Şimdi Ara

Aziz YILDIRIM Şekeri 350'ye yükseldi Hastaneye Kaldırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

NTV

• quote:

Orijinalden alıntı: ölümünefener

Şişli eftal hastanesine kaldırılıyor.

NTV

350 mi?
    Allah acil şifalar versin.
    çok yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: admylmz

quote:

Orijinalden alıntı: ölümünefener

Şişli eftal hastanesine kaldırılıyor.

NTV

350 mi?
    Allah acil şifalar versin.
    çok yüksek.

350 evet,NTV SPOR geçer son dakika.
  • Allah acil şifa versin. Umarım durumu kötüye gitmez. Tutuksuz yargılanması gerek yeter artık.
  • NE HASTANESİ YA CEZA EVİ REVİRİNE KALDIRMIŞLAR BU ADAMI ÖLDÜRÜP KURTULACAKLAR GALİBA TERÖRİST MÜ BU YA ADAM ÖLÜYOOOO FARKINA VARIN ARTIK....
  • Savcı sen Turk adaletine belki hesap verecebilirsin ama Allaha nasıl hesap vereceksin hiç dusundunmu?
  • Bu olayın sonu Pardon filmine benzeyebilir.

Adalet dediğiniz şey o kadar da adil değil demek.
  • Yazık günah yahu.insan o insan.ölürse hesabını kim verebilecek vebalini kim alabilecek acaba!
  • Durumu çok ağır diyenler var. Noluyoruz lan?!
  • 350 mı yuhh
  • Şişli Etfaldeki arkadaşımla az önce konuştum. Aziz Başkanın durumu çok ciddi... @riqquelme @EmreBol @ugurpek @fatih0505

Allah yardımcısı olsun.

Aslında çok şey yazacağım buradaki insanlar hakkında. Ama insan diyerek baştan yanlış yapıyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Şişli Etfaldeki arkadaşımla az önce konuştum. Aziz Başkanın durumu çok ciddi... @riqquelme @EmreBol @ugurpek @fatih0505

Allah yardımcısı olsun.

Aslında çok şey yazacağım buradaki insanlar hakkında. Ama insan diyerek baştan yanlış yapıyorum....

• Öbür konuyu silmis modatörler
    Silinen konuda kurallara aykiri birsey yoktu.

Ben trabzonluya "hamsi" dedim diye 7 gün banlandim, colossus_ aziz yildirima ölsün dedigi mesaji yazali 1saatten fazla olmus ama hala banlanmamis!!!!!!

Bir konu aciyoruz yok konu disi yok rakip takimlarla "alay etdik " diye kapaniyor. (örnek:http://forum.donanimhaber.com/m_50875607/tm.htm)
    Ama rakip takim taraftarlari istedikleri gibi egleniyor istedigi konulari aciyor , bu konular ne kilitleniyor nede siliniyor.

Demekki rakip takimlara cok aci cektirmisiz bu yüzden bütün hepsi fenerbahceye karsi.

Not:bu mesaji o kapatilan konuya yazacaktim ama ben gönderdigimde konu silinmisdi bile.

• Hesabını veremeyecekleri birşey meydana geldiğinde bu kadar boş konuşan insan nereye kaybolacak çok merak ediyorum.

Başkanın Allah yardımcısı olsun.
  • Bu arada ben konuşmadım Twitter'da biri Tweet atmış. İnşallah ciddi bir şeyi yoktur. Allah yardımcısı olsun....
  • Durumu iyiye gidiyormuş, koma durumu yokmuş.
  • İyi bari. İnşallah kavuşur sağlığına....
  • Dayan Aziz Baba... Dayan Büyük insan...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.