Şimdi Ara

Heyecan Verici Özellikleriyle PSP 2 Dosya Konusu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
35.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman satışa çıkacak bir bilgisi olan var mı ? Ona göre tam da yarın PSP alıcaktım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ne zaman satışa çıkacak bir bilgisi olan var mı ? Ona göre tam da yarın PSP alıcaktım :)

2012 gibi piyasaya çıkacak.. kırılması felan derken 2013 sonlarına doğru alınası olur..
  • 4 ay önce 2.el psp aldım toplasam yemin ediyorum 15 saati geçmedi oynamam,sadece GOW dan zevk aldım ,aslında pek fırsatım olmadı ama gran turismo ateşi sardı icimi bu sıralar ama o bile multiplatform klonu:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napolyon94 -- 30 Ocak 2011; 21:56:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ne zaman satışa çıkacak bir bilgisi olan var mı ? Ona göre tam da yarın PSP alıcaktım :)

2012 gibi piyasaya çıkacak.. kırılması felan derken 2013 sonlarına doğru alınası olur..

Baya varmış.
  • Psp2 nin özelliklerine şöyle bir göz atınca bizleri muazzam bir cihazın beklediğini çok rahat söyleyebilirim...Bu sefer çok sağlam geliyor!....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Party Starter

Arkadaşlar Kaz Hirai PSP2 için 3D teknolojisini denediklerini fakat etkileyici bulmadiklarini ve gozluksuz teknolojinin gözlere zararlı oldugunu söylemiş. 3D teknolojisinin daha çok ev konsollarina yakisacagini söylemiş.

Tartışma baslasin..:

Gözlüklü 3d gözlere zararlı olmasın ? Bu herif bu lafı gerçekten demişse bunlar tarih boyu nintendo karşısında ezik kalacaklar ona yanarım

DS i daha başarılı bulsam da ben bu nesil ilk mobil konsol tercihimi PSP2 den yana kullanmaya karar verdim. Cihaza çıkacak Ps3 portu oyunları beni ilgilendirmiyor, ileride bu güçlü konsola yazılacak emulatorler sayesinde evi bir kaç konsoldan temizleme şansım olur. Eğer ps2 desteği gibi bişe gelirse ki gelir gelmez bilinmez, bırak ds i tarihteki tüm konsolları siler takılırım ben bunla

Donanımlarına bakarsak PSP, DS' ten çok iphone a haddini bil mesajı vermiş gibi geldi bana.
  • [sizer=blue]Heyecan Verici Özellikleriyle PSP 2 Dosya Konusu
  • Arkadaslar emin olun Sony ilk psp ve sonrasindaki psp go ile dersini cokca aldi - ilk psp hayatimdaki en buyuk hataydi tarihte boyle sikici elektronik cihaz gormemistim hele ki oyun kitligi vardi ki ... evinde playstationda oynadigin bir oyunu yolda sagda solda sana oynatacak sebep sadece evdekine yakin grafik degildir oynanabilirlik ve eglence dozaji tasinabilir konsollarda cok muhim ki sony bunu kavrayarak yeni nesil psp ye inanilmaz eglenceli eklentiler getirmis Move a yakin bir Gyro sensor (tanitim konferansindaki hot shots golf u izleyin INANILMAZ) oynamak icin delice sabirsizlandigim cihazin arka kismindaki track pad (iste bunu akil eden olmamisti oyunlarda) yine playstation meeting i izlediyseniz eger uncharted ta sarnica tirmanmak icin arka track pad i kullaniyoruz parmaklarimizi bir yukari bir asagi surterek Drake i tirmandiriyoruz veya Little Deviants oyununda kucuk yaratiklari yer yuzeyi ile oynayarak kontrol ediyoruz sunu soyliyeyim bu cihaza cokca rpg ve strateji oyunu yapilir .

