Şimdi Ara

DriveClub - Video İnceleme (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
2
Favori
3.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Oyun asfalttan çıkmamı elbette istemeyebilir; ama bunu yapacaksa oraya en azından bariyer koysunlar, o şekilde sınırlandırsınlar, ona da razıyım.

Sokak yarışında benim asfaltta kalmamı araç fiziği ile değil kural ile sınırlandırmasını ben mantıklı bulmuyorum. Pist yarışı olsa anlarım, "kurallar böyle" derim. Ama sokak yarışında "asfalttan dışarı çıkamazsın" mantığını doğru bulmuyorum.

Belki önde 2 araba varken en sol taraftan sollayacağım arabaları; yol dar olduğu için de asfaltın dışına taşacağım haliyle. Ama bu durumda ya 3 saniye içinde geri kaçmam gerekecek (ki bunu bilen diğer araç sürücüsü beni dışarıda tutarak durup dururken asfalta spawn olmama sebep olacak); veya sollayayım derken görünmeyen hayali bir duvara sürteceğim.

Yahu görünmez duvar koyacaksan yolun uzak kısmına koy, hemen yolun dibine koyma. Zaten sağda solda kayalar var, bırak beni onlar yavaşlatsın; hata yapanın, asfalttan çıkanın canını onlar okusun, onlar cezalandırsın.

Ya da en başında dediğim gibi her yere bariyer koy ki en azından bir mantığı olsun. Adamların bunu koymamasının tek sebebi olabilir; o da sırf görsel olarak her yerde bariyerin güzel durmayacağıdır. Ama bana göre yanlış tercih olmuş.

Sende Haklisin Hocam katiliyorum. :) ben sonucta az da olsa asfalt disina cikip sollamani izin veriyor ama, gel görki her yerde o imkani sunmuyor :)
    ayni anda 2-3 araba sollamayi tamamen engel teskil ediyor.. Project Cars tamamen bu tabu'da olamyacagi da asikar.

• Ayrıca Plus edition versiyonu ertelendi..Bari bir not düşseydiniz videonun altına.
    Bir hevesle akın edecek millet plus'a arayacak tarayacak bulamıyacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Oyun asfalttan çıkmamı elbette istemeyebilir; ama bunu yapacaksa oraya en azından bariyer koysunlar, o şekilde sınırlandırsınlar, ona da razıyım.

Sokak yarışında benim asfaltta kalmamı araç fiziği ile değil kural ile sınırlandırmasını ben mantıklı bulmuyorum. Pist yarışı olsa anlarım, "kurallar böyle" derim. Ama sokak yarışında "asfalttan dışarı çıkamazsın" mantığını doğru bulmuyorum.

Belki önde 2 araba varken en sol taraftan sollayacağım arabaları; yol dar olduğu için de asfaltın dışına taşacağım haliyle. Ama bu durumda ya 3 saniye içinde geri kaçmam gerekecek (ki bunu bilen diğer araç sürücüsü beni dışarıda tutarak durup dururken asfalta spawn olmama sebep olacak); veya sollayayım derken görünmeyen hayali bir duvara sürteceğim.

Yahu görünmez duvar koyacaksan yolun uzak kısmına koy, hemen yolun dibine koyma. Zaten sağda solda kayalar var, bırak beni onlar yavaşlatsın; hata yapanın, asfalttan çıkanın canını onlar okusun, onlar cezalandırsın.

Ya da en başında dediğim gibi her yere bariyer koy ki en azından bir mantığı olsun. Adamların bunu koymamasının tek sebebi olabilir; o da sırf görsel olarak her yerde bariyerin güzel durmayacağıdır. Ama bana göre yanlış tercih olmuş.

Sende Haklisin Hocam katiliyorum. :) ben sonucta az da olsa asfalt disina cikip sollamani izin veriyor ama, gel görki her yerde o imkani sunmuyor :)
    ayni anda 2-3 araba sollamayi tamamen engel teskil ediyor.. Project Cars tamamen bu tabu'da olamyacagi da asikar.

