Şimdi Ara

Football Manager 2012 İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
28.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: by-daghan

Fifa 12 bence Pes 2012 den çok daha iyi olmuş pes gittikçe kullanıcı için zorlaşırken fifa daha çok kullanıcıya yönelik olmuş. İnceleme için Teşekkürler...

bide incelemeyi okumuş gibi inceleme için teşekkürler yazmış. komple fail sin dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickTR

Türkçe dil seçeneği olsa düşünmeden alacağım bir oyun...

bir sürü kişi var inanın.
  • 2011 2012 den daha mı kolay ?
  • Bir deneyeceğim.
    İnceleme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

quote:

Fifa 12 bence Pes 2012 den çok daha iyi olmuş pes gittikçe kullanıcı için zorlaşırken fifa daha çok kullanıcıya yönelik olmuş. İnceleme için Teşekkürler...

bide incelemeyi okumuş gibi inceleme için teşekkürler yazmış. komple fail sin dostum

Cevap superdi hocam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

quote:

Yama yapılıyor arkadaşlar... (((((%85.47)))))

http://www.fmgraphics.net/forum/fm-2012-turkcelestirme-calismalari/46486-fm-2012-turkcelestirme-calismasi-ana-konu.html

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

hiç biri CM0304 menejerlik oyununun zevkini heyecanını veremez hala oynuyorum büyük bir zevkle.açıkcası CM0304den sonra çıkan hiçbir menejerlik oyunu sarmadı beni arkadaşlar :( siz ne düşünürsünüz bilemem tabiiki

Aynen hocam Anatoli Todorovlar - Kakalovlar-Kasperler-Perezler ne oynamıştım zamanında.
  • Fifa bence Pes göre daha güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKHAN OZKAN

Fifa bence Pes göre daha güzel

Sen çok yanlış gelmişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKHAN OZKAN

Fifa bence Pes göre daha güzel

Post kasıyor yürü be aslanım
  • quote:

he ya ole olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnyt2011

quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

quote:

Yama yapılıyor arkadaşlar... (((((%85.47)))))

http://www.fmgraphics.net/forum/fm-2012-turkcelestirme-calismalari/46486-fm-2012-turkcelestirme-calismasi-ana-konu.html

yamanın cıkmasını bekliyoruz zaten:)

• Ya beyler oyun bana çok kolay gibi geldi Galatasaray ile 6 sezon oynadım toplamda sadece 3 yabancı transfer yaptım onlarda defansa(Kara,Kana-Biyik ve genç bi forvet aldım).
    6 sezon üst üste şampiyon oldum 3 kere şampiyonlar ligini ve 3 kere süper kupayı kaldırdım,Fenerbahçe,Beşiktaş adam gibi transfer de yapmıyorlar saçma saçma oyuncuları transfer ediyorlar o yüzden çok rahat galibiyetler alıyorum.
    Birde oyuncu sözleşmeleri çok acayip oyunda Kazım Kazım bile çok uçuk paralar istiyor sözleşme yenilemek için.
    Oyunu sildim bilgisayardan bu seneki oyun hayal kırıklığı oldu benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorji -- 11 Şubat 2012; 16:57:29 >
  • arkadaşlar ben Q.P.R de başladım managere ama arama butonuna miroslav stock yazıyorum bulunmuyor . caner erkin yazıyorum bulunmuyor . bazı oyuncular bulunmuyor. neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theg4nqster2

arkadaşlar ben Q.P.R de başladım managere ama arama butonuna miroslav stock yazıyorum bulunmuyor . caner erkin yazıyorum bulunmuyor . bazı oyuncular bulunmuyor. neden olabilir?

database i minimum açmışsındır .Eski serilerde böyleydi, 3 senedir oynamıyorum
  • Oyunun bir çok eksisi var. Şuan bu piyasada tekel olduğu için yaratıcılıkları köreliyor diye düşünüyorum. Her sene eklenenler biraz daha azalmaya başlıyor. Halbuki eklenebileceklerin listesi o kadar geniş bir yelpaze ki...

Bugların giderilmemesi en büyük eksisi bence. İnsanlar yeni araba, ev, eşya alamadıkları zaman ellerindeki tamir ettirirler ve yeni gibi kullanırlar. FM yapımcıları sürekli yeni eşyalar ekliyor evine fakat eskiyenleri görmüyorlar. Bundan daha büyük eksik olabileceğine inanmıyorum.

Oyunun her sene daha da yavaşlayan gelişim hızının giderilmesi için şirketin AR-GE bölümünde değişiklik yapılması gerektiğini düşünüyorum. 90'ların sonlarındaki rakiplerini şuan hala devam ediyor olsalardı çoktan CM gibi havlu atmış olurlardı...

Evet, bu bir "menajerlik simulasyonu", başkanlık değil... Fakat gerçek hayatta nasıl ki stadyum planlamasına, bütçe ayarlamasına, oyuncu transferlerine oyundaki kadar karışamıyorsanız bu konuda da bunun bir "oyun" olduğunu hatırlayıp keyif verecek şeyler eklenmesi gerektiğine inanıyorum.

CM 00/01 ile başlayıp, 01/02'nin başında günde en az 14 15 saatimi geçiriyordum. Bir haftada 8 10 sezon bitirip dünya karması takımlar kursam da bağlayıcılığı yüksek olduğundan her zaman yeniden başlanabiliyordu. Fakat oyuncuların beklentisi, sunulan yelpazeden daha geniş ve giderek tatmin oranı düşüyor...

FIFA Manager "keyif" bakımından FM'den bir kaç gömlek önde. Fakat o da gerçekçilikten fazla uzak... FM temeli bozmadan FIFA'nın keyif veren yan özelliklerine benzer şeyler ekledikleri zaman FIFA'yı çok rahat şekilde bitirebilir...

Son olarak FM'ye, kendisi gibi detaylara önem veren bir rakip gelmediği sürece oyuncular, oyuncu olduklarını unutup Mourinho tavrı sergilemeye devam edecekler. Eleştrilerimde ne demek istediğimi anlamak için önceki bir kaç serinin tanıtım yazılarını ve ardından bunu okuyun... Yazının ne kadar zormala olduğunu anlayacaksınız. Bu oyunun hastaları oyun başındayken ölü gibi hayattan kopuyor, kim oyunun çözünürlüğe göre verdiği tepkiyi umursar ki?

• Oyun biraz basit sanki. Kim çıksa yeniyorsun bi zevki olmuyor ki
  • Tatmin edici olmadı oyun eski versiyonlarına göre
  • yamada çıksın tadından yenmez
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.