Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aziz Yıldırım Seçimi Kazanırsa Daha Fenerbahçe'yi Tutmıcam

30
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Aziz Yıldırım Seçimi Kazanırsa Daha Fenerbahçe'yi Tutmıcam
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      650 Mesaj
      30 Nisan 2018 15:40:01 Konu Sahibi
      Çokta umrumuzda falan gibi cümleler etmeyin bir zahmet. İnternet ortamı, başkalarının düşüncelerini görmek, iletişim kurmak için burdayız. Umrunda değilse kapat gitsin yani.

Tutmayı bırakıp tabi ki Türkiye'den başka takımı desteklemeyeceğim ama en azından askıya alacağım gidene kadar. Ne zaman vizyonlu biri gelir desteklemeye başlarız.

30 yaş üstü çöplerin toplandığı, plansız, programsız, gelecek adına hiç bir şey düşünülmeyen, vizyonsuz bir takımı desteklesem ne olur desteklemesem ne olur...

Fenerbahçe düzgün şekilde yönetilir, şansızlıkla başarısız falan olur neyse ama ben artık bu berbat yönetimi, bu vizyonsuzluğu çekemiyorum. Artık başkalarının şampiyonluklarını izlemekten bıktım.

Ayrıca spor bu eğlenmek için var.

|
      |
      30 Nisan 2018 18:25:08
      Aziz Yıldırım tekrar seçilirse taraftarda büyük bir kırılma olacak.

Bütün taraftarlar Ali Koçu istiyor yeni bir heycan olacak taraftar için. Bu sene görüyoruz işte taraftar destek olmazsa hiç bir şey olmaz . Fenerbahçenin gücü taraftardır. Aziz Yıldırım bırakmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      30 Nisan 2018 19:51:58
      Zaten taraftarın %70'i böyle düşünüyor, tek dayanma gücümüz 1 ay sonraki seçimden.
      |
      |
      30 Nisan 2018 20:39:56
      Ben zaten uzun süredir tutmuyorum her türlü desteği çektim..Bunlarda benim kendi çapımda protestomdur..

* Maça giderdim kombine alırdım 4 yıldır almıyorum.
      * Feneriumdan iyi kötü her sene forma alırdım 4 yıldır almıyorum.

Kötü olan desteklenmez iyi günde kötü günde taraftar diye bir saçmalık yoktur. Ama iyi oldu aziz sayesinde kendime yeni hobiler buldum fb de umurumda değil artık.. haa birgün yeni biri başkan olursa yeniden başlarız desteklemeye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonbornx -- 30 Nisan 2018; 20:40:39 >
      |
      |
    • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 9 saat 2 dakika kadarı kaldı.
      30 Nisan 2018 23:28:52
      Haziran ayı hem Fenerbahçe hem de Türkiye Cumhuriyeti için çok kritik olacak.

|
      |
      01 Mayıs 2018 21:51:47
      bi yerde rastlarsın, bi şarkı dinlersin, bıraktım sanırsın aniden aklına geliverir.

bir yerde tesadüf sarıyla lacivert yanyana gelmiştir, birileri yanından "kuşandık sarı laciyi" diye mırıldanarak geçer
      metroda birisi çarşaf gibi spor sayfasını açmış okuyodur gazetenin ucundan görürsün fenerbahçeyi, nere gitsen karşına çıkar hatırlatırlar

kimse bırakamaz fenerbahçeyi
      Mustafa Kemal Paşa, oturduğu koltuktan güçlükle kalkmaya çalıştı. Çünkü kaburga kemikleri hala ağrılar içindeydi. Paşa’ya doğru kalbimde mutlak, bir hürmetle gittim. O mütevazi odada bütün gençliğin, "Bir millet yaşasın diye ölmeyi göze alan kararını temsil ediyordu. Ne saray, ne şöhret, ne herhangi bir kudret, onun o odadaki büyüklüğüne yaklaşamaz.” Gittim, elini öptüm. Halide Edip ADIVAR
    • Yüzbaşı
      650 Mesaj
      02 Mayıs 2018 00:31:52 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

bi yerde rastlarsın, bi şarkı dinlersin, bıraktım sanırsın aniden aklına geliverir.

bir yerde tesadüf sarıyla lacivert yanyana gelmiştir, birileri yanından "kuşandık sarı laciyi" diye mırıldanarak geçer
      metroda birisi çarşaf gibi spor sayfasını açmış okuyodur gazetenin ucundan görürsün fenerbahçeyi, nere gitsen karşına çıkar hatırlatırlar

kimse bırakamaz fenerbahçeyi
      Bırakmaktan kasıt daha çok maçları izlememek, hiç bir şekilde destek olmamak vs. Yani arada sırada ligde neler oluyor diye bakılır tabi...

