Şimdi Ara

Aziz Yıldırım: ''Arabayı çalmayı düşündüm ama anahtarı açmadan vazgeçtim''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakime sordum: ''arabayi çalmayi düsündüm ama anahtari açmadan vazgeçtim bunun cezasi var mi?'' diye sordum dedi.

• Peki o arabayi calmaktan vazgecen diger kisiler ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben anlamadim
  • Her zamanki gibi onca laf arasından bir tane örnek çekilecek. Klasik Türkiye, 'yaptıysam Fenerbahçe için yaptım' vol.2

Örnek biraz saçmaydı ama çok fazla abartılır, azıcık yurdum insanını tanıyorsam.
  • mesela diyor, araba çalmayı düşündüm ama çalmadım bu suç mudur diyor
    şike yaptıysam fener için yaptım diyor

ve bunlara rağmen başkan adayı olabiliyor daha acısı insanlardan destek görüyor.
  • Sakin ol Sampuan kullanıcısına yanıt
    Arabanın anahtarını çalmış, arabaya girmiş anahtarı sokmuş ama çalmaktan vazgeçmiş.

• Uff yasayi anlatmak icin ornek veriyor ama ileri zekalar atladi yine

• bizde tam çalıntı aracı bulmuşuzanahtarı falan geçin kaçıncı eldi bu araç onu söyleyin önce
  • Şike ile araba çalmak arasında fark var.Şikenin sahaya yansıyıp yansımadığını ölçebilir misin?Kimine göre yansımıştır kimine göre yansımamıştır(bana göre o maçların tamamı temizdir).Bu ölçülebilir bir şey değil.Ama araba çalmak başka bir şey.Arabayı ya çalmışsındır ya da çalmamışsındır.İkisi arasında fark var
  • bende herkesten farklı anlamışım galiba. Orda diğer takımlardan bahsedip onlar için; anahtarı soktu ama arabayı çalmadı diye suçsuz mu sayılacaklar, demek istedi sandım :)
  • statius kullanıcısına yanıt
    ben anladim sanki arabayi calacakmis, anatari calmis arabayi calistirmak istemis ama araba calismamis o da vazgecmis. bunun cezasi nedir?
  • ''fenerbahçe'nin sportif başarısı yok diyorlar. 15 senede 5 şampiyonluğumuz var. 3 sene de son hafta boğazlandık, etti mi sana 8..''

ulu insan, büyük başgann
  • bir "ikiyüzlü olmayanların bu kulübe başkan olmaması gerektiğini düşünüyorum" değil

• anahtarı nasıl bulmuş?

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Uff yasayi anlatmak icin ornek veriyor ama ileri zekalar atladi yine

• Silver Eagle kullanıcısına yanıt
    Sonuçta suça teşebbüs değil mi hocam ikiside ? sahaya yansımaması : arabanın yerinde durması..

He konuşmadan sadece bu kısmı seçenlerinden şarap çanağına ekmek banayım o ayrı mesele..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmAySiks

Sonuçta suça teşebbüs değil mi hocam ikiside ? sahaya yansımaması : arabanın yerinde durması..

He konuşmadan sadece bu kısmı seçenlerinden şarap çanağına ekmek banayım o ayrı mesele..

Evet öyle ama arabanın yerinde olup olmadığını görebiliriz ama şikenin sahaya yansıyıp yansımadığını anlayamayız.O maçları izleyen 2 farklı kişi 2 farklı sonuç çıkartabilir öznel bir olaydır yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

mesela diyor, araba çalmayı düşündüm ama çalmadım bu suç mudur diyor

ve bunlara rağmen başkan adayı olabiliyor daha acısı insanlardan destek görüyor.

Şikeyi başka kimin için yapacak? Yaptıysa Fenerbahçe için yapmıştır, yattıysa Fenerbahçe için yatmıştır bunu kafanıza sokun, adam zevkinden yapmıyor. Ki düzmece olup olmadığını görmeyecek kadar da cahilsiniz.
  • Silver Eagle kullanıcısına yanıt
    O açıdan haklısın.. Ama çözülmek istense inan çok zor değil isviçreden getirirsin izleme komitesi şüpheli tüm maçları izlerler , şüphelendikleri pozisyon veya oyuncuları detaylı incelemeye alır en fazla 1 ayda çözerlerdi bunu ben düşünüyorsam tepedikiler hayli hayli yapardı ama o zaman dava 1 ayda sonuçlansa Fenerbahçe bu kadar yıpranmazdı oda kimsenin işine gelmezdi yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

mesela diyor, araba çalmayı düşündüm ama çalmadım bu suç mudur diyor

Şikeyi başka kimin için yapacak? Yaptıysa Fenerbahçe için yapmıştır, yattıysa Fenerbahçe için yatmıştır bunu kafanıza sokun, adam zevkinden yapmıyor. Ki düzmece olup olmadığını görmeyecek kadar da cahilsiniz.

yani,
    karşısında öyle bir güç var ki
    polisi kandırdı
    savcıyı kandırdı
    mahkemeyi kandırdı
    tffyi kandırdı
    uefayı kandırdı
    cası kandırdı

öyle bir dünya çapında güç varki herşeyi bıraktı yıldırımla uğraşıyor

cehalet nedir biliyor musun, herşeyi bildiğini sanıp aslında hiçbirşeyi bilmeyip bir şeye körü körüne inanmaktır.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.