Şimdi Ara

Aziz Yıldırım (Şike Yapsak Söylerdim) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu adam yeni trolümüz 1 haftadır takip ediyorum, takmayın yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ice planet

konuyu okumaktan üşenenlere şurayı kopyalayayım yeter

Şunu bilin; biz haklıyız, şike yapmadık. Yapsak da bunu memnuniyetle, açıkça söylerim, korkmam. Çünkü Fenerbahçe’ye hizmet için yapmışımdır.

Fenerbahçe'nin şikeye ihtiyacımı varmışta yapsam bunun için yapardım diyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Bu adam yeni trolümüz 1 haftadır takip ediyorum, takmayın yani.

birisini bloklarlek

blok... yazıp karşıdakinin üzülmesini bekleyecek birini takmamalılar bence
  • Fenerbahçe şike yapmıştır. Aziz dünkü çocuk değil, tabiki yapsa söylemez. Bu lafın doğruluğuna inananların samimi olmadığını düşünüyorum.

Bugün FB şampiyon, seneye BJK olur, bir sonraki sene GS olur; bu devam eder gider. Ancak Şike olayı FB tarihine kara harflerle yazılmıştır ve devamlı orada kalacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

Fenerbahçe şike yapmıştır. Aziz dünkü çocuk değil, tabiki yapsa söylemez. Bu lafın doğruluğuna inananların samimi olmadığını düşünüyorum.

Bugün FB şampiyon, seneye BJK olur, bir sonraki sene GS olur; bu devam eder gider. Ancak Şike olayı FB tarihine kara harflerle yazılmıştır ve devamlı orada kalacaktır.

fenerbahçe yapmadı

aziz yıldırımın kendi halt yemeleri. fenerbahçe sahada kazandı zaferleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

Fenerbahçe şike yapmıştır. Aziz dünkü çocuk değil, tabiki yapsa söylemez. Bu lafın doğruluğuna inananların samimi olmadığını düşünüyorum.

Juventus aklanmadı mı ? aklandı.
    biz de elbet aklanacağız bu yarın olur 1 yıl sonra olur 10 yıl sonra olur gerçekler elbet ortaya çıkacak.

Rakip Nefretini kullanarak FB şike yapmıştır gerisi beni ilgilendirmez tarzı yorumlar oldukça komik bugün bizi şikeden suçlayan savcılar,polisler hepsi görevinden alındı.

yarın bir gün adalet size de lazım olacak o zaman göreceğim ben sizi.

• Kesinlikle öyledir. Hayırlısı bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.