Simdiye kadar ne saydik Move a yakin bir Gyro - devrimsel olacagini dusundugum Track Pad siradakiler - on ve arka yuzde kamera (gercekten lazim bos degil) GPS (o an sehrin hangi bolgesinde kim nerede hangi oyunu oynuyor ) multitouch 5 inc OLED ekran (oled ekranlar uretimi sikintili ve pahali fakat gorus acisi ve renkleri SAHANE) multi touch ekran bizim psp de cokca ucuz ve zevkli oyunlari gormemizi saglayacak ipad te bulunan ninja fruit , cut the rope gibi oyunlari sikca gorecegimizden supheniz olmasin

Not : tasinabilir konsollardaki ikinci analog devriminide unutmusum kusura bakmayin

Yeni nesil psp ile ilgili aklimda yazacak bir ton sey var sikici olmasin ve yavas yavas yazayim diye burda ara veriyorum ve son olarak sunu ekliyorum cihazin cikis fiyati ne olursa olsun Sony ilerleyen donemlerde gerek pazarlama , gerekse oyun destegini (ilk psp deki en buyuk eksiklik) saglarsa Sony nin ilk handled deneyimi olmasina ragmen 65 milyon sattigi psp yi ikiye katlar dusuncesindeyim bu cihazin oyun sikintisi cekecegini hic ama hic dusunmuyorum hic cikmadi en kotu ihtimal cihaz ipad tarzi application ve kucuk oyunlarla dolar (ki daha fazlasi olacak)

Nintendo 3DS i insanlar devrimsel bir gozluksuz 3 boyut ozelligi ile saldirip kapisacak (yeni psp tanitilmadan onlardan biriydim) ardindan gozlerini iyice yorup 3d olayindan sikildiktan sonra kalip sabun seklindeki cihazimizin (yeni psp dizayni sasirtti sony den beklerdim ama bukadar sik bir tasarim HELAL ) 3D disinda pek bir numarasi olmadigini gorecekler umarim onu gorene dek Sony darbe yemez satislarda ..
  • Ben en cok cozunurlugu merak ediyorum ,5 inç ekrana 720 p iyi gider :D,psp nin ekranı berbatti,oynarken aa zaten yok birde 480*272 dana gibi ekranda hiç çekilmiyordu :(,gerçi donanımlara baktığımda 5 inç full HD ekran bile gelebilir ,sony bu cilgindir yapar,ps3 e 8 çekirdekli cpu koymus bi firmadir:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napolyon94 -- 31 Ocak 2011; 13:11:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: efflake

Psp2 vs Nintendo 3DS

Round 1 Fight

Güçte kazanan PSP2, satışta kazanan 3DS olacaktır.

ancak şunu unutuyoruz ya 3ds bi hayal kırıklığıysa eski psp gibi görüntü veriyorsa ve psp2 de ps3 gibi grafik veriyorsa ve 3d etkileyici deyilse

Nintendo her zamanki gibi satışta kazanacaktır. Allah'ın emri zaten o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5
    Arkadaslar emin olun Sony ilk psp ve sonrasindaki psp go ile dersini cokca aldi - ilk psp hayatimdaki en buyuk hataydi tarihte boyle sikici elektronik cihaz gormemistim hele ki oyun kitligi vardi ki ... evinde playstationda oynadigin bir oyunu yolda sagda solda sana oynatacak sebep sadece evdekine yakin grafik degildir oynanabilirlik ve eglence dozaji tasinabilir konsollarda cok muhim ki sony bunu kavrayarak yeni nesil psp ye inanilmaz eglenceli eklentiler getirmis Move a yakin bir Gyro sensor (tanitim konferansindaki hot shots golf u izleyin INANILMAZ) oynamak icin delice sabirsizlandigim cihazin arka kismindaki track pad (iste bunu akil eden olmamisti oyunlarda) yine playstation meeting i izlediyseniz eger uncharted ta sarnica tirmanmak icin arka track pad i kullaniyoruz parmaklarimizi bir yukari bir asagi surterek Drake i tirmandiriyoruz veya Little Deviants oyununda kucuk yaratiklari yer yuzeyi ile oynayarak kontrol ediyoruz sunu soyliyeyim bu cihaza cokca rpg ve strateji oyunu yapilir .

Simdiye kadar ne saydik Move a yakin bir Gyro - devrimsel olacagini dusundugum Track Pad siradakiler - on ve arka yuzde kamera (gercekten lazim bos degil) GPS (o an sehrin hangi bolgesinde kim nerede hangi oyunu oynuyor ) multitouch 5 inc OLED ekran (oled ekranlar uretimi sikintili ve pahali fakat gorus acisi ve renkleri SAHANE) multi touch ekran bizim psp de cokca ucuz ve zevkli oyunlari gormemizi saglayacak ipad te bulunan ninja fruit , cut the rope gibi oyunlari sikca gorecegimizden supheniz olmasin

Not : tasinabilir konsollardaki ikinci analog devriminide unutmusum kusura bakmayin

