Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tercüman-ı Ahvâl

Şampiyonlara kostüm almak güçlerinde birşey fark ettiriyor mu?Voli var bende yeni aldım baya alıştım mükemmel bir karakter.

Yok, henüz o kadar kapitalist değil oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: Tercüman-ı Ahvâl

Şampiyonlara kostüm almak güçlerinde birşey fark ettiriyor mu?Voli var bende yeni aldım baya alıştım mükemmel bir karakter.

Yok, henüz o kadar kapitalist değil oyun

Teşekkürler
  • arkadaslar ben level 18 im şuan ufak bir sorum var mesela kabiliyetlerde bir tanesi %10 kritik veriyor 2/2 yapıldıgında yakın dövüşçü şampiyonlara ama oyuna girdiğimde %0 kritik gözüküyor aydınlatabilecek varmı
  • Fazlada sifir pbe uyelik verbilicek olan varmi pm atsin
    Yada kayit tarihlerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jessiyang

arkadaslar ben level 18 im şuan ufak bir sorum var mesela kabiliyetlerde bir tanesi %10 kritik veriyor 2/2 yapıldıgında yakın dövüşçü şampiyonlara ama oyuna girdiğimde %0 kritik gözüküyor aydınlatabilecek varmı

O işaretlediğin critic chance değil, critic damage. Yani normal critic %100 daha fazla vuruyorsa, o mastery ile birlikte %110 daha fazla vurur criticlerin.

Critical chance için rune ya da item gerek. Yoksa %0 olur Tryndamere pasifi gibi faktörler yoksa.
  • Arkadaşlar ben 1-2 gün önce Gümüşdiş Akali kostümünü almıştım ve şimdi %50 indirime gireceğini öğrendim. Acaba benden alınan rp nin yarısı geri iade edilir mi?
  • Beyler bu friend list de bulunan not sistemi bızım o kısı hakkında not almamız ıcın mı yoksa mektup tarzı bı sıstemmı hala cozemedım ben bana yazan veya benım yazdıklarım kesınlıkle gormuyo ama ben goruyorum tabıkı sılmedıgım surece heralde ılk dedıgım gıbı fıkrı bılgısı olan cevablar ıse alıntı ıle sevınırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Arkadaşlar ben 1-2 gün önce Gümüşdiş Akali kostümünü almıştım ve şimdi %50 indirime gireceğini öğrendim. Acaba benden alınan rp nin yarısı geri iade edilir mi?

Support'a ticket atarsan rp iade edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

Beyler bu friend list de bulunan not sistemi bızım o kısı hakkında not almamız ıcın mı yoksa mektup tarzı bı sıstemmı hala cozemedım ben bana yazan veya benım yazdıklarım kesınlıkle gormuyo ama ben goruyorum tabıkı sılmedıgım surece heralde ılk dedıgım gıbı fıkrı bılgısı olan cevablar ıse alıntı ıle sevınırım.

O kişi hakkında yazdığın bir not olarak sen görüyorsun sadece :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XenoLeS9 -- 10 Şubat 2013; 23:53:05 >
  • Refer sisteminin isleyisini bana bi anlatirmisiz. uye olup en sonunda kendi sihirdar adimi yazdim olmadi hesap adimi yazdim gene olmasi tr de oynuyorum tr icin kapalimi bu sistem

Bide neden konu acamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

Refer sisteminin isleyisini bana bi anlatirmisiz. uye olup en sonunda kendi sihirdar adimi yazdim olmadi hesap adimi yazdim gene olmasi tr de oynuyorum tr icin kapalimi bu sistem

Bide neden konu acamiyorum

Sitede şöyle bir açıklama var,

http://tr.leagueoflegends.com/tr/arkadasina-oner
  • Cok gicik yaa yeni hesap actim referans sordu yazdim hesap bulunamadi felan dedi.

edit: westte nasil hesap acabilirim? acinca direk tr de aciyo direk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustacix -- 11 Şubat 2013; 1:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

Cok gicik yaa yeni hesap actim referans sordu yazdim hesap bulunamadi felan dedi.

edit: westte nasil hesap acabilirim? acinca direk tr de aciyo direk

kayıt olurken seçebiliyorsun serverı.
  • Life steal ve Spell Vamp arasında bir fark var mıdır, varsa nedir?

Birde mesela Nasus' un pasifi life steal bu durumda creeplere yaptığım her vuruş başına mı can çalmış olurum yoksa onlar öldüğünde mi bana can geçer?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DLSethGecko

Life steal ve Spell Vamp arasında bir fark var mıdır, varsa nedir?

Birde mesela Nasus' un pasifi life steal bu durumda creeplere yaptığım her vuruş başına mı can çalmış olurum yoksa onlar öldüğünde mi bana can geçer?

ls normal vuruşlarından gelen can, sv ise skillerden gelen. Creeplere yaptığın her vuruştan geliyor.
  • Arkadaşlar oyunda yeniyimde Rün bakınıyorum kendime 0,59 yetenek gücü mü daha etkilidir yoksa 0,87 büyü nüfuzu mu ?
  • Arkadaşlar lol de yeni sayılırım karakter önerirseniz sevinirim kullanımı kolay olursa daha güzel olur ve birkaç taktik vs. cevap veren herkese şimdiden teşekkürler...
  • Dostlar arada kuzenle beraber giriyoruz onunla girince genelde o adc ben support alıyorum. Support alınca ilk gold itemi çık dıyolar bu gold itemi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Dostlar arada kuzenle beraber giriyoruz onunla girince genelde o adc ben support alıyorum. Support alınca ilk gold itemi çık dıyolar bu gold itemi nedir?

Arama kısmına gold yazdığında çıkan itemleri alırsan onların pasifinden yararlanırsın örneğin:
    Avarice Blade her 10 saniyede 2 altın verir.
    Kage's Lucky Pick her 10 saniyede 4 altın verir.
    Philosopher's Stone her 10 saniyede 5 altın verir.
    Bunlara GP10 yani "gold per 10 (seconds)" denir.
    Support oynayan adam farm yapmayacağı ve kill almayacağı için gold ihtiyacının bir kısmını bu itemlardan karşılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Dostlar arada kuzenle beraber giriyoruz onunla girince genelde o adc ben support alıyorum. Support alınca ilk gold itemi çık dıyolar bu gold itemi nedir?

Arama kısmına gold yazdığında çıkan itemleri alırsan onların pasifinden yararlanırsın örneğin:
    Avarice Blade her 10 saniyede 2 altın verir.
    Kage's Lucky Pick her 10 saniyede 4 altın verir.
    Philosopher's Stone her 10 saniyede 5 altın verir.
    Bunlara GP10 yani "gold per 10 (seconds)" denir.
    Support oynayan adam farm yapmayacağı ve kill almayacağı için gold ihtiyacının bir kısmını bu itemlardan karşılar.

Çok teşekkür ederim.Ben minyon kill başına altın veren itemler sanmıştım mantıksız gelmişti şu an anladım

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.