Şimdi Ara

Cat Simulator - Oynuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cat Simulator yani Kedi Simülasyonu ile kedi olmanın ne demek olduğunu maalesef anlayamıyoruz. Nedir bir kedi olmak? Cat Simulator keyifli bir muhabbetle karşınızda.

• Sene 2016, ABD de yaşıyorum, 30mbps internetim var , hala daha Bsc ve Donanımhaber videolarını akıcı izleyemiyorum. Sadece bu iki sitede var bu problem. O kadar reklam geliri nereye gidiyor anlayamıyorum. Serverlarınızı güncelleseniz süper olurdu...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Allahım! Sana geliyorum..

• 5 yıldır bsc'yi takip ediyorum. 05.07'deki Talha abinin miyavlaması kadar hicbir sey beni bu kadar mutlu etmedi. Yemin ediyorum amaçsizca 5dk boyunca videoyu sarıp sarıp Talha abinin miyavlamasini izledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun zaten oynanmasi icin degilde geri bildirimlerle oyunun gelismesine yardimda bulunmak isteyenler icin satiliyor, alayimda oynayalim mantigi olmamali
  • Bu oyun için şu 2 video gayet güzel olurdu(Özellikle ilki). Hele ki pawsome esprisini görünce.

Düzenleme: Tamam o kadar gömmem doğru değil. Zaten oyunun bu şekilde sunulmasının nedeni de farklı ama ister sitemez aklıma bunlar geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 22 Şubat 2016; 21:17:34 >
  • Koca yıl boyunca hiç bir oyunu Tam çözüm yapmayan Bsc berbat bir oyun sitesi haline gelmiştir. Ofisteki zamanı boşaharcıyorlar iş verenler burdan sizi uyarıyorum. Oyunlar hakkında tam çözüm makale yap bari. Eşek kadar adamların webcam karşısında komedi yapmaya çalışmaları hoşunuza gidiyosa buyrun devam edin..İsmi lazım değil bazı adamlar bıraktıktan sonra ortala 3yıldır berbat yoldasınız.. Uyarma bizden arkadaşlar

• quote:

Orjinalden alıntı: RedTurkei

Koca yıl boyunca hiç bir oyunu Tam çözüm yapmayan Bsc berbat bir oyun sitesi haline gelmiştir. Ofisteki zamanı boşaharcıyorlar iş verenler burdan sizi uyarıyorum. Oyunlar hakkında tam çözüm makale yap bari. Eşek kadar adamların webcam karşısında komedi yapmaya çalışmaları hoşunuza gidiyosa buyrun devam edin..İsmi lazım değil bazı adamlar bıraktıktan sonra ortala 3yıldır berbat yoldasınız.. Uyarma bizden arkadaşlar

selamlar, sarf ettiğin eleştirilerin maalesef bir kısmına katılıyorum fakat ana sayfa içeriklerinin genel yayın yönetmeni tarafından düzenlendiği kanısındayım. Sevgili editörlere yersiz eleştiri yapmak bizi bir yere ulaştırmaz.

• Abi 5:07 de nasıl yaptın öyle ya, yetenek sizsinize katılmayı hiç düşünmedin mi çok ciddiyim videoyu durdurdum evi arayıp taradım nerden geldi ses diye
  • Youtube'ta binlerce tam çözüm videosu varken makale olarak tam çözüm yazmak için insanların bir yerlerini üşütmesi gerek. Tam çözüm yazmanın devri çoktan geçti. Youtube'tan önceydi o iş.
  • Oyun henüz erken erişimde öyle çabuk es geçmeyin Mart is coming dlc siyle oyuna gerçekten güzel içerikler gelicek yani tam sürüme çıkmadan alın dlc yi bedavaya vericekler (!)?

• 4.58 AKLIMI ALDIN ABİ YA SES ÇOK AÇIKTI Bİ AN BOŞLUĞUMA GELDİ ZIPLADIM HA :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.