Şimdi Ara

B 5,5 kasa passat almayı düşünüyorum yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba b5,5 kasa passat almayı dusunuyorum. 1.8 t yada 1.9 tdi. Alacagm araçlar 250 bin km üstünde ve otomatik olanarı var baktıklarım arasında. Bu kmlerde alınası en uygun 1.8 t midir yoksa 1.9 tdi mi. Tabi önemli olan bakımı fakat alırken baktırıp temiz dendikten somra alıp kullanma evresinde o kmlerde sorun sıkımtı çıkarma ihtimali yüksek olan hangisidr. Birde som soru o km de otomatık vites alınırmı alınırken neye dikkat edılmeli. Yaşadıgım yerde cok adam akıllı otomatık şanzıman ustası oldugunu sanmıyorum o yuzren alırken kendım nelere dıkkat etmelıyım. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben 1.8, 1.8T, 1.9 Tdi, 1.9 TDI (130'luk) kullandım, daha doğrusu sahibidiydim. 1.8t çok iyi kaçar, ama çok yakar. Düz 1.8 tavsiye etmyiyorum. 110'luk dizelleri çok ekonomiktir. 130'luk ları en idealidir, az yakar, iyi kaçar, otomatik şanzımanı sağlamdır...

Ama tüm bunlar 20 yıl önceydi!!!!! Şu an hangisini alırsan al pert durumdadır. 1.9 tdi'lerin en düşük kilometrelesi 500 bindir, o araçların km'leri her yıl rutin olarak düşürülür TR'de:):) Malum sitede tüm Passat'lar ilk 4 yılda 100 bine ulaşırken, eski Passatlar bir sonraki 30 yılda nedense 200-300 bin km'ye ulaşmıyor

• Passatın en güzel kasasıdır.99 b5 1.9tdi olanını var bende.110 beygirdir ama hiç ağır değildir bana gayet yetiyor.Uzun yolda yakıt olarak üzmez.Rutin bakımları edildiği sürece 800bin km görür.(youtube da örnekleri var)

Bu araçların dizellerinin kmsi ne asla güvenme.Adam 130luk olanı için orjinal 270bin diyor ama araç 75 beygir gibi gidiyor.

Dizellerini çok iyi taraman lazım.Biraz derli toplu olana zaten 50 üstü fiyat istiyorlar.En ideali 1.8t dir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayGlock

Passatın en güzel kasasıdır.99 b5 1.9tdi olanını var bende.110 beygirdir ama hiç ağır değildir bana gayet yetiyor.Uzun yolda yakıt olarak üzmez.Rutin bakımları edildiği sürece 800bin km görür.(youtube da örnekleri var)

Bu araçların dizellerinin kmsi ne asla güvenme.Adam 130luk olanı için orjinal 270bin diyor ama araç 75 beygir gibi gidiyor.

Dizellerini çok iyi taraman lazım.Biraz derli toplu olana zaten 50 üstü fiyat istiyorlar.En ideali 1.8t dir.
    1.8l'lerde de turbo arızası çok oluyordu. o yaşta hiçbir araç alınmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.