Şimdi Ara

Çek Satış & Takas Bölümü (14638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
352.692
Cevap
3.010
Favori
8.390.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
454 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.

Bu forumdan yeri geldi çok faydalandım yeri geldi ücretli ücretsiz bir çok arkadaşa da yardım ettim.

Fakat şu son zamanlarda çek satış bölümündeki arkadaşların işgüzarlığı canımı çok sıkıyor. 100 tl/200 tl alt limitli kuponları arkadaşlar 20 tl ve üzeri rakamlara satışa çıkarıyorlar. Yapmayın arkadaşlar yazıktır günahtır. Bu çeklerin eder fiyatı 8-10 tl arasındadır. Şimdi bazı arkadaşlar serbest piyasa isteyen istediği fiyata satar diyecek. Zaten ben de kimseyi yargılayacak ya da ceza verecek konumda değilim. Fakat sırf forumdaki arkadaşların aşırı talebi yüzünden fiyatları fahiş rakamlara çekmek kimseye yakışmıyor. Bizim forumdaşlar da sağ olsun sırf çek kullanmak adına 100/40 lık çeki 35 e dahi alacak tipler var. Neyse arkadaşlar ben çek satıştaki bu arkadaşları bireysel olarak protesto ediyorum. Fiyatları indirmedikleri takdirde hepsini tek tek engelleyeceğim. Madem burası bir forum sitesi, ve bana göre forum sitesinde öncelik karşındaki kişiye yardım etmektir, bu yüzden kendi cebinden başkasını düşünmeyen bu insanların da benden faydalanmasını istemiyorum.

Diyeceklerim bunlardır, herkese saygılarımı iletiyorum.

Bu arada,

trendyol elit hesap ÜCRETSİZ

gittigidiyor kazananlar klubü ÜCRETSİZ

boyner 100 tl lik gift kart 80 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ntmbn -- 8 Şubat 2021; 21:31:7 >

• Kamilkoç firmasından alacağınız tek yön veya gidiş dönüş otobüs biletlerinde %25 %30 arası indirim yapabilirim Fiyat için Pm atabilirsiniz.(İptal kuponumu kullanıyorum.)

Hızlı iletişim whatsapp : 5468247325

• Hepsiburada 250-30 5 tl
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThaDe -- 10 Şubat 2021; 8:22:49 >
  • Trendyol cüzdanımdaki 175 TL ve altlimitsiz 25 TL kupon birlikte 175 TL'den satılır.

Amazon Türkiye hediye çekleri %4 indirimle satılır.

Gittigidiyor 100/20 4 TL

Mediamarkt 1000/100 indirim kodu 25 TL

Hopi veren cips kodları alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idontwannaknow -- 8 Şubat 2021; 22:39:45 >
  • Moov 50 TL İndirim Kodu Alt Limitsiz Araç Kiralama 10 TL

Tinder 6 Aylık Plus İndirim Kodu 5 TL

BiSU'dan vereceğiniz ilk damacana su siparişleriniz 1 TL yapan kod 3TL (Huawei kodu değildir)

Huawei 100/20 İndirim Kodu 5TL

Huawei 2000/100 TL İndirim Kodu 8 TL

Babymall 250/50 TL İndirim Kodu 5TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TT Prime İSPARK 10 TL

https://www.turktelekomprime.com/otopark-ayricaligi

Ücretsiz kullanım ispark yol üstü otoparklarda 0-2 saat, açık ve katlı otoparklarda ise 0-3 saat için geçerlidir.

Prime Biletix 200TL'ye kadar %25 İndirim 5 TL

https://www.turktelekomprime.com/biletix-ayricaligi

İdefix 125/25 5 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulboeu37 -- 8 Şubat 2021; 22:40:48 >

• HEPSİBURADA KUPONLARI
    250/20 4 TL
    Tüm ürünlerde geçerli

N11 KUPONLARI
    200/25 4 TL
    Bazı kategorilerde geçerli değil link atarsanız deneyebilirim
    500/30 4 TL

S21 modellerinde geçerli 500 TL İndirim 20 TL

Papara halkbankası tosla vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orange99 -- 10 Şubat 2021; 21:40:31 >
  • 100 TL Değerinde Steam Cüzdan Kodu 70 TL Ödeme Papara Veya Tosla.
  • Trendyol Man 50/25 4 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spy1925 -- 8 Şubat 2021; 23:16:39 >
  • 30 tl lik steam kodu 22 TL

• Maşallah çek satış fiyatları da çarşı pazara dönmüş, fiyatları koklemis herkes, virüsü fırsata cevirmisiniz.

• Netflix 100tl gift kart 95tl Pazarliksiz
    --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 11 Şubat 2021; 8:31:26 >
  • Boyner 100 Tl lik Gift Card 80 TL

İndirim kodlarıyla ve hopiyle birleşir

Pazarlık etmeyiniz son fiyattır

• Aliexpress 10$ kupon yüklü hesap 7 TL
    100 TL hopi paracik veya boyner gift 70 tl den alınır
  • TRENDYOL 100/20 İNDİRİM HESABI 6.5 TL
  • *Yemeksepeti 20 tl kod 12 tl 5 adet 55 tl .Huawei kodu olup aynı hesapta sadece 1 kez kullanılabilir

*( Alacağınız ürünü whatsappdan yazabilirsiniz Kodlar ve hesaplar alım sonrası kontrol edilerek en kısa sürede kullanılmalıdır . Kod alım sonrası sorumluluk alan kişiye aittir. Sitelerin kampanya şartlarındaki değişiklik nedeniyle sorumluluk kabul edilmemektedir. Alışveriş sonrası hesaplarda herhangi bir kazanım olması halinde kazanımlar tarafıma aittir)*

Ödeme fastpay tosla paycel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzet43 -- 9 Şubat 2021; 12:53:23 >
  • TRENDYOL 100/40 indirimli hesap kullanımı 20 TL

PAZARLIK YAPILMAZ
    STOK 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Maşallah çek satış fiyatları da çarşı pazara dönmüş, fiyatları koklemis herkes, virüsü fırsata cevirmisiniz.

1 hafta sonra düşer

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.