Şimdi Ara

Forum için mobil sürüm yayında (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
5
Favori
132.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu dışında aldığım tam hata> microsoft VBS script runtime error, diger bölmlerde aldgm hatada yukarıda yazdğm hata,
    not:opera kullanyrm son sürüm
  • Düzelmiş olması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen
    Düzelmiş olması gerek.

Evet düzelmiş sağol.
  • Bende nedense türkce karakterler bozuk cikiyor telefon dan mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2160p

Bende nedense türkce karakterler bozuk cikiyor telefon dan mi acaba?

Hangi telefon ve hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?
  • Su an nokia n73 ve vodafone 3g ile giriyorum mobil sürüm fikri için teşekkürler normal sürüme göre daha az veri içermesi kontör bakımından güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: 2160p

Bende nedense türkce karakterler bozuk cikiyor telefon dan mi acaba?

Hangi telefon ve hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

w810i.
  • Konular icerisinde , ust tarafda enn son sayfaya gitmek icin tuslar koyabklir misiniz

Yine konu icerisinde geri donmek icin forum ana sayfasina gitmemiz gerekiyor, sonra bolume giriyoruz uzun ouyor,
  • quote:

Orijinalden alıntı: KırıkKılıç

Konular icerisinde , ust tarafda enn son sayfaya gitmek icin tuslar koyabklir misiniz

Yine konu icerisinde geri donmek icin forum ana sayfasina gitmemiz gerekiyor, sonra bolume giriyoruz uzun ouyor,

Eğer yanlış anlamadıysam bahsettiğiniz tuşlar zaten mevcut. << ve >> şeklinde sayfa seçme combobox'ının yanlarında duruyorlar.
  • sayfanın altında var ama ben üst tarafta da bulunsun diye istedim

ayrıca bazı konuların hemen altında son kullanıcı mesajı gözüküyor, ona basınca direk son mesaja gidiyor, ama bazı konularda mesajların silinmesinden dolayı sanırım sayfa açılmıyor
  • gelen kutusu yerıne pm kutusu adı ıle degısmelı.ayrıca arama butonu konmalı ve profıle gırılebılmelı ve alt futbol bolumu konudısının altbolumu ama gecıs yok.gecıslerde Sorun var mesela futboldan mızaha gıdıcem ama once anasayfa demem gerekıyor halbukı konudısı desemde ordan hemen ınsem harıka olur..
    Baska asla eksık yok.
    Opera mını var bende ama sunu soylıyım manyak hızlı olmus yapanın elıne saglık.onun dısında lutfen reklam koymayın da buyusu bozulmasın..yaklasık 1 aydır mobıle dh kullanıyorum. kesınlıkle tavsıye ederım.
  • iphone safari'de forumda, özel mesaj gönderemedim , mesajınız gönderildi yazdı ama bilgisayardan girince baktım giden kutusunda da yok,
  • Suan iphonedan yaziyorum cok onemli bir sorun degil ama gonder yazisi butondan daha asagida kaliyor:)
  • Deneme.
  • opera mini iyiymis :)
  • Ev telefonu da olsa rahat giriliyo.
  • Genel olarak mobil surum mukemmel olmus. iPhone ile cok guzel uyum saglamis ve cok hizli. Ama Tv ve Diziler bolumunde spoiler olayi yok. Bun bir cozum bulabilirseniz cok guzel olur. Tesekkurler.
  • normal konularda 2.sayfaya geçme sorunu vardı bugün, sayfa açılamıyor yazıyor hata olarak
  • biriniz bana mobil sürüm olmayan sayfanın linkini verebilir mi?

www.donanimhaber.com
    http://donanimhaber.com

her iki linktende giriş yapabildiğim sayfahttp://www.donanimhaber.com/mobile/ oluyor.

hatta dh logosunun altındaki anasayfa yazısına tıklayınca da mobile sayfasına düşüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 25 Eylül 2009; 1:28:52 >

• Hayırlı olsun ilk fırsatta test edeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.