|
      |
      02 Mayıs 2018 02:43:46
      Aziz Yildirim yine baskan olursa tutacak bir Fenerbahçe kalmaz ortada zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yüzbaşı
      650 Mesaj
      02 Mayıs 2018 15:05:10 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: fb.1907

Aziz Yildirim yine baskan olursa tutacak bir Fenerbahçe kalmaz ortada zaten
      Tahminim 2000 seyirci ortalaması falan olur.

|
      |
      02 Mayıs 2018 15:44:18
      bırakmak şöyle olur :eskiden fener gol yiyecek diye korkarken şimdi gol yese diye umutlanmak eskiden gol yiyince sinir krizine girip yenilgi halinde sabaha kadar uyuyamazken şimdi gol atınca üzülmek aykutun fenerin arsen wengeri olacağını hayal edip umutsuzluğa kapılmak fenerin maçını iple çekerken maçın gollerini bile seyretmeye üşenmek.işte bir taraftar takımını böyle bırakır eğer aziz aykut ikilisi devam ederse bende tamamen bırakmayı düşünüyorum fenerbahçemi.
      |
      |
      02 Mayıs 2018 15:46:52
      Desteklemeyecegim izlemeyecegim daha dogru

Ayrica kimse gelip iyi gunde kotu gundr felsefesini yapmasin birakin su isleri bu olay iyi kotu gun olayi degil

Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
    • Binbaşı
      1277 Mesaj
      02 Mayıs 2018 16:01:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Desteklemeyecegim izlemeyecegim daha dogru

Ayrica kimse gelip iyi gunde kotu gundr felsefesini yapmasin birakin su isleri bu olay iyi kotu gun olayi degil
      Aynen öyle. Zaten kötü günde de desteğimizi zamanında verdik 3 Temmuz dönemlerinde falan, o yüzden özellikle bazı Aykut seviciler çıkıp da bize laf edemez! Bu olay kötü gün, iyi gün olayı değil dediğiniz gibi, bambaşka bir şey, takımı bir diktatör yönetiyor neyin desteğinden bahsediyorlar acaba bu kötü-iyi gün muhabbeti yapanlar?

Ayrıca bir şey daha; Galatasaray'ın da durumu içler acısı o liseli tayfa yüzünden. Onlar da bizimle benzer kaderi paylaşıyorlar. Ama onlarda en azından Fatih Terim ölene kadar sessizlik devam eder. Fatih Terim gibi bir kozları var. Başları sıkışınca kullanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 2 Mayıs 2018; 16:2:32 >

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)

• Teğmen
      239 Mesaj
      02 Mayıs 2018 16:42:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Aynen öyle. Zaten kötü günde de desteğimizi zamanında verdik 3 Temmuz dönemlerinde falan, o yüzden özellikle bazı Aykut seviciler çıkıp da bize laf edemez! Bu olay kötü gün, iyi gün olayı değil dediğiniz gibi, bambaşka bir şey, takımı bir diktatör yönetiyor neyin desteğinden bahsediyorlar acaba bu kötü-iyi gün muhabbeti yapanlar?

Ayrıca bir şey daha; Galatasaray'ın da durumu içler acısı o liseli tayfa yüzünden. Onlar da bizimle benzer kaderi paylaşıyorlar. Ama onlarda en azından Fatih Terim ölene kadar sessizlik devam eder. Fatih Terim gibi bir kozları var. Başları sıkışınca kullanıyorlar.

Alıntıları Göster
      Fener'in durumu içler acısı değil ki bu yüzden. Aziz Yıldırım bir fani, bu seçimde gitmese 3 sene sonra 5 sene sonra eninde sonunda gidecek. Fener'de bizdeki gibi bir grubun kocaman kulüp üstünde kurduğu bir hegemonya yok. Aziz'in gidişi Fener'in çoğu sorununu çözer.

Bizde öyle değil. Galatasaray Galatasaray diyoruz ama bu kulübün Abdurrahim Albayrak-Ali Dürüst tarzı yöneticileri olmadan şampiyonluğu yok neredeyse son 30 yılda. Bunların alternatifi de gelmiyor alttan. Fatih Terim'le beraber Albayrak ve Dürüst bu işi bıraktıkları veya öldükleri zaman Galatasaray çok büyük zorluklarla karşılaşacak Fenerbahçe ve Beşiktaş ile rekabet etmekte. Beşiktaş'ın son 20 yılda düştüğü konuma düşebiliriz ilerde, 6-7 senede bir zoraki şampiyonluklar falan.

• Yüzbaşı
      650 Mesaj
      02 Mayıs 2018 19:43:05 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2019

Fener'in durumu içler acısı değil ki bu yüzden. Aziz Yıldırım bir fani, bu seçimde gitmese 3 sene sonra 5 sene sonra eninde sonunda gidecek. Fener'de bizdeki gibi bir grubun kocaman kulüp üstünde kurduğu bir hegemonya yok. Aziz'in gidişi Fener'in çoğu sorununu çözer.