Yeni nesil psp ile ilgili aklimda yazacak bir ton sey var sikici olmasin ve yavas yavas yazayim diye burda ara veriyorum ve son olarak sunu ekliyorum cihazin cikis fiyati ne olursa olsun Sony ilerleyen donemlerde gerek pazarlama , gerekse oyun destegini (ilk psp deki en buyuk eksiklik) saglarsa Sony nin ilk handled deneyimi olmasina ragmen 65 milyon sattigi psp yi ikiye katlar dusuncesindeyim bu cihazin oyun sikintisi cekecegini hic ama hic dusunmuyorum hic cikmadi en kotu ihtimal cihaz ipad tarzi application ve kucuk oyunlarla dolar (ki daha fazlasi olacak)

Nintendo 3DS i insanlar devrimsel bir gozluksuz 3 boyut ozelligi ile saldirip kapisacak (yeni psp tanitilmadan onlardan biriydim) ardindan gozlerini iyice yorup 3d olayindan sikildiktan sonra kalip sabun seklindeki cihazimizin (yeni psp dizayni sasirtti sony den beklerdim ama bukadar sik bir tasarim HELAL ) 3D disinda pek bir numarasi olmadigini gorecekler umarim onu gorene dek Sony darbe yemez satislarda ..

Söylediklerine katılıyorum. Sony bayağı bir ders almış gibi görünüyor. Duyurulan oyunlara baksana bir tane bile port oyun yok. Halbuki eski PSP port oyun kayniyordu Uncharted, resistance bile farklı bir hikayeyle kendine özgün olacak ( dokunmatik ekran ve touchpadi kulllanacak.) Ayrıca daha önce hiç duymadığımiz orjinal oyunlar tanıtıldi.Last reviants, broken, gravity daze gibi farkli oynanisa sahip oyunlar. Sony bu sefer orjinal şeyler yapıyor. Konferans videolarini izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca LiveArea, Near gibi programlarda çok orjinal ve sanırım Sony alet için uygulama geliştirmeye izin verecek. ( sistemin Android tabanli olduğu söyleniyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Ben en cok cozunurlugu merak ediyorum ,5 inç ekrana 720 p iyi gider :D,psp nin ekranı berbatti,oynarken aa zaten yok birde 480*272 dana gibi ekranda hiç çekilmiyordu :(,gerçi donanımlara baktığımda 5 inç full HD ekran bile gelebilir ,sony bu cilgindir yapar,ps3 e 8 çekirdekli cpu koymus bi firmadir:D

Çözünürlüğün nesini merak ediyorsun, 960 x 544 ya zaten.
  • Ekran çözünürlüğü karşılaştırması;

[sizer=blue]Heyecan Verici Özellikleriyle PSP 2 Dosya Konusu
  • güzel oyunlar çıkarsa iphone almaktan vazgeçebilirim
  • görüntü kalitesi psp ye göre daha güzel olacaktır ancak bence psp ye para verilmez üstüne biraz daha katarak daha iyi ve çok yönlü ps3 yada o zaman ne varsa onu alınnması daha mantıklı olur.çünkü pspde her türlü oyun aynı kalite ve zevkte olmuyor ama bu yapımla psp çıtasını çok yükseltti ben normal ps konsolcusu olduğumda bana hitap etmiyor ama psp seveler için harika bir şey olacağı kesin en azından psp'nin satış miktarını ikiye katlar gibi güzüküyor
  • buraya gelince fiyatı nasıl olacak acaba ps3 fiyatında satarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roman_Gladius

buraya gelince fiyatı nasıl olacak acaba ps3 fiyatında satarlar

Şahsen 650-850 TL arası olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Ben en cok cozunurlugu merak ediyorum ,5 inç ekrana 720 p iyi gider :D,psp nin ekranı berbatti,oynarken aa zaten yok birde 480*272 dana gibi ekranda hiç çekilmiyordu :(,gerçi donanımlara baktığımda 5 inç full HD ekran bile gelebilir ,sony bu cilgindir yapar,ps3 e 8 çekirdekli cpu koymus bi firmadir:D

6-7sene önce o çöznürlük mükemmeldi :)
  • nintendo 3ds ne kadar 3 boyutlu olsada zaten o kadar küçük ekranda ne gerek var 3d ye ayrıca nintendo ds görüntü kaliteside düşük diye biliyorum onun dışında olan bütün özellikler ve fazlaları zate psp2 de var yani psp2 4 ever :D
  • ram'i ne kadar ben onu merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.