Şimdi Ara

Aziz Duy Sesimizi:Cristian Ramirez'i Istiyoruz!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bizim Scout'lar is yapmiyor. Adamakilli bir sol bekimiz yok. Müthis bir oyuncu kesfettim ve bu oyuncunun degeri sadece 1.5m.Caner gittikten sonra takimda hirsli adam kalmadi diyorsaniz alin size hirsli bir sol bek. Krasnodar macinda hepimiz izledik ne Lens'e ne Sener'e gecit vermedi kolay kolay. "Cristian Ramirez". Daha 22 yasinda 1994 dogumlu. Cok güclü ve hizli. Fizigi gayet iyi.Hasan Ali gibi herkesten calim falan yemiyor. Cok iyi bindirme yapiyor. Ortalari da iyi. Üstelik kendisini cok daha iyi gelistirebilecek bir yasta.Yönetimin bir sekilde bu adami görüp sol beke monte etmesi lazim. Ismail ve Hak 40 sene calissa bu adamin kapasitesini yakalayamazlar. Lütfen bi izleyin sunu.
    https://www.youtube.com/watch?v=J4IV7EPV9IA&t=5s
    https://www.youtube.com/watch?v=0vPm8XmmwnA
    http://www.transfermarkt.com.tr/cristian-ramirez/profil/spieler/189485

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi das Beste vom Besten -- 18 Mart 2017; 16:40:27 >

• Caner ve hırssss kıs kıs kıs
  • Ne kadar nefret etsek de bu bir gercekti. Hirsli oyuncu her zaman görevini yapmaya calisir. Bunu caneri degil de ramirezi düsünerekten yaziyorum
  • Aynen hasan alinin defansı iyi diyorlar ama herkesten çalım yiyor bu adamı iki maçta da çok beğendim hem hucumda hem defansta etkili maliyeti de uygundur muhtemelen. Acilen hak celtike satıp bunu almamız lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-_bluedragon_-_

Aynen hasan alinin defansı iyi diyorlar ama herkesten çalım yiyor bu adamı iki maçta da çok beğendim hem hucumda hem defansta etkili maliyeti de uygundur muhtemelen. Acilen hak celtike satıp bunu almamız lazım

Maliyeti hem de ne uygun...1.5 milyon Euro sadece. Üstelik 22 yasinda. Ama Krasnodar gecen sezon aldi bunu 2021 e kadar sözlesme yapmislar adamla.
  • das Beste vom Besten kullanıcısına yanıt
    işte tarif ettiğiniz hırs görev azmi hasan ali oluyor caner değil

Canerin hırsları başarıya götüren hırslar değil ancak ego ve para sevdasıdır
  • Duysun mu sesimizi

• vasat topçu. izledim videoları pek bişeyini görmedim. önündeki adama pas atıyor taç kullanıyor videoda ayrıca bu işler öyle video ile olmuyor

• Paralı scout ekibi sizi stada sokmayacağım ...
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Geçen sene iyi oynuyordu zaten. Bu sene cıvıttı. Ben geçen sene - bir bek oalrak - caner'i aramadım. Fakat geçen sene caner olsaydı daha iyi olabilirdi belki - vitor oynatsaydı - Caner'in ekstraları vardı ama hasan'ın geçen seneki performansı bir beke göre oldukça iyiydi. Bu sene çok kötü..
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    ulan yener ne komik adamsın
  • bu kim????
  • hasan ali formsuz. yoksa geçen sene iyi oynadığı maçlarda neler yaptığını biliyoruz
  • Ahahah ulan aziz su taraftarin da devreleri yaktirdin en sonunda. Adamlar hasan aliyi ovuyor resmen gozlerime inanamiyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

hasan ali formsuz. yoksa geçen sene iyi oynadığı maçlarda neler yaptığını biliyoruz

Geçen sezon başında adam gibi hoca varken neler yaptığını biliyoruz Hasan'ın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 20 Mart 2017; 20:48:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

hasan ali formsuz. yoksa geçen sene iyi oynadığı maçlarda neler yaptığını biliyoruz

Geçen sezon başında adam gibi hoca varken neler yaptığını biliyoruz Hasan'ın

-daha neyin peşindesin beaa :) Adam gitti gitti yeter da....
  • krasnador 2 ay önce 1.5m verip, 5 yıl sözleşme imzaladığı adamı bırakmaz aynı paraya üstelik adam formda bizim maçtada gördük
  • krasnodar dünyayı dar etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

işte tarif ettiğiniz hırs görev azmi hasan ali oluyor caner değil

Canerin hırsları başarıya götüren hırslar değil ancak ego ve para sevdasıdır

üzdü :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.