Şimdi Ara

Genel Uyari (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
8.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az once 6 satirlik yazim bosa gitti. Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.
    Ek'te sunmuş olduğum Volibear şampiyon özelliklerinin rakam olarak en son değerlerini sizden öğrenmek istiyorum. Ben bir mantık yürüterek örneğin can değeri 440 ve seviye başına +86 artışı deniliyor. En son lwl 18 lwl olduğuna göre 18x86=1548 can. 440 kendi canı var. 1548+440=1988 can en son can limitidir diyorum. Bu hesaplamam doğrumudur yoksa başka bir hesaplama mı yapmam gerekiyor. Karakterimin bütün özelliklerinin rakamsal olarak en son kaç birime kadar çıkabildiğinin sizden bilgisini arz ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lighthearted -- 16 Haziran 2014; 16:04:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lighthearted

Merhabalar.
    Ek'te sunmuş olduğum Volibear şampiyon özelliklerinin rakam olarak en son değerlerini sizden öğrenmek istiyorum. Ben bir mantık yürüterek örneğin can değeri 440 ve seviye başına +86 artışı deniliyor. En son lwl 18 lwl olduğuna göre 18x86=1548 can. 440 kendi canı var. 1548+440=1988 can en son can limitidir diyorum. Bu hesaplamam doğrumudur yoksa başka bir hesaplama mı yapmam gerekiyor. Karakterimin bütün özelliklerinin rakamsal olarak en son kaç birime kadar çıkabildiğinin sizden bilgisini arz ederim.

Wat

• Evet vaktinde bundan dolayı az konum silinmedi yıllar oluyo gerçi
  • Hala LOL Genel in sınırları net olmadığı için bu sınırlar içinde olmayan bir sürü konu açılması bence gayet normal.
  • teşekkürler

• E dayı oğlu dün gece konu açtım bugün akşam eve geldim bakayım konuya ne olmuş diye 18 cevap gelmiş konu kaldırılmış bari ne olduğunu öğrenseydim yav bilgilendirilmek amacı ile konu açtım cevapları okuyamadan konu güme gitmiş yukarıda yazdığın tarzda satış matış bilmemne skin tavsiyesi konusuda değildi

yav hani madem kaldırıyorsunuz konuyu bari konuyu açan adama mesaj yollayın konunuz su nedenle kaldırılmıştır diye, hadi onuda geçtim bu gayet güzel bir konuydu forum kurallarına aykırı olduğunu düşünmüyordum ha ben yokken konuda kavga vb. çıkmışsa orasını bilemeyeceğim ama konudaki gereksiz mesajları silmek yerine direk konunun kaldırılması biraz abes geldi bana...
  • UP
  • teşekkürler

• @GurcellOnline

nereye kadar report edicez ki abi. adamın biri anket konusu açıyor yüz kişi saçma sapan post kasıyor. mesajlar sayıldığı sürece de böyle olacak bu iş. bilgi alışverişi sıfır şuanda.
  • Adam post kassa da foruma getirisi oluyordur :)

Bir de bazı çok saçma sorulara veya hackleme denemelerine karşı yapılan trollemeler komik oluyor. İkinci dediğime örnek olarak böbrek mesajları falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Sikayet sistemi ile onlari rapor ederseniz gerekli yaptirim uygulanacaktir.

direne direne kazanacağız... Eksileyin gürcelli knkiler

• quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Adam post kassa da foruma getirisi oluyordur :)

Bir de bazı çok saçma sorulara veya hackleme denemelerine karşı yapılan trollemeler komik oluyor. İkinci dediğime örnek olarak böbrek mesajları falan.

mesajlar sayılmıyoken o şakalar çok daha güzeldi işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: lighthearted

Merhabalar.

Hesaplaman muhtemelen doğru kardeşim tebrikler bu mesajın bütün trollerin önüne geçmeyi başardın

• Kapatsanıza şu bölümü artık kimsenin oraya girdiği yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

Kapatsanıza şu bölümü artık kimsenin oraya girdiği yok zaten.

Girmiyor ile Derin Analiz ne zaman başlıycak.

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom87

quote:

Replaylarınızı bekliyorum yeni patch geldiği için bir kaç gün çalışmadı zaten baron replay.
  • quote:

quote:

quote:

Replaylarınızı bekliyorum yeni patch geldiği için bir kaç gün çalışmadı zaten baron replay.

Şuanda çalışıyor mu Baron Replay ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şuanda çalışıyor mu Baron Replay ?

Evet

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.