Şimdi Ara

Android Uygulamamızın Güncelleme Geçmişi [4.5.3 Google Play ve AppGallery'de] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.746
Cevap
41
Favori
93.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emojiler düzenlendi bir sonraki güncellemede elinizde olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: basicodemine

Emojiler düzenlendi bir sonraki güncellemede elinizde olacak :)

Bir de eskiden şu işaretlediğim yerde ilgili konuya basılı tutunca son mesaja git seçeneği çıkıyordu,o özellik niye kalktı. Çok kolaylık sağlıyordu..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kontrol listesine bunu da alıyorum o zaman

• Çoğu zaman böyle 100%'de kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 22 Ağustos 2019; 17:0:23 >
  • Kontrol edelim hocam listeye aldim :)

• Ek olarak alıntı yap ile cevapla'nın işlevi aynı. Alıntı yap düğmesine tıklayınca quote içine alması gerekmezmi? Masaüstü versiyonda öyle idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 22 Ağustos 2019; 17:18:5 >
  • Son sorun ise forum listesinde ve cevaplanan mesajlar bölümünde arada sırada Bu linkteki gibi loop oluyor. Bazen 4 kez bu loop oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 22 Ağustos 2019; 17:18:28 >
  • Hepsi listede bu güncellemeye yetişemese bile en yakın sürümde düzeltilecektir hocam. Hepsinin notunu şu an girmiş bulunmaktayım :)
  • Uygulamayı eskisi gibi verimli kullanamıyorum. Herhangi bir konu açtığımda altındakiler yorumlar yükleniyor diyor ve o şekilde kalıyor.

• İnternet bağlantısı ile de alakası yok mobil üzerinden de aynısını yapıyor

• Uzun konuları açamıyor. Önceden açabiliyorum ama artık açılmıyor. Örneğin note 8 ana konusu.

• Merhaba, uygulama çöküyor mu, yoksa sistemsel bir hata mesajı mı alıyorsunuz ? Ona göre kontrolleri yapayım.
  • djangobjk kullanıcısına yanıt
    Kontrol listesine aldım hocam teşekkürler geri bildiriminiz için :)
  • basicodemine kullanıcısına yanıt
    Direk kapanıp tekrar açılıyor, fakat boş sayfa açılıyor

• Teşekkür ederim sorun düzeltildi önümüzdeki güncellemede bu şekilde hata almayacaksınız.
  • Videolarda "YouTube oynatıcı başlarken hata oldu" vs diyor izleyemiyorum bunun çözümü var mı acaba forumdan olduğunu sanmıyorum

• Cihaz modelinizi ve Android işletim sistemi sürümünüzü yazabilir misiniz ? Biz de gerekli kontrolleri sağlayalım. Bu hata ile sürekli mi karşılaşıyorsunuz ? Yüzen video panelinde mi karşılaşıyorsunuz ? Bu sorular da önem taşıyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • basicodemine kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/131930470#131930470

Mesela bu konunun son mesajlarına 1 haftadır bakamıyorum. Son sayfaya girince boş görünüyor.

• ok.gif yerine başka gif çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 31 Ağustos 2019; 2:3:59 >

• Link yapıştırırken böyle oluyor hocam.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.