Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 Ön İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
18.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şimdi bu oyun tam olarak ayın kaçında çıkıyor. 1 marttamı çıkacak? önsiparişim var ondan merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hougras

şimdi bu oyun tam olarak ayın kaçında çıkıyor. 1 marttamı çıkacak? önsiparişim var ondan merak ettim

2 martda cıkıcaktı ama bir süre önce yapımcı 5 marta erteledi ,steamde 5 martta cıkıcak
    yani gelecek cuma
  • quote:

Orijinalden alıntı: fod

quote:

Orijinalden alıntı: hougras

şimdi bu oyun tam olarak ayın kaçında çıkıyor. 1 marttamı çıkacak? önsiparişim var ondan merak ettim

2 martda cıkıcaktı ama bir süre önce yapımcı 5 marta erteledi ,steamde 5 martta cıkıcak
    yani gelecek cuma

yine erken gelirmi acaba bu oyunda diğerleri gibi çıkış tarihinden önce falan
  • Yav dostlar bu oyun bildiğimiz zamanındaki bayrak yerleştirme battlefield'ı mı yoksa call of gibi bi hikayesi falan varmı?
  • arkdaşlar ben oyuna gırıyorum ama ne yapcagımı bılmıyorum bana yardımcı olabılırmsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri
    arkdaşlar ben oyuna gırıyorum ama ne yapcagımı bılmıyorum bana yardımcı olabılırmsınız

Sadece karşınıza çıkan yollardan gidin.gelen düşmanları vurun.bunun dışında yapacağınız bir şey yok açılış bölümünde
  • arkadaşlar ekleyin oynayalim fatih.kutlu.gs@hotmail.com benim msn adresim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

arkadaşlar ekleyin oynayalim fatih.kutlu.gs@hotmail.com benim msn adresim

Niye Msn adresini verdin ki oyunda ki asker ismini verseydin.
  • bence dh battlifild 2 ıcın bı turnuva gibi bir şey düzenlesin beraber oynasak daha ıyı olmaz mı
  • Oyunlarınız orjinal mi beyler ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.