Aslında Project Cars'tan beklentim DriveClub'ın yarısı kadardı. Gerçi oyun dünyası bu aralar oyuncuyu fazlasıyla şaşırtıyor. İyi olacak dediğimiz oyunlar hayal kırıklığı yaratırken düşük beklentili oyunlar bomba etkisi yaratıyor. İnşallah dediğin gibi olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GT_55 Amcaya;
    Amca sen Sony çalışanı falan mısın? Değilsen bu yazıdan sonra senin Sony Türkiye de
    çalışma olasılığın yüksek. Abi bu ne ya adam roman yazmış resmen 1 yıl önce ne açıklamışlar hepsini hatırlıyo hatta yapımcıların bilmediklerini bile bilme olasılığı var.Üşenmemiş yazmadığını bırakmamış bence daha fazla yazmasını engelleyen de karakter sınırlaması olmuş bıraksan kitap yazar yani...Ya amca emekliik yaşın gelmiş belki emekli maaşı bile alıyosun ama uğraştığın şeylere bak! Torunların bile vardır senin ayıp ya!
  • Normalde BSC'nin yaptığı incelemeleri seviyorum ama siz puanlamada gerçekten sıkıntı yaşıyorsunuz.oyunu yerip yerip şusu kötü busu kötü diyip 7.6 vermek cidden garip oluyor sizede öyle geldiğini düşünüyorum. PS4ümde var PCmde oyunları her platformda oynamaktan çok keyif alıyorum ama bu şekilde politik puan vermeyi size yakıştırmıyorum.Konsol fanlarına göre değilde gerçekten oyuna puan verirseniz bence çok daha iyi incelemelere imza atarsınız.Yinede hızlı inceleme için teşekkürler.

• arkadas nasi bi kafa yapisindasiniz yaa.. alin iki konsoluda oyunlarin keyfine bakin sanki iki konsolda para veriyo size ... bi kendinize gelin.
  • Tunahan Safdır bir daha inceleme yapma kardeş, bu yorumları yayınlamıyorsun ya, bu da senin neden editör olamayacağının bir göstergesidir.
  • incelemeyi eleştiren bsc misafiri yorumları neden yayınlanmıyor?
  • Güzel İnceleme olmuş Teşekkürler
  • inceleme hatalarla dolu. keşke inceleyen arkadaş en azından forumda oyunun konusuna girip bir kaç yorum okusaydı zaten dinamik hava koşullarının güncellemeyle geleceğini öğrenmiş olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Incelemeni izlemek yerine <b>GT_55</b>'in yazdığı yorumu okusunlar daha faydalı

GT_55 e kalsa oyun güllük gülistanlık herife kalsa her ps4 oyunu kusuzsuz.Hayatımda gördüğüm en taraflı adam sony bile oyun hakkında yaptığı saunmayı onun kadar yapamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: musAKka<br><br> 10 madde saymışsın, belki bunların 9'unda haklısın ama 6. maddeyi savunman, hele ki bunu Gran Turismo ile karşılaştırman benim adıma büyük hayal kırıklığı oldu. <br> <br> Öncelikle Gran Turismo'da o hızla duvara çarpıp oyuna devam edemezsin, direkt biter oyun, bunu sen de gayet iyi biliyorsundur. Yarış dediğin şeyde iyi süren kadar en az hata yapan da önemlidir. Yapılan hatalar bir şekilde cezalandırılır. Ama 200km/s ile giderken 90 derece dönmek için hız kesmeden sürte sürte dönmek, hatta hız kesenden avantajlı hale gelmek, cezalandırılmak yerine ödüllendirilmek arcade'in özüdür. <br> <br> Açıkçası ben bu konuya ve bu oyuna objektif olarak bakmadığını düşünüyorum. Şahsi görüşümdür, belki de yanılıyorumdur.<br></blockquote><br> Bunda da ceza veriyor, carptigin zaman, viraji kestirmeden aldigin zaman.Oynasaydiniz bilirdiniz.

