Şimdi Ara

Forum için mobil sürüm yayında (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
5
Favori
132.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HitEmUp

Güzel.Boş derslerde girerim artık

• Ya çok güzel yapmışsınız ama post attıktan sonra tekrar ana bölüme dönüyo. O yüzden her seferinde tek tek aynı bölüme girmek zorunda kalıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

Ya çok güzel yapmışsınız ama post attıktan sonra tekrar ana bölüme dönüyo. O yüzden her seferinde tek tek aynı bölüme girmek zorunda kalıyorum.

opera mini kullanmanı öneririm.
  • http://img190.imageshack.us/i/filmzhv.mp4/

Arkadaşlar canım sıkıldığı için böyle bişey yapmayı düşündüm. Toplam 30 Dakikamı aldı ve görüntü kalitesi dışında güzel oldu. Görüntü kalitesini de artırıp başka bir video ile tekrar karşınızda olacağım.

iyi günler (Üst konuya ve mobil operatörler başlıklarına da mesaj atılmıştır.)

not: video bu gece çekilmiştir.

• Her şey için teşekkürler.Gerçekten süper çalışıyor...
  • Çok hoş olmuş video tebrikler...

Benim önerim simileylerin de kenara köşeye sıkıştırılması yönünde...
  • 2 Eylül 2009

- Üst konular dahil edildi, yer kaplamayacak şekilde yerleştirildi
    - Tam sürümde "mobil sürüme git" linki eklendi
    - Foruma mobil sürümden girenlerin kullanıcı listesinde daha artistik bir şekilde görünmesi sağlandı :P
    - Mobil sürümden atılan mesajların sonunda oradan atıldığını gösteren ibare çıkıyor.
    - Tam sürümde, artık mobilden girenlerin sayısı da yazıyor. (x kullanıcı, y ziyaretçi, z mobil kullanıcı)
    - Bir konuyu okurken veya foruma bakarken eskiden mobil sürümden girenler kullanıcı listesinde gözükmüyordu, bunların gözükmesi sağlandı.
  • Tam sürümde ben bir konuya mesaj yazdığımda otomatik olarak o konuya üye oluyorum ve yazılan cevaplar email halinde geliyor ancak mobil sürümden mesaj yazdığımda konuya üye olmuyorum ve mobil sürümden o üye olduğum bir konuya girdiğimde üyeliğim yenilenmiyor. Zamanı geldiğinde bu özelliği de uyarlarsanız sevinirim.

• Deneme
  • İmza neden çıkmıyor
  • ben uzak kalmışım gelişmelerden . daha az önce haberim oldu mobil sürümden. genel olarak çok kullanışlı olmuş. bu mesaj iphone konusu altında olsada windows mobile 6 ve uc web tarayıcısı ile sorunsuz dolaşabiliyorum. benim kendince eksik gördüğüm, cevap yazmak için konunun en altına inmek gerekiyor. sayfanın üstünde biryerde cevap yaz butonu olmalıydı. iyi günler iyi iş olmuş tebrikler.
  • Şimdilik abonelik yok ama ayarlariniz neyse onlari ayarlauabiliriz.

Smileyler ilerde eklenebilir.

Imzalar cok yer kapladigi icin dusunulmuyor.

Yeniliklerin cogu yapildi sidilik uyelik kismi yapilabilir. Cunku bayagi bir misafirimizde varmis mobil uzerinden.
  • Deneme 1-2-3
  • deneme n95 smileyler nerde
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Buna neden ihtiyaç duyuldu acaba sorabilir miyim? Tamam mobil sürüm yapıldı iyi güzel oldu da. Mesajın nereden atıldığı neden vurgulansın ki? Neden görmek isteyelim daha doğrusu.
    Eğer teknik bir istatistik vs. için gerekli ise sadece yönetimdekilerin görebileceği bir şey haline getirilmesi, üyelerin görmemesi gerektiği kanaatindeyim.
    Üstteki üyeler listesinde mobil giriş yapanların yanında cep telefonu simgesi çıkıyor zaten. Ayrıca mesajlarda belirtmeye gerek yok gibi sanki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeToBaSkaN

http://img190.imageshack.us/i/filmzhv.mp4/

Arkadaşlar canım sıkıldığı için böyle bişey yapmayı düşündüm. Toplam 30 Dakikamı aldı ve görüntü kalitesi dışında güzel oldu. Görüntü kalitesini de artırıp başka bir video ile tekrar karşınızda olacağım.

iyi günler (Üst konuya ve mobil operatörler başlıklarına da mesaj atılmıştır.)

not: video bu gece çekilmiştir.

2.şarkı nın ismi nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Imzalar cok yer kapladigi icin dusunulmuyor.

mobil sürümde çıkmasında, mobilden atılan mesajlarda da tam sürümde görünmesin de bi sorun olmaz sanırım
  • Guzel olmus
  • Alıntı sistemi bende neden çıkmıyor anlamadım..

@FeToBaSkaN ın eklemiş olduğu videoya da baktım.. Kullanıcının yanında 3 adet simge var.. Biri alıntı.. Bende o simgeler çıkmıyor.. Sorun nerede acaba.. Tel 6500slide.. Java.. Yardımcı olursanız sevinirim..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.