Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu run birleştiricinin mantigini bilen biri anlatabilirmi acaba sinir ediho beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

şu run birleştiricinin mantigini bilen biri anlatabilirmi acaba sinir ediho beni

3 taneden aynı tier 5 taneden üst tier çıkartıyor. Ve mantığı yok, şans tamamen. Yani sırf atack dmage koydun diye atack damage ile ilgili bir şey çıkacak değil. Hiç bulaşma ona. 20 lvl sonrası rune dizmee başla. tier 2 ve 1 runeları birleştirice sokabilirsin.

@c0ll0s muhtemelen veriyorlar ama rp ile hero almanı tavsiye etmem.

@Kağan_ hiç almadım ama direkt olarak aktif olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

quote:

şu run birleştiricinin mantigini bilen biri anlatabilirmi acaba sinir ediho beni

3 taneden aynı tier 5 taneden üst tier çıkartıyor. Ve mantığı yok, şans tamamen. Yani sırf atack dmage koydun diye atack damage ile ilgili bir şey çıkacak değil. Hiç bulaşma ona. 20 lvl sonrası rune dizmee başla. tier 2 ve 1 runeları birleştirice sokabilirsin.

@c0ll0s muhtemelen veriyorlar ama rp ile hero almanı tavsiye etmem.

@Kağan_ hiç almadım ama direkt olarak aktif olması lazım.

Cok sagolun.. 29 lwl im ap runlari eksik sadece kac kez run bozdum onun yuzunden

• Ryze neden az tercih ediliyor ?
  • Bedava skin nereden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellatrix_Lestrange

Bedava skin nereden bulabilirim?

http://forum.donanimhaber.com/m_58104823/tm.htm bu konuya bir bak istersen belki yardımcı olur 2 skin 2 skindir
  • quote:

Orijinalden alıntı: WANNADIE

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_58104823/tm.htm bu konuya bir bak istersen belki yardımcı olur 2 skin 2 skindir

Türk serverindeyim sorun olur mu?
  • @blument98 ryze az tercih edilmiyor. Düşük oyunlarda kill alma peşinde olan apc kullanıcıları sürekli farklı hero alıyorlar. Biraz ciddi oyunlarda seçilebilir ryze.

@Bellatrix_Lestrange yok öyle bi dünya. Bulursan bana da haber ver Sadee riotun dağıttıkları olabilir. Riot girl tristiana ve unchained alistar. Birisi youtube kanalını takip ederek diğeri facebook üzerinden beğenerekti gliba. Hala geçerli mi bilmiyorum. Bir araştır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WANNADIE

quote:

Türk serverindeyim sorun olur mu?

İşte orasını bilemeyeceğim ben westteyim almıştım da türkiyeyi bilmiyorum

• Türkiye serveri için ilerde gelicek indirimleri gösteren bi rotasyon vardı, lol un kendi sitesinden bakıyoduk bulamadımda bilen biri link atarsa sevinirim
  • Paypaldan rp cekecem beyler siz nerden cekiyosunuz rp yi?

• quote:

Paypaldan rp cekecem beyler siz nerden cekiyosunuz rp yi?

xgame iyidir, kredi kartın varsa paypal daha ekonomik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blument98

Ryze neden az tercih ediliyor ?

sana öyle gelmiş türkiye serverında falan ryze almazlar pek ama büyük turnuvalarda çok tercih edilen bi şampiyon uluslararası turnuvalar için konuşuyorum
  • quote:

paypalda zaten kredi kartından çekmiyormu!? 2side aynı şey
  • TR'deyim oyunun Türkçe,Tüm seslendirmelerin ingilizce olmasını istiyorum mümkün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75104D626 -- 6 Şubat 2013; 3:38:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikky

TR'deyim oyunun Türkçe,Tüm seslendirmelerin ingilizce olmasını istiyorum mümkün mü ?

mümkün ama nasıl ypılır bilmiyorum. Forumda biyerlerde konusu olmalı. Google kullan
  • Aradım ama bulamadım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesla troll

quote:

xgame iyidir, kredi kartın varsa paypal daha ekonomik.

Sagol paypal var bi . bildiginiz baska site varmi. gg haric.

• Şampiyonlara kostüm almak güçlerinde birşey fark ettiriyor mu?Voli var bende yeni aldım baya alıştım mükemmel bir karakter.
  • Arkadaşlar ben yeni ranked sisteminde ligimden çıkmak üzereyim neredeyse 5 veya 6 oyundur ard arda kazanıyorum ve şimdi son winimi alırsam silver 5 olucam ama bu win streak yapınca 2 lig atlama diye bir şey varmış galiba bu doğrumu ve kaç streak yapınca oluyor ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.