Bizde öyle değil. Galatasaray Galatasaray diyoruz ama bu kulübün Abdurrahim Albayrak-Ali Dürüst tarzı yöneticileri olmadan şampiyonluğu yok neredeyse son 30 yılda. Bunların alternatifi de gelmiyor alttan. Fatih Terim'le beraber Albayrak ve Dürüst bu işi bıraktıkları veya öldükleri zaman Galatasaray çok büyük zorluklarla karşılaşacak Fenerbahçe ve Beşiktaş ile rekabet etmekte. Beşiktaş'ın son 20 yılda düştüğü konuma düşebiliriz ilerde, 6-7 senede bir zoraki şampiyonluklar falan.

Alıntıları Göster
      Sizde en azından kurtaran adam duruyor dostum bir kaç sene biz de başarı olan en fazla ama en fazla 2 sene durabilir.

Zico şansızlıklar yaşamasa Şampiyonlar Ligi’nde yarı final oynatacaktı. Hilario o topu tutmasa... Ne oldu? Ertesi sene kovuldu ve Şampiyonlar Ligi gruplarını sonuncu bitirdik. Daha da katılamadık sonra zaten.

Yani düşün Şampiyonlar Ligi yarı finalinden dönen (finalist Chelsea’yi geçecekti belki devamı da gelecekti) takım ertesi seneyi grubunu sonuncu tamamlayarak bitiriyor ve daha da katılamıyor.

Nisan’da şampiyon yapan hoca kovuluyor sonradan da.

Başarıyı cezalandırıyor sadece başka hiç bir şey değil. Kişisel menfaatler, ego...

Bizim durum sizden beter

• Teğmen
      239 Mesaj
      02 Mayıs 2018 20:23:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Curieux

Sizde en azından kurtaran adam duruyor dostum bir kaç sene biz de başarı olan en fazla ama en fazla 2 sene durabilir.

Zico şansızlıklar yaşamasa Şampiyonlar Ligi’nde yarı final oynatacaktı. Hilario o topu tutmasa... Ne oldu? Ertesi sene kovuldu ve Şampiyonlar Ligi gruplarını sonuncu bitirdik. Daha da katılamadık sonra zaten.

Yani düşün Şampiyonlar Ligi yarı finalinden dönen (finalist Chelsea’yi geçecekti belki devamı da gelecekti) takım ertesi seneyi grubunu sonuncu tamamlayarak bitiriyor ve daha da katılamıyor.

Nisan’da şampiyon yapan hoca kovuluyor sonradan da.

Başarıyı cezalandırıyor sadece başka hiç bir şey değil. Kişisel menfaatler, ego...

Bizim durum sizden beter

Alıntıları Göster
      Aslında bizde de durmuyor. Lucescu kovuldu, Terim ve ekibi 2013'te safdışı edildi. Muhtemelen bu seferde de benzer bir senaryoyla karşılaşacağız, 1-2 yıl sonra Abdurrahim de Terim de gidecek bir şekilde.

Aziz giderse bu yazdıklarının hepsi bertaraf olur. Aziz'den başka ne var ki bunu kontrol edecek Fb içinde?

• Binbaşı
      1706 Mesaj
      02 Mayıs 2018 21:24:51
      Çemişgezek spor u mu tutacaksınız ?
      |
      |
      03 Mayıs 2018 01:51:16 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2019

Aslında bizde de durmuyor. Lucescu kovuldu, Terim ve ekibi 2013'te safdışı edildi. Muhtemelen bu seferde de benzer bir senaryoyla karşılaşacağız, 1-2 yıl sonra Abdurrahim de Terim de gidecek bir şekilde.

Aziz giderse bu yazdıklarının hepsi bertaraf olur. Aziz'den başka ne var ki bunu kontrol edecek Fb içinde?

Alıntıları Göster
      Haklısın hocam ama gitmiyor işte problem o. 20 sene oldu.

Vizyon, istikrar gelsin yeter ya. Ali Koç’un dediği gibi önce Benfica gibi takımların seviyesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curieux -- 3 Mayıs 2018; 1:51:49 >

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 9 saat 2 dakika kadarı kaldı.
      03 Mayıs 2018 02:03:42

3 Mayıs Türkçülük günümüz kut'lu olsun.

|
      |
      Türkçü2018 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      03 Mayıs 2018 08:20:29
      Bende çok denedimde uzak kalamıyorum takımımdan. Düşünmeyin yönetimsel tarafları

|
      |
      03 Mayıs 2018 17:08:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

3 Mayıs Türkçülük günümüz kut'lu olsun.
      Kutlu olsun!
      |
      |

Reklamlar
sohbet
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Blogio
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.