Abi bu GT_55 kesin japon he profilinde de gözü çekik bir amca var Sony Türkiye bu amcayı kesin japonyadan transfer etti.Hatta yazdığını sandığımız yazıları bile o söylüyo başkası çevirip yazıyo benden söylemesi:D

• işte efsane exc lerin değeri burda anlaşılıyor.bir g turismo 7 yi ,unchartedı ,god of warı gözü kapalı beklersin ama.bu tip oyunlar bekleyip patlayınca olmuyor abi olmuyor .sony derhal bir god of war ve g turismo duyurmalı gidiaşat iyi değil:D
  • yaww o değilde ben yarış oyunlarında raplay özelliğine bayılırım..adamlar bu oyunun reklamlarında sanki oyunda replay varmış gibi lanse ettiler ama replay falan yok..nfs shift 2 bile bu oyuna 10 çeker..
  • Yahu oyunun neresini savunuyosunuz anlamadim en son

GiantBomb 2/5 Hardcoregamer 2.5/5 verdi.

Derdiniz ne? Oyuncularin coguda sevmedi.Youtubeda izledim az evvel adam oyuna para vermis diye cildiriyor daha ne oslun be? Hadi bunlar yalan ya oyucular.Acin youtube a bakin elli tane oyuna seven video gorrursunuz.
  • ps 4 fanboylarını anlamak güç nasıl bir insan bu kadar kör olabilir. Oyunda biz önümüzdeki araca çarptığımızda ceza alıyoruz ama başka bir araç bize çarptıgında o ceza almıyor. çakıl yola çıktıgın an 3'ten geriye sayıyor. hani bazı arkadaşlar demiş ya oyunun amacı asfalt yolda kalmak diye bahsettiğim şey bir tünelin içinde gerçekleşiyor yani tünelin içinde iki büklüm oluyorsunuz. onun için bana hiç bu savunmayla gelmeyin. hava koşulları güncellemeyle gelecekmiş iyi hep birlikte göreceğiz. dinamik gece gündüz olayı bence olmuş zaten çokta aradıgım birşey değil. sürüş ister inanın ister inanmayın ama horizon 2 den bile daha arcade kesinlikle fizik diye bir olay yok hatta grid 2 gibi vasat bir yapım bile hasar modellemessi konusunda dc ye göre çok ilerde.

oyun 6.5 - 7 arası bir puana layık eleştri yağmuruna tuttugunuz editör arkadaş oyuna fazla bile puan vermiş umarım sizin buram buram fanboyluk kokan laflarınızı dinleyipte içerlemez.. zira kendisinin her incelemesini beğenerek dinliyorum aynı grid autosport incelemesinde oldugu gibi gayet iyi bir inceleme çıkartmış. bütün yarış oyunlarını incelemesini temenni ediyorum.

en komik olanıda ağır fanboy bir arkadaşın saçma eleştrilerine diğer ağır fanboylarında sitenin kalitesine yakışmayacak derecede iğrenç saygısız onayları.. yok konu kilit yok adam ağlatmış falan filan.. ben site yönetiminde olsam alayını banlardım yemişim hiti.. kalite kayboluyor arkadaşlar insanlar oyunlar hakkındaki fikirleri duymak için giriyor bide bi bakıyorlar seviye yerlerde

şu haliyle bir önceki neslin nfs hp - run hatta horizon 1 bile bana daha çekici geliyor. bu sorunların hepsi güncellemelerle düzeltilir mi ? (umarım) zor gibi..

• Bende videonun sonundaki yanlışı düzelteyim. Ps Plus edition ertelendi çıkmış durumda değil
  • Oyun bu incelemedekinden daha beter. GT_55 ve BSC PS4 tayfasi yine millete eksiyi basmislar yazik. Bu kacinci PS4 exclusive patladi. Gidin bi tane X1 alin da oyun oynayin yazik gercekden cok yazik. GiantBomb 2/5 hardcoregamer 2.5/5 verdi daha fazla soze gerek yok. Gecmis olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyun bu incelemedekinden daha beter. GT_55 ve BSC PS4 tayfasi yine millete eksiyi basmislar yazik. Bu kacinci PS4 exclusive patladi. Gidin bi tane X1 alin da oyun oynayin yazik gercekden cok yazik. GiantBomb 2/5 hardcoregamer 2.5/5 verdi daha fazla soze gerek yok. Gecmis olsun.

Bu çocuk gibi inceledilerse 1 puan bile alir.sanirsin Sony her mizden 100 TLtopladi oyun yapicam diye oyun kotu cikti geçmiş oldu.beğenen alir begenmiyen almaz basit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.