Şimdi Ara

[b]===FİAT ÇIKMA YEDEK PARÇA===[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
12.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FİAT ÇIKMA YEDEK PARÇA İHTİYAÇLARINIZI BURDAN SORABİLİRSİNİZ

• 2001 model fiat brava aracıma
    -ön ızgaralık
    -arka silecek motoru
    -ön sağ sol sinyal farları lazım hepsinin fiyatını sölersen teker teker memnun olurum 1 haftadır fiyat araştırmasındayım dolaşmadığım yer kalmadı ==)
  • 2005 model fiat marea liberty aracım için dikiz aynası kontrol düğmesi lazım...
    servis komple satıyor işime gelmiyor aslına bakarsanız ankara da birkaç çıkmacıya fiyat sordum ama uygununu arıyorum ;)
  • DİKİZ AYNASI KONTROL DÜĞMESINI TEK BULMAN BİR ŞANS OLUR SENIN İÇİN O TÜR PARÇALARI TEK SATMAZLAR ARKADAŞİM
  • ÖN İZGARA YOK ELİMDE SİLECEK MOTORUNUDA ANCAK SANRUFCULARDA Bİ İHTİMAL BULURSUN FARLARA GELİNCE SİNYAL FARI DEMİŞSİN AMA BİLDİĞİM KADARIYLA O FARLAR BÜTÜN CİFTİNİ 200 TL YE VERİRİM SANA
  • 2003 marea exclusive aracım için egzos manifoldu lazım olabilir (Eğer kaynakla halledemez isek). Paça elinizde var mı ve tabii ki fiyatı nedir. teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: goost

DİKİZ AYNASI KONTROL DÜĞMESINI TEK BULMAN BİR ŞANS OLUR SENIN İÇİN O TÜR PARÇALARI TEK SATMAZLAR ARKADAŞİM

eywallah araştırıyorum var aslında 40 - 45 tl çıkmacılar veriyor da benim arabaya yapacağım başka işler var o arada düğmeyi bulamazsam o fiyattan çıkmacıdan alacağız başka yolu yok
  • quote:

ÖN İZGARA YOK ELİMDE SİLECEK MOTORUNUDA ANCAK SANRUFCULARDA Bİ İHTİMAL BULURSUN FARLARA GELİNCE SİNYAL FARI DEMİŞSİN AMA BİLDİĞİM KADARIYLA O FARLAR BÜTÜN CİFTİNİ 200 TL YE VERİRİM SANA

hayır onlar bütün biliyorum bu çamurlukdaki sinyalleri diyorum+ oo ön farların ilerde merceklisi lazım olucak elinde varmı ?
  • senin marea aynası manuel değilmi
  • yok ya manuel olsaydı keşke elektrikli dikiz aynaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: n1say

quote:

ÖN İZGARA YOK ELİMDE SİLECEK MOTORUNUDA ANCAK SANRUFCULARDA Bİ İHTİMAL BULURSUN FARLARA GELİNCE SİNYAL FARI DEMİŞSİN AMA BİLDİĞİM KADARIYLA O FARLAR BÜTÜN CİFTİNİ 200 TL YE VERİRİM SANA

hayır onlar bütün biliyorum bu çamurlukdaki sinyalleri diyorum+ oo ön farların ilerde merceklisi lazım olucak elinde varmı ?

o sinyaller yok arkadaşim farlara gelince bakmam lazım merceklimi diye dönerim sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: n1say

quote:

arkadaşim farlar mercekli 200 tl dedigim elimdede var
  • slm arkadaş
    2004 stilo sağ sol far lazım içeriden sis li
    bi de beyaz ışık yapmak isiyorum zenon dışında nasıl olabilir. farlar mercekli olmadığından zenon yapamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustunh

slm arkadaş
    bi de beyaz ışık yapmak isiyorum zenon dışında nasıl olabilir. farlar mercekli olmadığından zenon yapamıyorum..

geçen hafta vardı sattım temizlerdi şansına küs zenon a gelince hb4 lambalar var ancak pek randıman alınmadığını biliyorum zenon gibi olmaz ama mercekli olmayan farlarad zenon takılır diye biliyorum arkadaşimda 97 model nissan maksima vardı taktırdı gayette güzel oldu
  • sağlık olsun
    eline geçerse yine pm atarsın
    kolay gele
  • quote:

quote:

slm arkadaş

geçen hafta vardı sattım temizlerdi şansına küs zenon a gelince hb4 lambalar var ancak pek randıman alınmadığını biliyorum zenon gibi olmaz ama mercekli olmayan farlarad zenon takılır diye biliyorum arkadaşimda 97 model nissan maksima vardı taktırdı gayette güzel oldu

arkadaş aslında benim farlada sorun yok sadece motorları bozuk yükseklik ayar motoru bulabilirmiyiz ya da bu sitiloya hangi motorlar uyar..
  • Fiat panda direksiyondan kumanda varmı elinizde acaba? Sol taraftaki; ses açma-kısma-mute fonksiyonu olan...
  • aracı boyatacağım. arkadaki FİAT ve BRAVOSX yazısı lazım. nekadar yeni o kadar iyi olur. varsa sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

slm arkadaş

arkadaş aslında benim farlada sorun yok sadece motorları bozuk yükseklik ayar motoru bulabilirmiyiz ya da bu sitiloya hangi motorlar uyar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Fiat panda direksiyondan kumanda varmı elinizde acaba? Sol taraftaki; ses açma-kısma-mute fonksiyonu olan...

arkadaşlar ufak incik boncuk parçalar ende olmaz uzgünüm
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.