Şimdi Ara

Aziz Yıldırım gidince ( Hayal ve Mutluluk Konusu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce ne olur ? Tüm takım nasıl değişir ? Kısaca siz başkan olsaydınız neler yapmaya çalışırdınız ? Hayaliniz ne olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam hayal gücü bile bırakmamış bizde

• Hiçbir şey olmaz. Adam bir enkaz bıracak, o enkazı kim toplayacak? Ali Koç gelse bile tam anlamıyla kendini takıma adayacak mı? Başarabilecek mi? Kulübün başarısı olmadığı için başarı gelirisi düştü, kaynaklar da azaldı. Nasıl olacak gerçekten? Gs gibi arazi mi satıcaz biz de?
  • yav bırakmıcak adam 2018 e kadar. hatta 2018 de aday olacak yine bırakmayacak. salın fenerbahçeyi bi süre bence
  • Aziz bakmayin faydasi etkiside klube coktu baya bir guc kaybi yasarlar gese gibi bocalama donemi olur tek artilari koc un gelmesi ama oyle oluk oluk para akmaz sponsprlari saglam olur ama degisen bisey olmaz aziz varkende koc sayesinde bunlar hallediliyordu

• benim adağım var fakir fukurayı doyuracam
    dilençilere para verecem
    çocuklara şeker falan alacam
  • dalga fln gecmek icin solyemiyorum, ciddi ciddi ben Aziz yildirimin 2. Ilhan cavcav olcagini dusunuyorum. Allah uzun omur versin ama vefat edene yada cok yaslanip akil sagligini yitirene kdr birakcagini dusunmuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

dalga fln gecmek icin solyemiyorum, ciddi ciddi ben Aziz yildirimin 2. Ilhan cavcav olcagini dusunuyorum. Allah uzun omur versin ama vefat edene yada cok yaslanip akil sagligini yitirene kdr birakcagini dusunmuyorum.

Bize gerek yok ki adam zaten bırakmıyor

Yargıtay karar versin bırakacam dedi ali koç ne olursa olsun adayım dedi gazı aldılar şimdi aynen devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz yıldırımın yargıtay kararıyla filan birakmaz. sadece olan süreyi uzatmak ve kimsenin sesi çıkmaması için zaman kazanıyor.

bak bugun de açıklama yapti. ligde şampiyonluk ve avrupada kupa gelmeden bırakmam diyor. yani avrupada kupa gelsede bırakmayacak
  • Aziz Yıldırım ölümsüzmüş beyler.
  • Fenerbahçe'nin kurtuluşu, hatta kurtuluşundan ziyade en güçlü haline geçmesi BREZİLYA'DAN geçer.
    Bu takımın alt yapıya bi'sürü brezilyalı genç getirmesi lazım. Futbolda tekrar güney amerika tarzı yükseliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guvercinko

Fenerbahçe'nin kurtuluşu, hatta kurtuluşundan ziyade en güçlü haline geçmesi BREZİLYA'DAN geçer.
    Bu takımın alt yapıya bi'sürü brezilyalı genç getirmesi lazım. Futbolda tekrar güney amerika tarzı yükseliyor.

Aynı şeyi galatasaray içinde söylüyorum hocam , Vallahi bak bırak klüplerden oyuncu toplamayı 10 kişilik bi ekip rio sahillerine inip ordan 17 18 yaşlarında gençleri toplayıp getirseler , Takım kursalar şuan ki fenerdende galatsaraydan'da x5 kat iyi top oynarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

quote:

Fenerbahçe'nin kurtuluşu, hatta kurtuluşundan ziyade en güçlü haline geçmesi BREZİLYA'DAN geçer.

Aynı şeyi galatasaray içinde söylüyorum hocam , Vallahi bak bırak klüplerden oyuncu toplamayı 10 kişilik bi ekip rio sahillerine inip ordan 17 18 yaşlarında gençleri toplayıp getirseler , Takım kursalar şuan ki fenerdende galatsaraydan'da x5 kat iyi top oynarlar.

Çok bütçe gerektiren bi olay değil sonuçta.
    Umarım Antalyaspor gibi 2. klasman bi takım yapar bu işi.
    Eğer Antalya yaparsa, 5-10 sene sonra ne Fener, ne Cimbom şampiyon olamaz senelerce

• quote:

quote:

quote:

Eğer Antalya yaparsa, 5-10 sene sonra ne Fener, ne Cimbom şampiyon olamaz senelerce

Ya hocam bizde işler biraz lobi , taraftar , medya gücü ile dönüyo şu osmanlı varya net söylüyorum sizin veya bizim yönetim medyamız ellerinde olsa o zencilerle çok rahat şampiyon olurlardı bu ligde. Anadolu takımlarının nerdeyse bir coğu bizden iyi oyunculara sahip ve daha iyi top oynuyolar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ya hocam bizde işler biraz lobi , taraftar , medya gücü ile dönüyo şu osmanlı varya net söylüyorum sizin veya bizim yönetim medyamız ellerinde olsa o zencilerle çok rahat şampiyon olurlardı bu ligde. Anadolu takımlarının nerdeyse bir coğu bizden iyi oyunculara sahip ve daha iyi top oynuyolar.

Doğru. Anadolu takımı taraftarlarına sabır diliyorum

• Gitmesi yetmez. Gitse de onu yalayan şakşakcı zihniyet camiaya zarar vermeye devam eder. Boşa hayal kurmayın.

O ve onun zihniyetinin komple gebermesi, temizlenmesi gerek. Yeni bir vizyon, yeni yüzler, işini doğru yapan, doğru yapanı da cezalandıran değil istikrara önem veren değerler lazım camiaya.
  • Hayali bile guzel

• Öyle bi hayal yok

Deniyorum ama olmuyor

• Aziz gidince bir bocalama oluşturup klüpte tekrar dönebilir. Yönetim kurulu istedi diye yapmadığı şey değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TFF başkanlık koltuğu boşalacak ki oraya gidecek. Bunların hamuru aynı. Bu tipler daha büyük koltuğu görmeden kalkmıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.