Şimdi Ara

Dosya Konusu: Call of Duty: Advanced Warfare Hakkında Herşey! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
3
Favori
9.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: InsomniacPen

Dostum senin bence Nur a biyerden bi garezin falan var üyeliği 2011 de almışsın 3 senedir aktiviten yok yazdığın mesaj sayısı sıfırken bi anda bu konuyla uçuşa geçmişsin gamer kesildin başımıza. 3 senedir nerelerdeydin bakıyım sen

yağcılarda inecek varrr şöför beyy

• quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

Nur ile ruh ikizi olabiliriz şimdiden sempatimi kazandı. sevmiyen istemeyen izlemez. saçma sapan konumayan bir hanım oyuncuya kavuştuk sonunda hayırlı olsun. Kıza yavşadığınızı görmiyeyim Bsc Ekibi..

şikayet edildi
    terbiyeni takın az yukarıdaki arkadaşında dediği gibi nur çok küfür eden biriymiş yani tencere kapak misali şimdi az ötede nefes al
  • 8GB ram dayatmasının yıldönümünde yapımcıları saygıyla anıyorum :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Forumun kalitesine bakınla sevdiğimin liselileri bütün konu kadını konuşmuşlar Abaza sübyancı pislikler sizi.

sen ne terbiyesiz birisin konuşmalara bak!
  • quote:

Orijinalden alıntı: rampage_r

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Mehmet__turk<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: rampage_r<br><br>Hatta şöyle diyeyim kendisiyle yüz yüze gelsek soracağım tek şey şudur :<br><br>"Yıllarca bomba gibi geliyoruz deyip baş tasarımcının oyun dergilerinde "aklınızı alıcam u**an" diye posterler bastırttığı dünyanın en kötü oyunu olarak karşımıza gelen oyunun adı nedir Nur Hanım bilir misinizi süper oyuncuyum deyip durdunuz videoda?"<br><br>Şu soruya bana "Daikatana" diyebilecek kadar oyunculukta ciddi bilgi birikimi olduğunu düşünen varsa şuradan atlarım arkadaş. Bu sitede yavaşlık en büyük sorunlarımızdan biri. İncelemeler diğer sitelerde hızla yapılırken burada bir Watchdogs incelemesi için aylarca bekledik. Yalansa yalan deyin? <br><br>Bize sunduğunuz çözüm BU mu? CoD ve Resident Evil ile mi? Bu oyunları internet kafedeki bilgisiz adam da oynuyor! BSC Editörlük deneyimi gerçekten bu kadarcık bilgi ile sınırlı mı? Bana bunun cevabını verin.<br></blockquote><br> Rampa senin anlamdigin şey bayanlarin bu kadar oyun dunyasinda aktif olmasi ve bsc bunu desteklemesi ki ben nur un clanindayim yiyosa o garibin clanina karsi bi mac yap bakalim siz bu ise amator bile bakmazken tr de 1. Numaraya oynayan klan i bi bayan yonetiyo ve 20 saat oyunun basindan kalkmadim derken senin gibi yokuş isimli oyundan anladigini sanalar 1 haftada 20 saat oynamiyor ama elestiri hakki hep oluyo ne hikemetse biri bana bunu aciklasin nasil oluyor</blockquote><br><br>ya bırak yorum yapmaya değmez, Nur hanımı tanımıyor boşa konuşuyor.</blockquote><br><br>Buyur burdan yak. Giriş işlemlerini de sen yapmışsın belli çok iyi tanıyorsun :D :D <br>Zaten videoda açık açık "Gökhan'ı tanıyodum, yoksa oyundan anladığım CoD da iki adam vurmakla sınırlı." demişler. Profesyonellik akıyor suratından :D :D :D

alın bunu burdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

99 u erkek olan bir olusumun icine kadın koymak kesinlikle mantık dısı bn burayı farklı bir aile olarak gorurdum ama boyle hareketler bizi sogutuyor kanaldan gercekten

sen soğu zaten, erkek erkek erkek nereye kadar? ortama güzellik gerek!
  • güzel ablam, Gökhan abi hikayeyi anlatırken ne anlattığını unuttu, dikkatlica dinlemeye başldı ama olayı anlayamadı, yada o izlenimi verdi

bu ablada bsc ye katılacak mı?

