Şimdi Ara

Forum için mobil sürüm yayında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
5
Favori
132.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone dan test ediorm suan konunun en altnda cevap yaz butonu olmamasi cok sinirimi bozuyo eklersniz sevnirm tesekkurler ;)
  • Yavaş yavaş forumun tüm özellikleri eklenecek arkadaşlar, dikkate alıyoruz ve geliştiriyoruz.
  • Hocam eline sağlık bende akşam itouch'dan giriyorum ve çok iyi işliyor Tabiki birkaç eksiği var ama zamanla onların ekleneceğini umuyorum... Tabiki zaman ister ama önemi yok nasıl olsa girebiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Jak -- 14 Ağustos 2009; 23:54:16 >
  • Bende itouch'tan giriyorum ve bence gayet güzel ve hızlı olmuş.
  • 18 Ağustos 2009

Yeni eklenen özellik(ler):

- Özel mesaj sistemi (gelen ve giden kutusu, pm göndermek, pm okumak, cevaplamak)

Yakında eklenecek özellik(ler):

- forum.donanimhaber.com linki ile her telefondan erişim (şu anda yalnızca iphone için yönlendirme mevcut)
    - Konu altında cevapla butonu
    - Şikayet sistemi
    - Profil sistemi (kullanıcıların son attıkları mesajlar, profil üzerinden pm)
    - mesaj içerisinden kullanıcıya pm gönderebilme, profiline bakabilme
    - mesaj içerisinden kendi mesajınızı silebilme ve değiştirebilme
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Süper olmuş elinize saglık, iphone dan gİrdigimde şaşırmadım değil ;) çok beyendim tebrikler
  • Forumla eşdeğer sayfada olması daha güzel olurdu. Forumda ki 3 sayfalık konu orda yaklaşık 7 sayfa oluyor. Hayırlı olsun.
  • Ben 6630 ile çok rahat giriyorum konular filan düzgün çıkıyor yana kayma filan yok. Cevap yaz butonu aşağıda olsa daha güzel olmazmıydı ?
  • - forum.donanimhaber.com linki ile her telefondan erişim (şu anda yalnızca iphone için yönlendirme mevcut)
  • 19 Ağustos 2009

- forum.donanimhaber.com linki ile her telefondan erişim (test aşamasında)

- Şikayet sistemi
    - mesaj içerisinden kullanıcıya pm gönderebilme, profiline bakabilme
  • Gerçekten kısa zamanda çok iyi hale geldi mobil sürüm, teşekkürler.

forum.donanimhaber.com'dan yönlendirme BlackBerry'lerde çalışıyor. Bu arada belki gözünüzden kaçmıştır diye söylüyorum bir konuya girdildiğinde başlıkta konunun adı yerine "Untitled Document" yazıyor.
  • Topic başlığının görünmesi tamam.

Teşekkür ederim Blackberry için bildirdiğiniz iyi oldu, çalışıp çalışmadığını merak ediyorduk
  • N96'm ile denedim. Gerçekten çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık.
  • ne alakaysa konu dışı bölümü başlığına bastığımda mobil sürüme yönlendiyor bazen gıcık olmaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Shephard -- 20 Ağustos 2009; 6:08:33 >
  • E51 ile de güzel çalıştı. Ancak telefonun kendi browserı ile Geri dediğim zaman mobil forumdan atıp normal görünüme geçti. Opera mini de öyle bir sorun yok gayet güzel çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

Sana ne kadar teşekkür etsem azdır hocam. Beni opera minide yaşadığım basılabilir versiyon a tıklamadan mesajları okuyamama durumundan kurtarmış oldun.

harbiden ne sinir bir şeydi bu
  • Eğik , bold butonlarıda eklenebilir mi acaba ve smıleylar ??

• Tebrikler.
  • 21 Ağustos 2009

- mesaj içerisinden kullanıcıya pm gönderebilme
    - mesaj içerisinden şikayette bulunabilme
    - Şikayet sistemi

• Şuanda Nokia 5800 ile girdim. Gerçekten çok beğendim.Ayrıca eksiklikleride hemen gideriyorsunuz. Tebrikler
    Ellerinize sağlık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.