararmı? Malum runeler rp yle alinmiyo.

gunluk ip boosts al ise yarar tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

3 gün full oyunda olduğum bi zaman ip boost alsam işe yararmı? Malum runeler rp yle alinmiyo.

Yaramaz desem mantıklı olur mu? Yarıyor ki satıyor adamlar. Gelen ip iki katına çıkıyor neredeyse. Oyuna çok giremiyorsan da win boost al. Biraz daha tuzlu olur tabi.
  • 30 level hesabım var. Diyelim aynı serverda yeni bir account açtım 1 level hiç dokunulmamış. Support'a desem 30 level hesabımda açılmış tüm championları, skinleri oraya taşıyın, runes, masteriese filan gerek yok. Sadece championları ve skinleri istiyorum desem aktarabilirler mi? Not: 1 level hesabı 30 level yapsın hesabı taşısın demiyorum dikkat, 1 level hesap olacak ama sadece eski hesabımdaki champion ve skinler aktarılacak.
  • beyler 740 rp 1060 diğer paradan var oyunda yeniyim hangi şampiyonu alayım sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

30 level hesabım var. Diyelim aynı serverda yeni bir account açtım 1 level hiç dokunulmamış. Support'a desem 30 level hesabımda açılmış tüm championları, skinleri oraya taşıyın, runes, masteriese filan gerek yok. Sadece championları ve skinleri istiyorum desem aktarabilirler mi? Not: 1 level hesabı 30 level yapsın hesabı taşısın demiyorum dikkat, 1 level hesap olacak ama sadece eski hesabımdaki champion ve skinler aktarılacak.

Sanmıyorum yapacaklarını hocam, onun yerine isim değişikliği hakkınızı kullanmanz daha kolay olur gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

30 level hesabım var. Diyelim aynı serverda yeni bir account açtım 1 level hiç dokunulmamış. Support'a desem 30 level hesabımda açılmış tüm championları, skinleri oraya taşıyın, runes, masteriese filan gerek yok. Sadece championları ve skinleri istiyorum desem aktarabilirler mi? Not: 1 level hesabı 30 level yapsın hesabı taşısın demiyorum dikkat, 1 level hesap olacak ama sadece eski hesabımdaki champion ve skinler aktarılacak.

Yapılmaz hocam, adamlar boşuna mı nick değiştirme şeysi vs. koymuş.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.