Şimdi Ara

Hesap Çalınmaları Hk. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
479
Cevap
3
Favori
13.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır anlamadığım insan reklam yapar, ne bileyim HACKED BY HACKERRR_OKAN tarzı bir şeyler.

Tamamen boş iş, unutulacak gidecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Sayfaya girdikten sonra sayfayı durdurun arkadaşlar.

Dolayısıyla yönlendirme çalışmayacak ve profilinizi düzeltebileceksiniz.

Hesaplarını geri alan arkadaşlar , maillerini acilen değiştirsinler.

Profilim sayfasına girdikten sonra , tarayıcınızdan durdur butonuna basınız.

Sayfa yönlendirmesi çalışmayacak ve profilinizi düzenleyebileceksiniz.

Ayrıca PM atan arkadaşlar var , pm'lerinize dönüş yapamıyorum.

Çünkü ; Bu işi yapan arkadaş Profilim / Tercihler bölümündeki bütün herşeyide değiştirmiş. Dolayısıyla Özel Mesaj alımınıda açmanız gerekiyor.

Ayrıca profilinizi tek tek düzenledikten sonra , hata sayfası sorunu kalkıyor..

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• PHI'den alıntı uyarısı aldım ama.. Yanlışlık oldu sanırım?
  • Benim gitmişti neyse sonradan sağolsun açtılar ama email adresini değiştirmeye çalışıyorum profilime giremiyorum bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

PHI'den alıntı uyarısı aldım ama.. Yanlışlık oldu sanırım?

la varya hep senin yüzünden oldu senin imzaya tıkladım hesap gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Benim gitmişti neyse sonradan sağolsun açtılar ama email adresini değiştirmeye çalışıyorum profilime giremiyorum bir türlü.

Yeni sekmede aç backspace ye bas seri bir şekilde sonra mause ile durdurma işaretine basınca oluyor.
  • durduramayan arkadaşlar sayfayı yenilesinler devamlı yaparlar elbet
  • quote:

Dostum benim hotmail hesabım artık çalışmıyor sanırsam ticket açtım oradan bir cevap verebilirmisin;
    http://resim.donanimhaber.com/support.asp?rid=1003&currpage=1&smode=1&tmode=0&sort=1

İletişim bilgilerimi oraya yazdım ancak bu mailimi kullanmak istiyorum bu sorunu halledersen çok iyi olur.
  • Sayfayı yenilemeyi durduruyorum ancak yinede hata kodunu alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Becker

Sayfayı yenilemeyi durduruyorum ancak yinede hata kodunu alıyorum.

Yeni sekmede aç backspace ye bas seri bir şekilde sonra mause ile durdurma işaretine basınca oluyor.
  • Nasıl yaptılarını an itibariyle anlamış bulunmaktayım forumdaki açık değil mesele beyler.Ama açık da sayılabilir tabi durum.Kesinlikle kendi siteleri üzerinde donanımhaber kodlarını çalıştırma gibi bir durum yok önce onu belirteyim(daha önce bir yönetici böyle yazmıştı.).Direk donanımhaber üzerinde çalışıyor her şey aslında bilgiye ihtiyacı olan yönetici varsa PM atsın.Şimdilik sorunu nasıl çözecekleri konusunda da yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 18 Ağustos 2012; 16:41:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Dostum benim hotmail hesabım artık çalışmıyor sanırsam ticket açtım oradan bir cevap verebilirmisin;
    http://resim.donanimhaber.com/support.asp?rid=1003&currpage=1&smode=1&tmode=0&sort=1

İletişim bilgilerimi oraya yazdım ancak bu mailimi kullanmak istiyorum bu sorunu halledersen çok iyi olur.

Oraya ben bakmıyorum , adminler bakıyor. Cevap verirler mutlaka.

• quote:

quote:

Sayfaya girdikten sonra sayfayı durdurun arkadaşlar.

Dolayısıyla yönlendirme çalışmayacak ve profilinizi düzeltebileceksiniz.

Hesaplarını geri alan arkadaşlar , maillerini acilen değiştirsinler.

Profilim sayfasına girdikten sonra , tarayıcınızdan durdur butonuna basınız.

Sayfa yönlendirmesi çalışmayacak ve profilinizi düzenleyebileceksiniz.

Ayrıca PM atan arkadaşlar var , pm'lerinize dönüş yapamıyorum.

Çünkü ; Bu işi yapan arkadaş Profilim / Tercihler bölümündeki bütün herşeyide değiştirmiş. Dolayısıyla Özel Mesaj alımınıda açmanız gerekiyor.

Ayrıca profilinizi tek tek düzenledikten sonra , hata sayfası sorunu kalkıyor..

Hocam profilimizle ilgili söylediğiniz şey çalışmıyor. Linki durdursam da devam ettirsem de aynı. Zaten Opera kullanıyorum çok hızlı kendisi hemen açıyor profilimi. Ayrıca mail adresi değiştirmemenin ne gibi bir sakıncası var. Çünkü çok kullandığım bir mail adresi ondan doalyı değiştirmek istemiyorum ama sebebini kısaca açıklarsanız değiştireceğim. Benim gibi merak eden vardır.

Bu arada Hesabını Hemen açmak isteyenler şuna tıklayın işlem tamamdır, sayfayı yenileyin.

quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

http://forum.donanimhaber.com/uzaklas_vazgec.asp

Teşekkürler South Korea.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 18 Ağustos 2012; 16:43:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Hocam profilimizle ilgili söylediğiniz şey çalışmıyor. Linki durdursam da devam ettirsem de aynı. Zaten Opera kullanıyorum çok hızlı kendisi hemen açıyor profilimi.

Google Chrome'dan başarıyla sonuçlandırdım. İşe yarıyor.. Denemeye devam edin..
  • Sorunun ne olduğunu tam anlamıyla çözdüm yöneticiler eğer bilgiye ihtiyaç duyuyorlarsa PM atsınlar.
  • Etrafta hacklenmis hesaplar cirit atıyor bence yönetim bilgilendirme amaçlı toplu pm atmalı.
  • Adamın yazdığı Javascript kodunu inceledim de, reklamını zombi kullanıcıların avatarında yapmaya çalışmış sanırsam, en can alıcı noktada başarısız olmuş yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MechE-15

Etrafta hacklenmis hesaplar cirit atıyor bence yönetim bilgilendirme amaçlı toplu pm atmalı.

Katılıyorum.

@hckr hocam sen de çözdüysen ne yapıp ne yapmamamız gerektiğini burdan yazarsan ona göre önlemimizi alırız
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.