Şimdi Ara

İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
36
Favori
689.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12345

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • para

•  [sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir)
  • şu imzaya eklenilen görseli boyutu belirlenemedi zımbırtısını nasıl halledicez? 10 yıllık üyeyim, eski url silindiğinden imzadaki görsel görünmüyormuş. netten yeni bir tane bulup 100x100 yaptım 8.34 kb ama nereye yükleyip imzaya eklesem olmuyor. ya yukarıda yazdığım boyut hatası ya da linkteki görsele ulaşamadığından boyut hesaplanamadı gibi bir şey yazıyor. burayada ekliyorum görseli, bu niye imzaya uygun değil diyor?

ekleme, olaya bak. eğer sizde benzer sorunla karşılaşırsanız, buraya mesaj atarak görseli ekleyin, sonra o linki imzada kullanın, ben böyle yaptım ve imzadaki görsel oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy Templar -- 20 Ağustos 2020; 21:3:27 >
  • Ben sadece sormak istiyorum xioami qin 1s nasıl ve nereden satın alabilirim ? Ülke meselesi yapmışsınız yok imza yok şu yok bu...!!!! Gerçekten çok ciddiyetle bir çalışma seçeneği içinde iseniz niçin verdiğiniz firma telefonlarına cevap vermiyor sizler ?

• up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar paşa -- 20 Ekim 2020; 15:4:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • imzamıza youtube adresimizin linkini koyabilir miyiz?

• Nasil

• Bu kadar uzun uzun kuralları sıralayacağınıza direkt olarak imza koymayın deseydiniz herkes için daha kolay olurdu  [sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) 

• İmzam gözükmüyor ayarladan aktif ettiğim halde,

• Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt

solda nickinin üzerine fareyi tut görünüyor. artık imza oradan görünüyor [sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) 

• İmzamı değiştirdim. Ama bakıyorum ki hiçbir şey görünmüyor, imzam yok gibi görünüyor yani. Yeni imza yazınca hemen belirmiyor mu? Onay süreci mi var?

Güncelleme: Görünüyor şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eylül kabus -- 7 Mayıs 2022; 16:50:35 >
  • eylül kabus kullanıcısına yanıt

imzan bu mu?

Ölüm bilince ne yapar?

Ölüm, bilinç/benliğimiz için bir son mu?

Biz neyiz? Nasıl bir mekanda/sistemde nasıl varız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 7 Mayıs 2022; 19:21:47 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

Evet. İlk yaptığımda hemen görünmemişti ama 4-5 dk sonra görünmeye başladı.

• eylül kabus kullanıcısına yanıt

DH burası bazen mesajı düzenliyorsun değişmiyor 10 kere tekrarlayınca değişiyor [sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) 

• İmzamı kurallara göre düzenledim ([size=1] 7 satır). Fakat yine de görünmüyor. Bir yerde hata mı yapıyorum?

• Turkstrike kullanıcısına yanıt

Artık imza solda nickinin üzerine fareyi tutunca görünüyor o kurala gerek kalmadı sanırım.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.