Şimdi Ara

2012'nin En İyi 5 PC Oyunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
6
Favori
83.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darc melik

Splinter Cell blacklist hepsiniden güzel bence

Oynadın mı ?

İşte bu veletlerde oy atıyor sonra neden sıralama dengesiz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • farcry 3 hakketti ya.. ghost reconun olmaması beni çok üzdü...

• FAR CRY 3

• İlk defa adam akıllı bir liste çıktı.
  • Far Cry 3 hakettiği yerde ama bence AC 3 ün yerine Diablo 3 olabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeozan41

Saçma ve fanboy listesi olmuş.

Tamam FarCry 3 ve Hitman A. iyi oyunlardı ve listelere girmeyi hakettiler ancak Assasin's Creed 3 gibi direk konsol portu ve optimizasyon özürlü bir oyunun listede olması sinir bozucu.

Peki ya Diablo III ? Pc listesiyse Diablo 3 gibi bir oyunun listede olmaması saçma.

aynen katılıyorum hocam

ac3 yerinde d3 olmalı ve daha üst sıralarda olmalıydı bence.

bir arkadaş ds2 demiş ona katılmıyorum.oyunu açtığım anda negatif düşünceler oluştu bende.ilk oyunu on numara oyundu ama ikinci oyunda kalite çok düşmüş.ds2 reklamdan ibaret bir oyun bence.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bz9ai -- 31 Aralık 2012; 13:26:07 >

• AC 3 en gelişmiş olduğu kadarda hikaye ve karakterler bakımındanda en düşük oyundu benim gözümde.Ne II kadar iyi nede Revelations kadar kötüydü ama olsun genede eğlendim :D

Listenin gerisi güzel.Ama lütfen bana söyleyin direk - atmadan.Hitman'in tüm platformlarda başa oynamasının hatta PS3'e özel hiçbir yanının olmamasına rağmen 1.olması neden söylermisiniz.Tamam ben biraz mallık yaptım tıpkı RE6 gibi.Bittikten sonra eski oyunlarına baktım tekrar.Ve hitmani'de bitirince BLood Money oynadım ve gerçekleri gördüm.Türkçe olması iyi birşey ama Türkçe olunca oyun çok çok değerli oluyor kötü bir oyun bile olsa.Bide Türkçe desteği var diye + puan vermek niye ?.O zaman İngilizce var diye her oyuna + puan versinler

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

aga şu maus klavyeyle oyun oynamak resmen bir işkence ya

Ne cahil insanlarsınız yahu. Klavye ve mouse ikilisinden rahatsız oluyorsan gider gamepad satın alır oynarsın. Şuraya yazmadan önce iki dakika araştırma yapsaydın görürdün PC'de de gamepad kullanılabildiğini. Xbox360 gamepad'leri PC ile doğrudan uyumlu zaten, istersen PS stili (Dualshock) gamepad'lerden de alabilirsin. Akıl fikir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSFR -- 31 Aralık 2012; 13:32:43 >
  • hocam keşke anlatmasaydın sadece video yu seyretseydik alınma ama çok yavan ruh gibi geliyosun kusura bakma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nonpoint

hocam keşke anlatmasaydın sadece video yu seyretseydik alınma ama çok yavan ruh gibi geliyosun kusura bakma :)

Gökhan Yılmaz'ın incelemeleri gayet güzel bence :)
  • medal of honor wargighter le call of duty blackops un listede olmaması ne acaip dimi?

• hayir neden spec ops the line olmadi :(

• HİTMAN

• Belki Mass Effect 3'de olabilirdi ama sıralama güzel olmuş. Hepsi oynanması gereken oyunlar.
  • World of Tanks

[sizer=red]2012'nin En İyi 5 PC Oyunu
  • Bence Hitman 1. olmalıydı.

• şu dishonored denen grafikleri düşük ve hikayesi sıkıcı olan bir oyun nasıl olur da yılın en iyi 3.oyunu seçiliyor anlamıyorum bence Far Cry 3 1.liği haketti fakat Dishonored için aynı şeyi söyleyemem
  • Borderlands 2? Yere göğe sığdırılamayan Cod BO II? nerdeler? CoD öyle iyi böyle iyi CoD liste 1. si hani nerde? Liste bu olmalıydı. Dishonored da güzel ama bunlar varken ilk 5 e giremez. en iyi 10 olsaydı 6. sıraya yazardım.

5.Far Cry 3
    4.Max Payne 3
    3.Borderlands 2
    2.Assassin's Creed 3
    1.Hitman Absolution
  • bu listedeki her oyunu oynadım.dishonored a bir türlü ısınamadım. max 3 te eski günlerin özlemini dindiremedi bende doğrusu.. ama diğer 3 yapım.. özellikle hitman ve far cry 3 harbiden....
  • Dikkat ettiniz mi bilmem, bu sene üçler toplanmış. Max Payne 3, Far Cry 3, AC3, Diablo 3.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.