Şimdi Ara

Aziz Yıldırım: 'Türkiye sallanacak'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
141
Cevap
4
Favori
3.667
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Aziz Yıldırım: 'Türkiye sallanacak'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2071 Mesaj
    fazla sallamasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    depremi önceden bilen mahlukatlarda belli hani şimdi yazıpta ceza almayayım

|
    |

GALATASARAY
  • Binbaşı
    1268 Mesaj
    Yine transferin son günlerine kadar beklenir sonra avuçlar yalanır sezon başlar...
    |
    |
    |
    |
    bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani maçla ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptın, tamer beye söylüyorum; " ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiğimizde tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçları sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk. A.Y.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Beyler bu yaz Dünya kupası da avrupa kupası da yok

o yüzden daha çok transferler konuşulacak
    |
    |

bu arada serdar taşçı ve gökhan inler türk statüsünde mi oynar gelirse ?
    |
    |
    must be able to cross both fire and water. The script must be something that has the power to do this."

Akira Kurosawa
  • Yarbay
    10329 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz
    kimse yıldız ne bilmezken bu adam öğretti herkese yıldızı...

Kusura bakma ama yaşını bu kadar belli etme. Aziz Yıldırım'dan önce de bu ülkeye yıldızlar geldi. Okocha, Schumacher, Amokachi, Hagi ilk aklıma gelenler.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

quote:

Orijinalden alıntı: OZGUP

Deprem mi olacakmış
    depremi önceden bilen mahlukatlarda belli hani şimdi yazıpta ceza almayayım

Foruma "Felipe Melo" yazmak ceza sebebi mi?

Bilinç altına kötü yerleşmiş Felipe Melo her olayda adamı hatırlıyorlar

|
    |

GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    468 Mesaj
    Turkiyede oynamayi kabullenebilecek her yabanci FBden teklif geldiginde her zaman once Galatasaraya sorduracaktir kendini artik. Drogba Sneijder ve samp.ligi sayesinde durum bu. Fenerbahcenin toparlamasi icin yuksek yillik para teklif etmesi lazim ki gelsinler. Ornegin Ronaldinho Galatasarayda yillik 3.5m euroya oynarsa ayni haliyle Fenerbahceden 5m euro ister.

BENCE.

• Yarbay
    2074 Mesaj
    quote:

kimse yıldız ne bilmezken bu adam öğretti herkese yıldızı. ama bu sene son şansı en az; 3 tene sağlam yabancı 2 tane de iyi türk futbolcu lazım..

Bizim yolumuza taş koyan "bence" bu düşünce. Ben taraftarın sağa sola hava atacağı R.Carlos gibi adamları istemiyorum. R.Carlos bu ülkeye gelmiş en büyük futbolcudur. Futbol tarihinin en büyük sol bekidir. Kaldırmadığı kupa, almadığı ödül kalmamıştır vs vs.. Ama Fenerbahçe'ye saha içinde pek birşey vermemiştir. Misal Andre Santos Carlos'a göre çok daha başarılı bir transferdir. Eğer yine bu kafayla gider, bu tarz oyuncular alırsak işimiz yaş.. Ki Aziz Yıldırım'ı biraz tanıyorsak, böyle adamları transfer etmeye bayılır. Sonra suç hocaya çıkar, "Bak ben sana Anelka'yı aldım, sen adamı sağ kanada koydun" diye. İyide ben Anelka'yı istemedimki..

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    İşte bu be.
    Büyük başkan alıcam dediyse alır.HER SENE ALDIĞI GİBİ
    |
    |
    FRIENDS Arrow / Blue Mountain State / Breaking Bad / Chuck / Da Vinci's Demons / Game of Thrones / Gossip Girl / House M.D. / How I Met Your Mother / Lost / Misfits / Prison Break / Shameless / Sherlock / Siberia / Skins / Spartacus / Supernatural / The Big Bang Theory / The Walking Dead / Black Sails / Vikings / House of Cards / American Horror Story / Dexter / The 100 / The Oz
  • Yarbay
    5599 Mesaj
    Her zaman ki gibi abarttığı doğru ama neden yıldız transferine kimse inanmıyor onu anlamadım.Zengin kulüp sonuçta ,gidip 2-3 tane yıldız alabilir gayet normal bence.

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Her zaman ki gibi abarttığı doğru ama neden yıldız transferine kimse inanmıyor onu anlamadım.Zengin kulüp sonuçta ,gidip 2-3 tane yıldız alabilir gayet normal bence.

Maddi durumumuzun parlak olduğunu düşünmüyorum

|
    |

Orijinalden alıntı: iuvenis

Turkiyede oynamayi kabullenebilecek her yabanci FBden teklif geldiginde her zaman once Galatasaraya sorduracaktir kendini artik. Drogba Sneijder ve samp.ligi sayesinde durum bu. Fenerbahcenin toparlamasi icin yuksek yillik para teklif etmesi lazim ki gelsinler. Ornegin Ronaldinho Galatasarayda yillik 3.5m euroya oynarsa ayni haliyle Fenerbahceden 5m euro ister.

BENCE.

40 yıılık tinerciyim böyle kafa görmedim
    |
    |
  • Binbaşı
    1268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iuvenis

BENCE.

Uefa kupasını aldıktan sonra avrupada ne başarınız var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Mete.

quote:

kimse yıldız ne bilmezken bu adam öğretti herkese yıldızı. ama bu sene son şansı en az; 3 tene sağlam yabancı 2 tane de iyi türk futbolcu lazım..

Bizim yolumuza taş koyan "bence" bu düşünce. Ben taraftarın sağa sola hava atacağı R.Carlos gibi adamları istemiyorum. R.Carlos bu ülkeye gelmiş en büyük futbolcudur. Futbol tarihinin en büyük sol bekidir. Kaldırmadığı kupa, almadığı ödül kalmamıştır vs vs.. Ama Fenerbahçe'ye saha içinde pek birşey vermemiştir. Misal Andre Santos Carlos'a göre çok daha başarılı bir transferdir. Eğer yine bu kafayla gider, bu tarz oyuncular alırsak işimiz yaş.. Ki Aziz Yıldırım'ı biraz tanıyorsak, böyle adamları transfer etmeye bayılır. Sonra suç hocaya çıkar, "Bak ben sana Anelka'yı aldım, sen adamı sağ kanada koydun" diye. İyide ben Anelka'yı istemedimki..

Hangi düşünce taş koyuyor sence anlamadım ?
    roberto carlos saha içinde fenerbahçeye birşey vermedi mi ? emin misin hocam
    anelka başarısız bir transfer midir

• Yarbay
    2234 Mesaj
    Gelsin gelsin, 2 tane kötü sonuç alınca A.Yıldırım soyunma odasına iner, Morinyoda noluyoruz lan diyip basına açıklama yapar. 3. kes dünyaya rezil olursunuz
    |
    |

Koyu kısımdan yaşça genç olduğunu varsayıyorum.

Aziz Yıldırım'ın ilk büyük transferi K.Anderson'dur ve tamamen Jardel'e misilleme amaçlı yapılmıştır... Öncesine zaten girmiyorum
    |
    |
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.