Şimdi Ara

Forum için mobil sürüm yayında (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
5
Favori
132.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: KırıkKılıç

özel mesaj gönderemiyor

Ne hatası alıyorsunuz?

hata almadım, gönderdi yazdı ama göndermemiş

iphone 3g, safari
  • Forum çöktü
  • Düzeldi, Opera mini ile uyumlu hale getirdik.
  • Nokia E90 communicator kullanıyorum
    bir konuya cevap yazmak istediğimde, yazacağım pencerede yazacağım satırın zemini siyah oluyor ve ne yazdığımı göremiyorum
    Bana özel bir sorun mu bu?
    Başka Nokia E90, kendi browser'ı ile deneyen var mı?
  • Tam surumden bir konuya mesaj attigimizda profilimizdeki secimimiz dogrultusunda o konuya otomatik olarak eposta ile guncelleme abonesi olabiliyoruz ancak mobil surumden mesaj attigimizda otomatik olarak abone olunmuyor. Bu ozelligi de ekler misiniz?

Ayrica Blackberry'de mesaj yazarken kutuda bir satir doldugunda alt satira kendisi gecirmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSH -- 11 Eylül 2009; 16:11:44 >
  • bu gerçekten harika oldu lg kf510 ile sorunsuz bağlanabiliyorum ..
  • ya bende alıntı yap görülmüyor... opera mini kullansam düzelir mi acaba ? smart phone windows mobile 6 ve ucweb ile giriyorum nete...
  • Operamini ile tum fonksiyon tuslari calir hale getirilmis.
  • opera mini ile girince tüm tuşları gördüm ama alıntı yapacağım tuşları tıklayamıyorum. ve anladım ki forum smart phone sahiplerini düşünmemiş. sayfa saha doğru uzadı. ucweb optimize ediyordu sayfayı iyiydi fark anlaşılmıyordu ama onda da alıntı ve değiştir tuşları görünmüyordu . hoş operada gördüm ne oldu tıklayamıyorum ki ... kalın sağlıcakla. belki bizimde iphone umuz olur ilerde : p gerçi 230 tl lik aletle onu kıyaslamak olmaz ama şimdilik kaba telefon taşıyamam ebat olarak. wifi var ben bununla idare edeyim bir iki yıl daha. varsın alıntı yapmayayım. :)
  • forumda hata buldum :D edaisy nickli arkadaştan sonraki bütün mesajlar yeşil gösteriliyor :D
  • D880 ile giriyorum. Sorun yok
  • D880 sorun yok demiÅŸtik karakter sorunu çıktı ayrıca alıntı ve yanındaki butonlar gözükmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin16

D880 sorun yok demiştik karakter sorunu çıktı ayrıca alıntı ve yanındaki butonlar gözükmüyor

başka bir telefonla gir sende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXFeRXx

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin16

D880 sorun yok demiştik karakter sorunu çıktı ayrıca alıntı ve yanındaki butonlar gözükmüyor

Bu arada kalınlaştırma italik kodlarını falan yazınca oluyor.Aynı tam sürüm gibi butonlar koyulsa daha iyi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: xXFeRXx

Cevap yazmış olmak için saçma şeyler yazma kardeş Başka telefon gönderecekmisin
  • Konu açamıyorum forum desteğede mail attım halledemediler cvp yok, daha önce açıyodum 10 gündür böyle
  • Mini opera yukledim karakter ve alinti butonlari duzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

Konu açamıyorum forum desteğede mail attım halledemediler cvp yok, daha önce açıyodum 10 gündür böyle

Önce buraya yazsaydınız keşke, daha çabuk cevap bulurdu, forumdestekte her şeye dikkat edilmeyebilir.

Konu açmada ne gibi bir sorun oluyor? Bir hata mı veriyor yoksa boş sayfa mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: martinist

Konu açamıyorum forum desteğede mail attım halledemediler cvp yok, daha önce açıyodum 10 gündür böyle

Önce buraya yazsaydınız keşke, daha çabuk cevap bulurdu, forumdestekte her şeye dikkat edilmeyebilir.

Konu açmada ne gibi bir sorun oluyor? Bir hata mı veriyor yoksa boş sayfa mı?

Evet microsoft runtime error falan yazıyo sayılar java app falan diyo,
  • Application uses wrong value of the current operation dedi, gerekszlere açmaya çalısnca,
    konu dışına açmaya çalışınca run time error dio
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.