Şimdi Ara

Azmodan Fixlendi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler level 55'e kadar Azmodan farmladık şimdi 2 gündür giriyoruz Azmodan'dan eskiye göre çok az quest XP geliyor hemen peşinden sonraki acte geçiyorduk o actin başında da quest xp alıyorduk kısaca 1 kez azmodan kesmen 90bin xp civarında ediyordu.

Şimdi level 56'yım helldeki bossları kestik resmen ilerlemiyor çin işkencesine döndü bizim arkadaşlar daha önce çok fazla Azmodan farmlayıp 60 olmuştu ben don gibi kaldım ortada acil 60 olmam lazım ne öneriyorsunuz?

• evet nerflediler en fazla 3 kez xp alabiliyosun
  • Act II

2.The Road To Alcarnus

Lieutenant Vachem

Bu questi seri seri farmlarsam çok iyi xp alırsın hell seviyesinde ben 2 saatte 57 den 60 a geçmiştim.Ben 3 dk da 2 kere yapıyorum questi space e basa basa konuşmaları hızlı hızlı geçersen iyi olur senin için.
  • Oyunuda ilerleyerek ol 60 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil_Miyu

Act II

2.The Road To Alcarnus

Lieutenant Vachem

Bu questi seri seri farmlarsam çok iyi xp alırsın hell seviyesinde ben 2 saatte 57 den 60 a geçmiştim.Ben 3 dk da 2 kere yapıyorum questi space e basa basa konuşmaları hızlı hızlı geçersen iyi olur senin için.

Bunu biliyorum 1 saatte 1 level atlanabiliyor 55'ten sonra zaten şu anda bunu yapabiliyorum mecbur.

Oyunda ilerleyerek 60 ol diyen arkadaş haklısında oyun 2 kez bitti sıktı solo,partiyle takılıyorduk onlar 60 oldu ben kaldım beni bekliyorlar inf. için o yüzden daha seri atlamam lazım.
  • Hellde ilerleyerek de kısa sürede 60 olabilirsiniz. Hem elitelerden daha fazla eşya düşüyor bölüm sonu bosslarına kıyasla.
  • Zoltun Kulle'yi keserek farm yapabilirsiniz, görevini teslim edince dolgun bir exp veriyordu.
  • 3 Kişi Hell'de çok seri bir şekilde Act IV'ün ilk bölümünü oynayarak level 60 oldum dün gece her seferinde 80k xp geliyor,eğer yanınızda sağlam birisi varsa o farmı deneyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.