Şimdi Ara

Genel Uyari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
8.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu basliginda tamami buyuk harfler ile yazilmis konular, haber veya bilgi niteligi tasimiyor ise silinebilir. Lutfen iceriklerini kontrol edip gerekli duzeltmeyi yapiniz.

Champion veya Skinler hakkinda bilgi almak, tavsiye almak, onerilerde bulunmak, soru sormak veya haber niteligi tasimayan konular icin Şampiyon ve Kostüm Alt Basligini kullanin. Bu baslik haricinde acilan tum konular direkt olarak silinecektir.
    Ciddi oranda LOL Genelde Sampiyon konulari aciliyor ve bu cogu zaman hem bilgiye ulasmaya calisan hemde bilgi paylasmak isteyenler icin sorun haline geliyor.

Lutfen bu kurala riayet edin.

Not:
    - Satis-Takas konulari ve Cekilis konulari da ilgili bolumlerde acilmak zorundadir. Yanlis yerde acilmis olan tum konular direkt olarak silinecektir.
    - Diger kurallarimizi gormek ve tavsiyede bulunmak icin LOL Bolum Kurallari 'na goz atabilirsiniz.

@Kaladin
    @Jim*
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• gürcel bey forumdaki saçma sapan postlar giren ergen arkadaşlarımıza nasıl yaptırımlar uygulayacaksın?
  • Sikayet sistemi ile onlari rapor ederseniz gerekli yaptirim uygulanacaktir.
  • benimde başlığım silinmiş bende tahmin ettim böyle birşeyden olacağını kusra bakmayın
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Bana o konunun başlığının neden 1 kelime Türkçe 1 kelime İngilizce olduğunu söyleyebilir misiniz? Şampiyon ve Kostüm Tavsiye olmalıydı, yok biz "cool" olacağız diyorsak Champion and Skin Advice olmalıydı sanırım. Bu şekilde olmayacağı kesin.

Teşekkürler.
  • la bu ne la kullanıcısına yanıt
    Cunku o envanterlerin adi Champion ve Skin dir. Turkiye Serveri icin ismi degistirilmis olabilir fakat forumumuzda TR den cok EU oyuncusu bulunmaktadir ve dolayisi ile kulaga en yatkin goze en alisik isimleri kullanmak daha genis kitleye hitap etmeye yarar. Cok israr edilirse elbetteki degistirilir bu bizim icin zaman alacak bir konu degildir. Lakin su anki konumuz isimlendirme degil alt konunun kullanimini artirmaktir.
  • Okuyun şunu sonra neden beni şikayet ediyorsun onu etmiyorsun demeyin bana iyi forumlar .
  • Bende bugun indirim konusu acmistim sorry

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Champ Skin ve Tavsiye konularında Sadece

Rumble mı ? Riven mı ? Değil daha açıklayıcı olmalılar .. Adc oynamadığını yada ilk defa jungle yapıcağını , AP Runelarının olmadığını vs belitrmeliler , Zira adam Draven mı ? Cho'mu ? Diyor halbuki hiç adc yok..

Neye istinaden bu karşılaştırmayı yapyığını akıllarına takılan noklatalarını yazmaları konu kalitesini ve bizim yorum kalitemizi arttırır.

BKNZ:

x - TOPIC [ACİLLL CHAMP TAVSİYE]

x - Riven mı ? Singed mı ?

y - Riven

z - Singed

c - Riven

t - Singed

y - Ok sağolun aldım.

- Ne anladın ki aldın ? Champ Skin Tavsiye konuları bu şekilde işliyor. İhtiyaç belirtme , Rune , Lane belirtilmeli.

Aksi halde konuların pekbir estantenesi bulunmuyor , Alt konuların doğru yere açılma konusundada hemfikirim.
  • Bende nedense artık champion tavsiyesi için açılmış olan üst konu görünmüyor.Acaba biri konunun linkini verebilir mi?
  • Her yer champion ve skin tavsiye konusu bu uyarı iyi oldu.
  • Champion tavsiye isterken herhangi bir kriter belirtmeyenler neden ve nasil isteiklerini bilmeyenlerdir zaten. Hos bu konuda onlara cevap verenleri hele hele hic anlamiyorum. Adamin neye gore istedigini bilmeden sen neye gore tavsiye ediyorsun :)
    Bu dedigini yapmak icin henuz erken, yeni oyunculari ve ozellikle yeni uyeleri asiri siki kurallar ile bogmamak lazim. Temmuz-Agustos forum guncellemelerinde bunuda goz onunde bulundurarak kurallarimizi degistiririz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS

Bende nedense artık champion tavsiyesi için açılmış olan üst konu görünmüyor.Acaba biri konunun linkini verebilir mi?

Alt başlık konu seçerken lol genel yerine seçilir en sondaydı galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeelbot

quote:

Bende nedense artık champion tavsiyesi için açılmış olan üst konu görünmüyor.Acaba biri konunun linkini verebilir mi?

Alt başlık konu seçerken lol genel yerine seçilir en sondaydı galiba.

Teşekkür ederim hocam.
  • gurcell başkan udry e gelecek ultimate skin için hazırlıklara başladı
  • soraka mı yi mi beyler

aradığım kriterler

1 ) 1v2 de güçlü
    2 ) tek atcak
    3 ) ölmücek

bu 3özellik hangisinde vardır arkadaşlara sordum 2 tanesini önediler ama ne yazıkkı 450 itibar puanım var sadece birini alabilcem aldıkdan sonra pişman olmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier Mira Armstrong

soraka mı yi mi beyler

aradığım kriterler

1 ) 1v2 de güçlü
    2 ) tek atcak
    3 ) ölmücek

bu 3özellik hangisinde vardır arkadaşlara sordum 2 tanesini önediler ama ne yazıkkı 450 itibar puanım var sadece birini alabilcem aldıkdan sonra pişman olmak istemiyorum

Oyuna normal şartlarda 1v2 de güçlü,tek atacak,ölmiycek karakter koymalarının nasıl mümkün olabileceğini düşünüyorsun anlamadım.Her şampiyonun bazı artı ve eksileri var.
  • quote:

quote:

soraka mı yi mi beyler

aradığım kriterler

1 ) 1v2 de güçlü
    2 ) tek atcak
    3 ) ölmücek

Oyuna normal şartlarda 1v2 de güçlü,tek atacak,ölmiycek karakter koymalarının nasıl mümkün olabileceğini düşünüyorsun anlamadım.Her şampiyonun bazı artı ve eksileri var.

sen hiç darius oynamadıN galiba gardaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier Mira Armstrong -- 29 Haziran 2013; 0:18:22 >
  • quote:

quote:

quote:

soraka mı yi mi beyler

aradığım kriterler

1 ) 1v2 de güçlü
    2 ) tek atcak
    3 ) ölmücek

Sen hiç Darius'un karşısında Yorick,Riven,Renekton veya Shen görmedin galiba gardaş.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

soraka mı yi mi beyler

aradığım kriterler

1 ) 1v2 de güçlü
    2 ) tek atcak
    3 ) ölmücek

Sen hiç Darius'un karşısında Yorick,Riven,Renekton veya Shen görmedin galiba gardaş.

Yİ Mİ ALAM SORAKA MI
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.