katılacaksa da bizim 1 ablamız var o da beril abla, ama ama ama, amasıda var,ama 2. ablamız olabilir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rampage_r

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Mehmet__turk<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: rampage_r<br><br>Hatta şöyle diyeyim kendisiyle yüz yüze gelsek soracağım tek şey şudur :<br><br>"Yıllarca bomba gibi geliyoruz deyip baş tasarımcının oyun dergilerinde "aklınızı alıcam u**an" diye posterler bastırttığı dünyanın en kötü oyunu olarak karşımıza gelen oyunun adı nedir Nur Hanım bilir misinizi süper oyuncuyum deyip durdunuz videoda?"<br><br>Şu soruya bana "Daikatana" diyebilecek kadar oyunculukta ciddi bilgi birikimi olduğunu düşünen varsa şuradan atlarım arkadaş. Bu sitede yavaşlık en büyük sorunlarımızdan biri. İncelemeler diğer sitelerde hızla yapılırken burada bir Watchdogs incelemesi için aylarca bekledik. Yalansa yalan deyin? <br><br>Bize sunduğunuz çözüm BU mu? CoD ve Resident Evil ile mi? Bu oyunları internet kafedeki bilgisiz adam da oynuyor! BSC Editörlük deneyimi gerçekten bu kadarcık bilgi ile sınırlı mı? Bana bunun cevabını verin.<br></blockquote><br> Rampa senin anlamdigin şey bayanlarin bu kadar oyun dunyasinda aktif olmasi ve bsc bunu desteklemesi ki ben nur un clanindayim yiyosa o garibin clanina karsi bi mac yap bakalim siz bu ise amator bile bakmazken tr de 1. Numaraya oynayan klan i bi bayan yonetiyo ve 20 saat oyunun basindan kalkmadim derken senin gibi yokuş isimli oyundan anladigini sanalar 1 haftada 20 saat oynamiyor ama elestiri hakki hep oluyo ne hikemetse biri bana bunu aciklasin nasil oluyor</blockquote><br><br>ya bırak yorum yapmaya değmez, Nur hanımı tanımıyor boşa konuşuyor.</blockquote><br><br>Buyur burdan yak. Giriş işlemlerini de sen yapmışsın belli çok iyi tanıyorsun :D :D <br>Zaten videoda açık açık "Gökhan'ı tanıyodum, yoksa oyundan anladığım CoD da iki adam vurmakla sınırlı." demişler. Profesyonellik akıyor suratından :D :D :D

senin zorun ne la?

• Bu programa lafım yok güzelde baya Nur hnm gibi niceleri var ayda 1 veya 2 kere böyle hanım kızlarla program yapılabilir gayet güzel olur,kız arkadaşları oyunlara teşvik ederler.
    Daha çok
    Alien İsolation video inceleme
    Evolve Sıcağı Sıcağına
    The Binding of Isaac: Rebirth 4 kasımdan sonra bir ilk izlenim vs sıcağı sıcağına olabilir.
    Lords Of The Fallen video inceleme
    Sonra bu cod çıkacak bunada bir video inceleme ne bilim sıcağı sıcağına gelebilir.
    Sıkı bir takipçiniz olarak beklentilerim.

• quote:

99 u erkek olan bir olusumun icine kadın koymak kesinlikle mantık dısı bn burayı farklı bir aile olarak gorurdum ama boyle hareketler bizi sogutuyor kanaldan gercekten

Senin soguma işi camin acik kalmasi ile ilgili olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi hos guzel biri ama sosyal medyada ozellikle twitterda baya baya kufurlu konusuyor oyle tipte birine yakistiramadim zaten cok kufurlu bel alti konusan kizlari cogu kisi sevmez. Hadi bakalim bsc reytingler tavan

• quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: rampage_r<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Mehmet__turk<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: rampage_r<br><br>Hatta şöyle diyeyim kendisiyle yüz yüze gelsek soracağım tek şey şudur :<br><br>"Yıllarca bomba gibi geliyoruz deyip baş tasarımcının oyun dergilerinde "aklınızı alıcam u**an" diye posterler bastırttığı dünyanın en kötü oyunu olarak karşımıza gelen oyunun adı nedir Nur Hanım bilir misinizi süper oyuncuyum deyip durdunuz videoda?"<br><br>Şu soruya bana "Daikatana" diyebilecek kadar oyunculukta ciddi bilgi birikimi olduğunu düşünen varsa şuradan atlarım arkadaş. Bu sitede yavaşlık en büyük sorunlarımızdan biri. İncelemeler diğer sitelerde hızla yapılırken burada bir Watchdogs incelemesi için aylarca bekledik. Yalansa yalan deyin? <br><br>Bize sunduğunuz çözüm BU mu? CoD ve Resident Evil ile mi? Bu oyunları internet kafedeki bilgisiz adam da oynuyor! BSC Editörlük deneyimi gerçekten bu kadarcık bilgi ile sınırlı mı? Bana bunun cevabını verin.<br></blockquote><br> Rampa senin anlamdigin şey bayanlarin bu kadar oyun dunyasinda aktif olmasi ve bsc bunu desteklemesi ki ben nur un clanindayim yiyosa o garibin clanina karsi bi mac yap bakalim siz bu ise amator bile bakmazken tr de 1. Numaraya oynayan klan i bi bayan yonetiyo ve 20 saat oyunun basindan kalkmadim derken senin gibi yokuş isimli oyundan anladigini sanalar 1 haftada 20 saat oynamiyor ama elestiri hakki hep oluyo ne hikemetse biri bana bunu aciklasin nasil oluyor</blockquote><br><br>ya bırak yorum yapmaya değmez, Nur hanımı tanımıyor boşa konuşuyor.</blockquote><br><br>Buyur burdan yak. Giriş işlemlerini de sen yapmışsın belli çok iyi tanıyorsun :D :D <br>Zaten videoda açık açık "Gökhan'ı tanıyodum, yoksa oyundan anladığım CoD da iki adam vurmakla sınırlı." demişler. Profesyonellik akıyor suratından :D :D :D</blockquote><br><br>senin zorun ne la?

Zorum senin gibi hesap adını kullanmaktan korkup aklınca farklı görünerek işini pohpohlamaya çalışanlarla. Birde herif gidip kendine konuştuklarına + falan vermeye çalışıyor yarım sattir. Doğru dürüst konuşmayı bile bilmeyen böyle adama böylesi yakışır zaten. Yakında Alien temalı çingene düğünü de bekliyoruz BSC'den. Hatta bikinili kızlarla falan tam çözüm yapabiliriz.

Sitenin düştüğü hale bak. Ezik ergen takımına bu kadar mı yalaka oldun be BSC? Sırf 3-5 ergen CoD oynarken kıza bakacak diye böyle birini takıma almışsınız ya helal olsun. Atılan videodan belli ne kadar amatörce ünlü olmak için çabaladığı Nur hanımın. Gökhanla CoD oynarken orda bronzlaşma parasını açıklar sizlere küfrederek :D :D :D Zaten başka bir işe yaramayacağı da atılan mesajlar ve oylardan malum.

• Böyle manitamız olmadı ki :(

20 saat ne oyunmuş öyle kızz senin erkek arkadaşın nasil biri bak meraklandım şimdi :))

• quote:

Adamda testosteron kafa yapmış heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Böyle manitamız olmadı ki :(

20 saat ne oyunmuş öyle kızz senin erkek arkadaşın nasil biri bak meraklandım şimdi :))

İnstagram hesabinda bolcana resimleri var

• Tebrikler diğer hanımlara örnek olur inşallahda bizleri anlayan hanım sayısı artar hep görmek istiyoruz nur u

• quote:

Orijinalden alıntı: jambon

quote:

Gösterin Gösterin o hesabı bana gösterin

• Troy Baker ayrıca last of us ta joel karakterini oynamıştır

• quote:

%99'u erkek mi? Kendini dünyanda yaşamaktan olayları yakalayamamışsın sen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

quote:

Senin dersin yok mu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.